Rodzina Macieja Kurzajewskiego przerażona najściem Pauliny Smaszcz. Do sprawy wtrąciła się nawet Kasia Cichopek. Wszystko zaszło za daleko

Paulina Smaszcz Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Paulina Smaszcz Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Paulina Smaszcz jakiś czas temu postanowiła pod nieobecność byłego męża złożyć wizytę jego 74-letniej mamie. Maciej Kurzajewski zgłosił sprawę na policję. Pojawiły się nowe informacje, które ukazują skalę problemu. Rodzina prezentera jest przerażona.

Paulina Smaszcz jest ostatnio na językach internautów. Była żona Macieja Kurzajewskiego prawie dwa miesiące temu ujawniła jego związek z Kasią Cichopek przy pomocy kąśliwych komentarzy, a jej kolejne działania sprawiają, że fani żywo dyskutują o jej konflikcie z dziennikarzem. Przy okazji oberwało się też Izie Janachowskiej i Iwonie Pavlović, które skrytykowały jej zachowanie.

Historia ta jednak zdaje się nie mieć końca, a medialny konflikt trwa w najlepsze. Jakiś czas temu Paulina w jednym z wywiadów powiedziała, że Maciej zdecydował się nawet oddać ich wspólnego psa. Prowadzący Pytanie na śniadanie, na dowód tego, że jest inaczej, kolejnego dnia zabrał leciwego owczarka Bono do pracy, by pokazać, że pupil ma się doskonale.

Cichopek Kasia, Kurzajewski Maciej

Cichopek Kasia, Kurzajewski Maciej

W tym samym czasie jego była żona udała się do 74-letniej Teresy Kurzajewskiej. Od byłej, schorowanej teściowej chciała zasięgnąć informacji dotyczących pupila, a nagranie sprzed domu Macieja Kurzajewskiego pojawiło się w sieci.

Dziękuję @anna_zejdler , że mogłam w wywiadzie z Tobą powiedzieć o tułaczce BONO, który po wielu miesiącach wrócił do domu Maćka, mimo że został wydany jak stara, niechciana szafa przez swojego właściciela. BONO po tych przeżyciach jest chory, jak mówi Mama Maćka, i BONO potrzebuję leczenia. Moi przyjaciele twierdzą, że nawet dzisiaj Maciek w ramach swojej rehabilitacji bycia właścicielem, zabrał BONO do programu Pytanie na Śniadanie. To dobrze wróży – mówiła, stojąc pod domem mamy Macieja.

To przelało czarę goryczy, a prezenter zdecydował się skierować sprawę na policję:

Potwierdzam, po naradzie rodzinnej zdecydowaliśmy, że trzeba tę sprawę zgłosić policji i zrobiłem to ja. To bardzo bolesne dla nas wszystkich, dlatego nie chcę wdawać się w szczegóły – wyznał Maciej w rozmowie z Super Expressem.

Siostry Macieja Kurzajewskiego przerażone zachowaniem Pauliny Smaszcz

Po tym, jak okazało się, że na komendę trafiło doniesienie w sprawie Pauliny, ta również postanowiła wytłumaczyć się na łamach tabloidu. W rozmowie z Super Expressem stwierdziła najpierw, że wcale nie była w domu dawnej teściowej, a następnie… opisała przebieg wizyty.

Nie byłam nigdy u jego mamy. Byłam po pierwsze w moim byłym domu, a obecnie Maćka domu. Z jego mamą bardzo miło rozmawiałam. To jest bardzo miła starsza pani. Na koniec pożyczyłyśmy sobie zdrowia i ucałowałyśmy się… To było bardzo miłe spotkanie – powiedziała Super Expressowi.

Po przedstawieniu własnej wersji zdarzeń zapewniła, że z byłą teściową łączą ją zażyłe relacje.

Stanowczo zaprzeczam doniesieniom Macieja Kurzajewskiego, że nachodzę nasze byle miejsce zamieszkania i jego mamę oraz moją byłą teściową, które przebywa w domu mojego byłego męża. Z moją byłą teściową Teresą Kurzajewską pozostaję w pozytywnych relacjach. Na posesji domu Macieja Kurzajewskiego byłam tylko raz, na prośbę moich synów, by sprawdzić, czy pies BONO po wydaniu go przez Macieja wrócił jednak do domu – dodała.

