Paulina Smaszcz całkiem odleciała i przeprowadziła wywiad w niepełnym ubraniu. Nie uszło to uwadze czujnych internautów

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz w sobotę przeprowadziła rozmowę ze specjalistą na temat depresji. Internauci zauważyli jednak, że ubranie dziennikarki było niepełne. Co piszą?

Paulina Smaszcz od kilku tygodni nie przestaje być bohaterką kolorowej prasy. Wszystko zaczęło się, kiedy zdecydowała, że czas ujawnić związek jej byłego męża z Kasią Cichopek. Argumentowała to potem tym, że ukrywanie tej relacji stało się bardzo męczące dla jej bliskich i generowało niepotrzebne kłamstwa. Od tamtego momentu nie przestaje zaskakiwać atakami na Macieja Kurzajewskiego. Przekroczyła jednak granice do tego stopnia, że prezenter zdecydował się zgłosić sprawę na policję. To dlatego, że bez zapowiedzi pojawiła się w domu dziennikarza, w którym mieszka razem ze schorowaną matką.

Od tamtej pory zdążyła udzielić jeszcze kilku wywiadów, a w jednej z rozmów wyznała, że ma jeszcze sporo informacji, które mogłyby skompromitować Macieja, ale ze względu na synów zamierza milczeć.

Nie zaprzestała jednak realizować projektów, którymi dzieli się w sieci. Ostatnio poruszyła ważny temat. Została skrytykowana za brak obuwia.

Paulina Smaszcz skrytykowana za brak obuwia

Paulina Smaszcz, mimo że jest w centrum medialnego zamieszania, nie przestała działać w sieci. Zapowiedziała nowy temat, którym zajmie się razem z zaproszonym gościem, a rozmowa będzie dotyczyła depresji.

Temat depresji ciągle aktualny. Będzie dużo o uważności i komunikacji, mobilizacji do działania by pomagać i najczęściej popełnianych błędach. Zapraszam jutro o 10.30. Czekam na Wasze pytania. Do zobaczenia #kobietapetardaedukacja #kobietapetardazdrowie #kobietapetardalive – napisała.

Internauci nawiązali do zamieszania, jakie swoimi wywiadami i wpisami wywołuje Paulina i zarzucili jej, że jest niewiarygodna. Mimo wszystko w sobotę live doszedł do skutku. Smaszcz spotkała się z psychoterapeutą Mirosławem Sikorą. Odpowiadali na pytania internautów.

LIVE o uważności, zachowaniach, trosce, niesieniu pomocy, komunikacji, kiedy nasi najbliżsi (dzieci, partnerki, partnerzy, rodzice, przyjaciele, pracownicy, znajomi) chorują na depresję. Na wszystkie Wasze pytania odpowiada psychoterapeuta Mirosław Sikora.

Fani Pauliny Smaszcz skorzystali z okazji, żeby rozwiać swoje wątpliwości na temat podstępnej choroby, jaką jest depresja. Nie zabrakło jednak i krytyki. Internauci zauważyli, że dziennikarka przyjmowała gościa bez butów. Nie wszystkim się to spodobało:

Przyjmować gościa na boso? – oburzyła się jedna z obserwatorek.

Czy rzeczywiście brak obuwia w tym wypadku był na miejscu?


Paulina Smaszcz przeprowadziła wywiad na boso

Paulina Smaszcz przeprowadziła wywiad na boso

Paulina Smaszcz przeprowadziła wywiad na boso

Paulina Smaszcz przeprowadziła wywiad na boso

Paulina Smaszcz przeprowadziła wywiad na boso

Paulina Smaszcz przeprowadziła wywiad na boso

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jako osoba z nią współpracująca w przeszłości, stanowczo odradzam wszystkim jakikolwiek kontakt z ta Panią. Stalkuje, zastrasza, wpędza w wir kreowanych przez siebie konfliktów. Skłóca wszystkich ze sobą. Dramat!!!!
  Gdyby Kobiety uczestniczące w jej kursach i szkoleniach wiedziały co ona o nich myśli, jak o nich się wypowiada za kulisami, ręce by im opadły do samej ziemi. Uciekajcie od niej jak najdalej, to zło w czystej postaci.

  • Gość pisze:

   Słusznie

  • Gość pisze:

   Ładnie w taki sposób pisać publicznie o kimś? Właśnie robisz to samo, o co posądzasz panią Paulinę.

  • Gość pisze:

   Coś w tym jest

  • Gość pisze:

   ,,Gość”, czyli Anonim, Nikt? Czyli donos, pomówienie, próba zaszkodzenia? Fatalnie.

  • Gość 1 pisze:

   Brawo Gość… Podzielam twoje zdanie.. Uciekać jak najdalej od tego czegoś.. Bo trudno ja nazwać panią.
   ..

  • Gość pisze:

   Jak najdalej od pani Pauliny, jak najdalej !

