Paulina Smaszcz płaci wysoką cenę za bycie w centrum medialnej burzy. Jej pozycja zawodowa mocno ucierpiała: „Jesteś niewiarygodna”

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz zapowiedziała na swoim Instagramie live na temat depresji tego, jak pomóc bliskim, dotkniętym przez tę chorobę. Zaprosiła specjalistę, a fani grzmią. Dlaczego?

Paulina Smaszcz dwa miesiące temu ujawniła związek Macieja Kurzajewskiego z Kasią Cichopek i od tamtej pory wdaje się w kolejne głośne afery.

To, że jej były mąż jest w nowej relacji, zdradziła przy pomocy komentarzy pod postem prezenterki, a jej kolejne posunięcia sprawiają, że fani dyskutują o konflikcie z dziennikarzem. Przy okazji oberwało się też Izie Janachowskiej i Iwonie Pavlović, które skrytykowały jej zachowanie. Ostatnio nie poskąpiła także przykrych słów specjalistce od PR, która skrytykowała medialną burzę.

Zamieszanie wokół Pauliny zdaje się nie mieć końca, a ona sama nie tylko udziela kolejnych wywiadów, ale także komentuje wszystko w social mediach.

Jeśli jednak wydawałoby się, że to wszystko przejdzie bezkarnie, to można się zdziwić. Jedna z form działalności Pauliny są social media. To tam często prowadzi live’y, podczas których rozmawia na ważne tematy. Kiedy zapowiedziała nowy, spotkała się z krytyką.

Paulina Smaszcz zapowiada live o depresji. Internauci ją krytykują

Paulina Smaszcz, mimo że jest w centrum medialnego zamieszania, które sama często prowokuje, nie przestała działać w sieci. Właśnie zapowiedziała nowy temat, którym zajmie się razem z zaproszonym gościem. Będzie rozmawiała na temat depresji i tego, jak pomóc bliskim, dotkniętym przez tę podstępną chorobę.

Temat depresji ciągle aktualny. Będzie dużo o uważności i komunikacji, mobilizacji do działania by pomagać i najczęściej popełnianych błędach. Zapraszam jutro o 10.30. Czekam na Wasze pytania. Do zobaczenia #kobietapetardaedukacja #kobietapetardazdrowie #kobietapetardalive – napisała.

Pod postem burza. Internauci w komentarzach nawiązują do tego, co dzieje się wokół Smaszcz i piszą:

 • Drugi dzień bez ośmieszania się w oczach publiki/komentarzu/wywiadu o dawnym? ukochanym.
 • Kobieto, ty sama powinnaś się leczyć, a nie brać się za wspieranie innych. Jestes niewiarygodna i ośmieszasz się. Teraz jeśli będziesz miała wokół siebie przyjaciół to już chyba tylko takich, którzy będą chcieli na tej przyjaźni skorzystać. Lepiej zniknij z życia publicznego i nie pograzaj się bardziej, aczkolwiek chyba bardziej już się ośmieszyć nie można?
 • Czy będzie o tym jak pomóc sobie?
 • Może też pani skorzysta pani Paulino?
 • Nie przekonuje mnie to. Chce pani pomagac, a sama najwyraźniej woła o pomoc – piszą.

Jak widać, Paulina Smaszcz straciła na wiarygodności przez liczne wywiady i przepychanki, w które się wdała. Myślicie, że jeszcze odzyska zaufanie internautów?


Paulina Smaszcz przestała być wiarygodna?

Paulina Smaszcz przestała być wiarygodna?

Paulina Smaszcz płacze

Paulina Smaszcz płacze

Paulina Smaszcz płacze

Paulina Smaszcz płacze

Komentarze

 • Gość pisze:

  To tylko chore osoby sieją taką nienawiść. Wstyd mi, że mamy takich doktorów. Co ona może przekazać – chyba swoją głupotę.

  • Gośćwarmianka pisze:

   To co wyczynia ta kobieta to ponizej wszelkiej krytyki .Troche godnosci i honoru by sie przydalo!

  • kobieta pisze:

   Jestes chora zazdrosci Pani Paulina jest piekma i wyksztalcona a ciebie szlak trafia !!!

 • Ela pisze:

  Pani Paulina moim zdaniem nigdy nie będzie wiarygodna, powinna zniknąć , kto zatrudnia tą panią też traci na wiarygodności. Pani sama chyba potrzebuje specjalistycznej pomocy.

 • Gość pisze:

  Każdy z was portale rozdmuchuje tą aferę i powoduje tą nagonkę również na Pauline trochę radzę zastanowić się nad sobą.

 • Gość pisze:

  Jastrząb a czemu nie ujawniasz ładnych komentarzy tylko robisz nagonkę?

 • Gość pisze:

  Oj, nigdy bym nie skorzystała z jej rad, bo bałabym się, że przekaże mi zatrute emocje

 • Gość pisze:

  Smaszcz niech sie nie zajmuje Couchingiem , tylko niech lepiej idzie na terapię, bo zachowuje sie jakby byla zaburzona…

  • Gość pisze:

   Wstyd, że o depresji mówi osoba, która za wszelką cene próbuje dwie osoby doprowadzić do stanu depresji, a może i już doprowadziła.

 • Maja pisze:

  Kurzaj nie jest taki święty. Jaki normalny facet posuwa zamężna kobietę? Nowe standardy. Standardy TVP i PISu

  • erwin pisze:

   smasz mało ci wstydu i porażki, przestań komentować, dobrze p. Kurzajewski zrobił,że już nie jest z tobą, pręt metalowy by się załamał w relacji z taką psychopatką. Współczuję dzieciom i rodzinie.

 • Gość pisze:

  Tak to jest jak bieda z dziecinstwa i doswiadczenie przemocy ze strony rodzicow sa nie przepracowane

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×