Okazuje się, że nie tylko Maciej Kurzajewski boi się o swoją schorowaną mamę, ale o seniorkę niepokoją się także jego siostry, które – jak ustalił Jastrząb Post – na co dzień mieszkają za granicą.

Mama Maćka jest zdana tylko na niego, ponieważ kilka lat temu zmarł jej mąż, a siostry Maćka mieszkają na stałe za granicą. One były przerażone, że Paulina wtargnęła do jej domu i poprosiły brata, aby ją chronił. Mama Maćka jest chora, ma zaawansowaną cukrzycę i bardzo przeżyła to najście – zdradził informator Plotka.

Osoba z otoczenia Kurzajewskiego zdradziła portalowi również to, że był on skłonny umówić się na spotkanie z byłą żoną i wyjaśnić wszelkie niesnaski na spokojnie, bez zbędnych emocji i medialnej afery. W trudnym czasie mężczyzna może liczyć na wsparcie swojej drugiej połówki. Kasia Cichopek stanęła na wysokości zadania.

Smaszcz za to była zaskoczona zgłoszeniem sprawy na policję i trochę się przestraszyła. Maciej jest oazą spokoju, nie wywołuje kłótni, więc mogła normalnie umówić się z nią na spotkanie. We wszystkim wspiera go Kasia, która wie, jak ważna jest rodzina – dodał.

Wygląda na to, że sprawa nie zakończy się polubownie.

Poniżej możecie zobaczyć nasz wywiad, gdzie Kasia i Maciej po raz pierwszy skomentowali zachowanie Pauliny Smaszcz.


Maciej Kurzajewski z mamą (fot. KAPIF)

Maciej Kurzajewski z mamą (fot. KAPIF)

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz - zdjęcia ślubne

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz - zdjęcia ślubne

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP

Komentarze

 • Gość pisze:

  Paulina czuje się strasznie. Tak łatwo Kasi rozwalić rodzinę , i już nagle inna wielka miłość. A jeszcze teraz chroni przyszłą teściową (cukierek umaczany w truciźnie). Budują szczęście dla siebie , ale są też inni…

  • Gość pisze:

   Paulina przestań pisać wiecznie głupie komentarze. Przecież wiemy że to Ty szkalujes innych w sieci

  • Gość pisze:

   Ja piernicze Cichopek.i rodzina pierwszy qorvisxon po kurskiej nie powinna wcale zabierać głosu w tej sprawie .Cichopek żałosna babo zajmij się swoimi brudami w rodzinie .dziećmi.i swoimi rodzicami.Jakim prawem się wymądrza durna cipa Kaśka w sprawie Pauliny.Paulina wysiada nerwowo i psychicznie choroba.ma na to wpływ.. wymaga pomocy.nie policji.Przeciez teściowej nie zjadła. Patrz głupia Kaśka Cipkowata co ciebie czeka jak ciebie.Kurzajewski zostawi tak samo będzie ciebie.byle jak traktować.. wiec nie dawaj rad Kurzajewskiemu..Patrz i się ucz..będziesz za niedługo na miejscu Pauliny inna kobieta bedzie.ciebie krytykować..męska miłość trwa tyle
   Ile staje mu członek.

  • Gość pisze:

   Chora jestes.??rodziny.juz nie bylo od3 låt
   Pocaluj kasie w ….

  • Gość3 pisze:

   Przecież oni są po rozwodzie.

  • Gość pisze:

   Co za głupoty wypisujesz? Przecież małżeństwo Kurzajewskich już od dawna nie istniało. Sama Paulina wystąpiła o rozwód , to czego teraz chce. Szaleje jak pijany zając , robi z siebie pośmiewisko .
   To jest niezrównoważona psychicznie kobieta

  • GośćStefan pisze:

   Oczywiście po ponad 20 latach bycia synową ma prawo rozmawiać z nià nawet jak p.Teresa ma cukrzyce..nie jest w stanie agonalnym cóż za bzdury wygaduje rodzina kurzaja

  • Gość pisze:

   Bzdura

  • Gość pisze:

   Wszyscy widzą, że to Pani Paulina zaczęła pisać komentarze … Jak można tak nisko upaść …

  • Gość pisze:

   Zgadzam się!!!!