  • Gość pisze:

   27 listopada 2022 o 08:52
   „Czyli donos, pomówienie, próba zaszkodzenia?”
   Alez Smaszcz pod nazwiskiem właśnie tak robi: donosi, pomawia, próbuje zaszkodzić. A tu przynajmniej jakaś osoba, która z nią pracowała się wypowiada. Jest to wiarygodne, bo Smaszcz bardzo krótko utrzymuje się w kolejnych firmach, ma za sobą zarzuty mobbingu i dyscyplinarne zwolnienie.
   Tak że lepiej niech się przyzwyczaja, bo takich wpisów może być więcej.

  • Gość pisze:

   Czy to szanowny małżonek pisze a może jego nowa wybranka …..pewnie życzliwe osoby wybrane przez małżonka żeby ośmieszyć zdyskredytować i oglupic była żonę.Przevuez biedni mężowie tacy kochani tylko te stare wiedźmy nie doceniają jacy oni byli wspaniali.Zenada

  • Gość Anna pisze:

   Podpisz się jeśli wspoloracowalaś.Mnuejnta odwagę a nie jako gość incognito piszesz .Pani Smaszcz podpisuje się i bierze leków odpowiedzialność za to.Ty natomiast udajesz że współpracowałaś .To piszą osoby z otoczenia byłego męża obecnej kochanki albo osobiście piszą

  • Miłosz pisze:

   Nie rozumiem w oparciu o co wytoczyłaś tę armatę, przeciwko Pani Smaszcz i jej wiedzy. Ja mam absolutnie odwrotną ocenę na temat Pani doktor. Bardzo dobra jako wykładowca i dużo z jej wiedzy skorzystałem.

  • Teri pisze:

   Co też pani wypisuje czasem milczenie jest złotem. MOZE CZAS NAD SOBĄ SIE ZASTANOWIC.

  • GośćU pisze:

   Smaszcz to produkt wszechoszalałego feminizmu. Brak mężczyzny uderza na mózg kobietom.

  • Gość pisze:

   Widać że była współpracownica trafila w sedno, bo Paulina piany dostała i strasznie się pod wpisem pridukuje:))))

  • Noni pisze:

   Anonimowo to można wszystko zmyśleć i napisać. Dlaczego ktoś miałby ci uwierzyć.

  • Gość meg pisze:

   A mnie ona się podoba, ale pani wpis nie… No i

  • GośćEwa pisze:

   Jesteś kimś podstawionym ??, że rozpowszechniasz plotki o Pani Paulinie??
   Wiedz, że to idzie sprawdzić i możesz za to odpowiedzieć. Uważaj!

  • Paulina pisze:

   Cichochłopek to ty????

  • Gość sandra pisze:

   Przecież wystarczy na nią spojrzeć nie budzi zaufania i cały czas jest jakaś nabuzowana A to co wypisuje to dramat współczuję Kużajewskimu

  • Gość pisze:

   @GośćEwa
   A sprawdzaj, tylko przygotuj się na więcej rewelacji, bo Smaszcz nie ma w spisie wykładowców, w żadnej uczelni, które podaje.

  • Gość ktoś pisze:

   Wierzę Pani ,po tych jej atakach na innych i ex to można stwierdzić ,że taka właśnie jest. Chcę być na siłę gwiazdą nienawiści

  • Marlena M. pisze:

   Nie wierze 1:22 w to co piszesz. Dlaczego nie.podpisalas sie swoim nazwiskiem?

  • Gość pisze:

   Współczuję pani Paulinie, jeśli tak jest. Może to borderline ???

  • Gość pisze:

   P.Smaszcz ma problem sama ze sobą.

  • Gość Polak pisze:

   Wierzę w to co piszesz.Czytając komentarze Pani Smaszcz jestem w szoku co ona wypisuje.Kobieta która tytułuje się doktorem nauk ,uczy jak wyzywać i atakować byłego męża,a przecież miała uczyć jak kulturalnie się rozstać.Przecież to ona rozwiodła się,bo zakochała się w milionerze R.K.,ale kiedy była już wolna, milioner uciekł do żony.Dziś szczuje i oskarża byłego męża, że zakochał się w innej, myślała,że wróci do niego po nieudanym wyskoku od milionera, a tu UPSss.Ta Pani ośmiesza nie tylko siebie, ale przynosi wstyd całej rodzinie.Nie powinna na forach społecznościowych wywlekać prywatne brudy.No ale jej frustracja i chyba zazdrość o byłego męża jest silniejsza od niej.Pani Paulino niech się Pani opamięta i przestanie swej agresji.

 • niech mróz wymrozi tęże... pisze:

  ADHD z mackami.

  • Gość Teresa pisze:

   Ona sama potrzebuje psychoterapeuty, a nawet psychiatry w połączeniu z mocnymi lekami. To niezrównoważona kobieta.

  • agatka pisze:

   Jesteś silnie zaburzona smaszcz

  • Gość pisze:

   temat dotyczy samej prowadzącej która ma gulę w gardle

  • Gość pisze:

   Ja sądzę że ci którzy tu sieją nienawiść do Pani Pauliny sami są zaburzeni i powinni się swoim życiem zająć.

