NewsyPaulina Smaszcz rozmarzyła się nad przystojniakami: "Chcę aby..."

Paulina Smaszcz rozmarzyła się nad przystojniakami: "Chcę aby..."

Paulina Smaszcz (fot. AKPA)
Paulina Smaszcz (fot. AKPA)
24.08.2023 14:20, aktualizacja: 24.08.2023 15:27

Paulina Smaszcz to była żona Macieja Kurzajewskiego, który teraz zaręczony jest z Kasią Cichopek. "Kobieta Petarda" słynie z tego, że nie przebiera w słowach, o czym niejednokrotnie mogliśmy się przekonać, śledząc jej losy w sieci. Tym razem Smaszcz pokazała nagranie, na którym widzimy przystojnego policjanta. Nie zabrakło wymownego komentarza z jej strony.

Paulina Smaszcz słynie z kontrowersji

Paulina Smaszcz niedawno zrównała z ziemią byłego męża i jego obecną partnerkę po tym, jak wspólnie wybrali się na wakacje wyspę Leros. Była żona Kurzajewskiego nie mogła przeżyć, że Maciej zabiera ukochaną w te same miejsca, w które zabierał Paulinę i ich dzieci. Na szczęście, Paulina mogła wkrótce po tym odetchnąć z ulgą, gdy Kurzajewski wybrał się na wakacje do Włoch z synami, bez Kasi. Nie umknęło to uwadze Kobiety Petardy, która ogłosiła wówczas zwycięstwo i napisała, że w końcu relacje byłego męża z dziećmi są dla niej satysfakcjonujące.

(...) kiedy od pewnego czasu, relacje taty z synami są już na spokojnej drodze, a nie na burzliwym morzu zagrożeń i niezrozumienia priorytetów. Teraz mogę spokojnie odejść, zniknąć lub budować swoje nowe życie — napisała kilka dni temu na Instagramie.

Paulina Smaszcz o fantazjach erotycznych

Tym razem Paulina Smaszcz znowu zaszalała. Na InstaStories opublikowała nagranie, na którym widzimy przystojnych policjantów. Kobieta Petarda dołączyła wymowny podpis.

Chcę być aresztowana przez tego policjanta. Chcę, żeby założył mi kajdanki. Chcę, żeby był moim nocnym stróżem w więzieniu! - czytamy. 

Co o tym myślicie?

Paulina Smaszcz (1)
Paulina Smaszcz (1)
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także