  • Gość pisze:

   Pajace.pl

  • Gość pisze:

   Ha ha ha ta zawistna baba paulinA powinna już siedzieć w Tworkach bo ona ma nierówno pod kopułą

  • Gość pisze:

   Nie wiemy jak było, ale widac ból u Pani Pauliny, byłam jej przeciwniczka, a teraz trochę ja rozumiem, wychodzi na to ze z Macieja to jest niezły gagatek, może do Pauliny był złym facetem i to ja boli

  • Gość pisze:

   Pani Kasia nie rozwaliła rodziny, bo z tego co pisali minęło dwa lata od rozwodu. Trzeba pogodzić się z tym i przeszłość zostawić za Sobą. Ludzie się rozstają i układają Sobie życie na nowo i żyją swoim życiem a nie wywlekanie brudów po takim czasie i wciąganie w to inne postronne osoby i wdzieranie się z buciorami w ich życie . To jest dla mnie chore i nie na miejscu. Jest tyle innych ciekawych i ważnych tematów na świecie. Pani Paulina poprostu ma problem sama z sobą.

 • Gość klara pisze:

  To całe nieszczęście całej rodziny to przes cichodajkie
  Więc po co się wtrąca, ona jest wszystkiemu winna,porzuciła dzieci dla kochanka ,a teraz wymyślą historię żeby się wybierać.

  • Gość pisze:

   @klara
   Przecież to Smaszcz wzięła rozwód z Kurzajewski.m, bo się spotykała z Krauze, którego przedstawiła całemu światu i opowiadala o wielkiej miłości. Facet kilka miesięcy później dal nogę, a ona oczywiście potraktowała go w mediach, podobnie jak Kurzajewskiego.

  • GośćAlex pisze:

   Do Choroszczy na badania

  • Gośćmisia pisze:

   SMASZCZ wystąpiła o rozwód!!!!wtedy nie martwiła się o snów!!!jak jej wielbiciel „dał nogę”/nie dziwię się/to przypomniała sobie o byłym.Teraz wypisuje kocopoły,obraża kogo się da-nawet byłą teściową odwiedza.To co teraz robi to mobbing,szarpanie dobrego imienia osób,które jej „nie przyklaskują”Wredna,jadowita,zaburzona psychicznie osoba

  • Gość pisze:

   Popieram
   Wstyd ,,wie jak ważne jest rodzina ? Która ?
   Swoją rodzinę osobiście rozbiła ,niczym się nie różni od Pani Pauliny ,chyba tym że Pani Paulina ma prawo wyrażać swoje zdanie .A cichopka =zdrada ,porzucenie,wyprowadzka od dzieci które zostawiła mężowi . Którego również porzuciła .I o czym chce mówić i zabierać głos , pouczać i moralizować .Jest ostatnia osobą w tej kwestii do komentowania .A tak na marginesie czy jak Kurzajewski zaczął spotykać się z Cichopek i cudzołożyć ? mamie nie podskoczył cukier i nie była zdenerwowana ? Szum wokół waszego romansu ,a Człowieku to ty jesteś odpowiedzialny jako opiekun za zdrowie mamy .widocznie ma zszargane nerwy przez tą sytuację z kochanka .

  • Gość pisze:

   A ty co ? Robiłaś u niej za materac . A dzieci nie porzuciła , nie pisz bzdur.

  • Gość pisze:

   Psychiatria dla Pauliny i to szybko,poddział zamknięty,jadem swoim obdzielić pół Polski,robi z siebie pośmiewisko,żyj i daj żyć innym

  • Gośćalloo pisze:

   zmien dilera…..

  • Gość pisze:

   Nie wiem co bierzesz, ale radzę bierz połowę 🥺

 • gOŚĆ pisze:

  Bardzo dziwna sprawa. Czego tak boja się kurzopki, Przeżył z kobietą 25 lat a teraz ze odwiedziła DOM W KTORYM MIESZKALI I WZYWAJA POLICJE,CHYBA ZE ODBYWAJA SIE TAM NICENZURALNE RZECZY ITP.

 • Bozena pisze:

  Tez bym zglosila te sfrustroewana kobiete na police.Kto jej dal dyplom doktora?-To zenada.Prac swoje frustracje w sieci,na cala Polske.Brak klasy.kultury i oglądały..Ta kobieta osmiesza sama siebie i sam sie poniza.Gdzie pani godnosc i duma. Sa rozne konflikty,spory,ale zeby zebrac w ten sposob o milosc,ktora juz dawno wygasla.Po co pani jeszcze
  W ten konflikt wciaga dzieci,tesciowa. .

  wygasla..Pani Paulino jezeli pani nie radzi sobie z tym tematem to najwyzszy czas prosic o pomoc dobrego psychologa..lub psychiatre.Wstyd ponad wstydem.