  • Gośćgosia pisze:

   Jest strasznie brzydka i ochydna. Ja ja pamiętam jak stawiała pierwsze kroki,Jak ją zobaczyłam w tel.to sobie pomyślałam co za ochyda,włosy rude to już dawało do myślenia i te usta wielkigeba jak u dinozaura i widać było ,że jest dwulicowa i ochydna

 • supervisor pisze:

  Pan z Live’a ukończył studia na kierunku marketing. I dwuletnie studium psychologii procesu. Zalecam szukać specjalistów po psychologii i 4-6 letniej szkole psychoterapii oraz posiadających certyfikat.

 • Gość pisze:

  O rany jaka ona głupia i brzydka 😀

  • Gość pisze:

   Ona brzydka nie jest. I nigdy nie była. Zgrabna i nie tyje,ma kształtna główkę,a nie wielki czerep.
   Nie macie swojego życia? Zajmijcie się swoimi rodzinami.
   Nie reagować,nie deptać. Bo wydajecie o sobie sąd.

  • Gość pisze:

   Paulinka się znowu doba zachwyciła :))

 • Gość pisze:

  Zaburzona facetka, stalkerka prześladująca ludzi będzie udzielała porad osobom z depresja???!!!
  Powinna mieć zakaz takich praktyk. Depresja to poważna choroba, często kończącą się odebraniem sobie życia. Od tego są lekarze, farmakologia, a nie osoba, która sama wymaga leczenia.

  • Gość pisze:

   Ona tym gadaniem , wpędzi Kasię w depresję. Powinna mieć zakaz wypowiedzi publicznie.

  • Gośćww pisze:

   W punkt.

  • Gość pisze:

   Od samego patrzenia na nią można wpaść w depresję….🤣

  • Gość pisze:

   A może byście wszyscy przestali interesować się tym tematem i temat sam by się wypalił i upadł.Bo tu w zasadzie nie ma kim i czym się interesować!Moralność tych ludzi z TV jest na tak niskim poziomie ,że naprawdę nie ma czego komentować!Mi jako facetowi jest bardzo niesmaczne kiedy inny facet bierze się za sfrustrowaną i znudzoną życiem mężatkę.Mi jako facetowi to był by policzek.Bo to nie jest żadna „zdobycz”taka kobieta.Mężatki zrobią wszystko by facetom innym się spodobać i są dumne z tego że jeszcze ktoś na nie leci.Poza tym jaka jest moralność matki i żony ktòra gdzieś po kątach jak jakaś lafirynda się bzyka?Za czasów naszych rodziców nazywało się rzecz po imieniu że kobieta się ku**i.A to był wstyd i upadek moralny dla takiej kobiety…Co zaś się tyczy kobiety „petardy psychicznej” to chyba raczej trzeba skorzystać z pomocy lekarzy by ustabilizować się emocjonalnie i psychicznie.No cóż choroba nie wybiera i atakuje również i ludzi z tytułami naukowymi…Cóż znam osobiście ludzi z tytułami naukowymi i to nie jest wyznacznikiem ani ich kultury ani poziomu intelektualnego….Bo czasami są bardziej tępi niż chłop prosty od tzw pługa oderwany.Także ludzie przestańcie oglądać i uczestniczyć w tym chorym konflikcie.Bo tu naprawdę nie ma się kim interesować!!!Bo to jest totalny upadek moralności.

 • Gość pisze:

  Paulina ty to na 100% masz depresje ! lecz się koniecznie

  • Gość pisze:

   Depresja nie objawia się gnojeniem ludzi. To raczej psychopatka.

  • Gość,który krytykuje pisze:

   Ludzie co wypisujecie o pani Smacz?To inteligentna i ładna osoba.Wasze komentarze są ochydne.Lepiej napiszcie o tej durnej Cichopek,która oszukuje i szuka kariery w telewizji dzięki kochankowi.Patrzec na nią nie można,wszędzie się wpycha,żeby zdobyć jak najwięcej programów.Jest wredną babą.Jej wredny uśmiech jest nie do zniesienia.Wcześniej udawała kochającą żone i nagle wszystko rzuciła bo się zakochała,wstyd i hańba.
   A wy wszyscy tylko krytykujecie PaniąSmacz.

 • Gość pisze:

  Odleciała, bo skarpet nie ma? Czy to na pewno aby ona odleciała??

 • Gośćojoj pisze:

  Depresja, to ciezka choroba. Dobrze, aby terapia zajmowali sie lekarze specjalisci, a nie laicy

  • Kasia pisze:

   Nie znam tej pani osobiście ale to co robi publicznie jest dla mnie niezrozumiałe. Na pewno bym nie skorzystała z jej usług zawodowych., Bo jak może coś doradzać kobietom skoro nie może poukładać swojego życia po rozwodzie?!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×