  • Gośćbalbina pisze:

   Szkoda czasu na komentarz

  • Gośćkris pisze:

   Jaki wstyd ? A skąd pani wie, jakie tam były ustalenia jeszcze przed rozwodem.
   Przecież to wszystko do końca nie jest zalatwione tak jak powinno być .
   A na pewno były jakieś ustalenia o których Nikt nie wie.
   A teraz wszystko wychodzi na światło dzienne.
   Ta Świnia Kaśka wiele zła tam Narobiła.
   Po co Rozwaliła małżeństwo swoje.i Pani Pauliny.
   Dobre to Kurwiszcze z tego wynika a drogę do tego pokazała Kochanka Kurskiego a nie żadna żona.
   Żona przed Bogiem jest ta jego pierwsza i ostatnia żona Monika z którą był w Watykanie na błogosławieństwie uNaszego Papieża J.P ll.

   jest

  • GośćGosc pisze:

   Jesli doradzasz komus pomoc gdzie ma sie skierowac to dlaczego za chwile upadlasz ja piszac wstyd ponad wstydem tempa dzido

 • Bozena pisze:

  Tez bym zglosila te sfrustroewana kobiete na police.Kto jej dal dyplom doktora?-To zenada.Prac swoje frustracje w sieci,na cala Polske.Brak klasy.kultury i oglądały..Ta kobieta osmiesza sama siebie i sam sie poniza.Gdzie pani godnosc i duma. Sa rozne konflikty,spory,ale zeby zebrac w ten sposob o milosc,ktora juz dawno

  wygasla..Pani Paulino jezeli pani nie radzi sobie z tym tematem to najwyzszy czas prosic o pomoc dobrego psychologa..lub psychiatre.Wstyd ponad wstydem.

 • Gość pisze:

  Dziwne tak oskarżać była zone, matkę dzieci, ona jest częścią rodziny i należy jej się szacunek

  • Gość pisze:

   Dziwne to,ze ta kobieta z butami w chodzi w zycie swojego bylego juz meza.Niech sie w koncu od niego odczepi raz na zawsze.

  • Gość pisze:

   Kto kogo oskarża?Przecież to ta była żona cały czas.On milczał ale jak się delikatnie zaczął bronić przed wariatką która sama zakończyła małżeństwo to żle?Po tym co narobiła żaden szacunek jej się nie należy zwłaszcza że cały czas kłamie i wszystkim ubliża (już z jednej pracy ją zwolnili za to co wyprawia)

 • Gość pisze:

  Bez przesady. Nie ma zakazu odwiedzania byłej teściowej, babci dla swoich dzieci. Jeżeli sama ją wpuściła i normalnie rozmawiały, to w czym problem? Krzywdy jej nie zrobiła, a gdyby nie chciała, toby jej nie zaprosiła do środka. Wkońcu 23 lata te panie były rodziną.

  • Gość pisze:

   Cóż, starsze panie tych od garnków też wpuszczają, co nie znaczy, że ich najście nie jest zgodne z prawem.
   Teściowa przebywa w domu syna, gdzie była zona nie ma wstępu bez umowienia się, tym bardziej taka była, która jego i jego bliskich hejtuje od dwóch miesięcy.
   Teściowa była jej wizytą wystraszona, a nikt by sobie nie życzył, żeby msciwa była myszkowała po jego mieszkaniu, zaglądała do różnych kątów. Nie wiadomo czy nie naruszyła jakiejś korespondencji, pism, osobistych rzeczy. To się okaże za jakiś czas. Nie można tego tolerować.

  • Gość pisze:

   Zgadzam się ,Myszkowska ? Zaglądała do kątów ,widocznie wiesz jak to się robi .
   Skoro otworzyła to się nie bała .

  • Gośćjsdk pisze:

   Ale co Wy?
   Przecież dalej jest Rodziną.
   Pani Paulina .ma 2 synów biologicznych i jest prawowitą małżonką Kurzaja i dzieci po Nim z Nazwiskiem , które nie zginie .
   Powinni być jej za to wdzięczna całą rodzina Kurzajowi i te piekne jego siostrzycki.

 • Gość pisze:

  nareszcie , nareszcie !!!!! Może wreszcie ta kobieta przestanie się odzywać , ona jest złym człowiekiem

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×