Paulina Smaszcz wzięła na cel kolejną osobę z branży. „Kopanie chorej kobiety w trudnej życiowej sytuacji”. Podpadła jej na całej linii

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz postanowiła odnieść się do kolejnych przykrych komentarzy na swój temat. Nie oszczędziła ekspertki, która wyraziła swoje zdanie. Wysunęła wobec niej ostre zarzuty. 

Paulina Smaszcz nie odpuszcza Kasi Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu nawet na chwilę. To była żona dziennikarza jako pierwsza ujawniła, że prezenterzy śniadaniówki się ze sobą spotykają. Po jej kąśliwych komentarzach zdecydowali się oni oficjalnie potwierdzić, że są razem. Chociaż ich związek nie jest już tajemnicą, to nie wystarczyło, żeby uspokoić Paulinę. Ta w kolejnych wywiadach nie szczędzi im przykrych słów, a szczególnie podpadł jej były mąż, którego oskarża o liczne kłamstwa.

Jako para już tak kłamią, że osiągnęli szczyt. Ja rozumiem, że pani Katarzyna dogadała się z panem Marcinem Hakielem. I bardzo dobrze. Zobaczymy, jak będzie dalej. My na początku też się super dogadywaliśmy. Wybaczyłam, ale nie zapomniałam. A teraz mój były mąż próbuje nas wszystkich oszukać i okraść – stwierdziła w rozmowie z Party.

Paulina ma swoich zwolenników, którzy podsycają medialną aferę, ale zdecydowanie większość osób radzi jej w komentarzach pojawiających się na Instagramie, aby odpuściła już byłemu mężowi. Przy okazji całego zamieszania od Smaszcz oberwało się już Izie Janachowskiej i Iwonie Pavlović.

Te dwie gwiazdy publicznie wyznały, że nie są zwolenniczkami takiej formy rozwiązywania prywatnych niesnasek. Teraz podpadła jej kolejna osoba, a była żona Macieja Kurzajewskiego nie zamierzała tego przemilczeć.

Paulina Smaszcz atakuje kolejną osobę z branży

Na temat zachowania i medialnej burzy, jaką wywołała Paulina wypowiedziało się kilku specjalistów od wizerunku. Portal Wirtualne Media uzyskał między innymi komentarz Barbary Krysztofczyk, CEO agencji Krystal Point, byłej szefowej PR m.in. Szymona Hołowni i Anny Lewandowskiej. Ta nie była już tak łagodna w swojej ocenie i wszelkie działania Pauliny określiła jako „desperację”.

Jeśli na takiej sławie zależy pani Smaszcz, no to znaczy, że wszystko jest OK. Obawiam się jednak, że w tym przypadku to nie jest strategia zaplanowana. Jej sposób komunikacji jest jak dziki koń, który urwał się z lejców i biega gdzieś po polach medialnego absurdu, wywijając niezgrabnie kopytami we wszystkich możliwych kierunkach. Z boku wygląda to po prostu desperacko – oceniła.

Paulina nie puściła tego mimo uszu. Postanowiła odpowiedzieć kobiecie na platformie LinkedIn, gdzie wprost nazwała ekspertkę „plotkarą”.

Szanowna Pani, nie zna mnie pani i moich osiągnięć. Napisała pani o mnie obrzydliwy komentarz jako czytelniczka portali plotkarskich. To panią przekreśla jako eksperta. Powinna pani poznać prawdę, a nie czytać plotki jak rasowa plotkara. Skontaktuje się z panią moja kancelaria.

W kolejnych komentarzach specjalistka od PR próbowała uspokoić oponentkę, jednak Paulina była nieugięta. Wspomniała o swoim stanie zdrowia i problemach.

Kopanie chorej kobiety w trudnej życiowej sytuacji jest rozrywką innych, co widać po pani „CEO” i jej profilu oraz opiniach o innych kobietach – dodała.

Jak widać Paulina nie chce czytać żadnej krytyki na temat swojego zachowania i chce rozprawić się ze specjalistką, która oceniła jej sposób komunikacji w mediach.


Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz krytycznie o sytuacji w Polsce

Paulina Smaszcz krytycznie o sytuacji w Polsce

Komentarze

 • Gość pisze:

  Faktycznie jest chora. Najlepiej jakby ludzie kompletnie przestali komentować jej zachowania. Nie miałaby karmy.

  • Gość pisze:

   To do niej nie dociera

  • Gość pisze:

   ignorowac wariatkę

  • Gośćewa pisze:

   Chora kobieta , to taka celebrytka ,która nie potrafi się pogodzić z tym ze zniknie z przestrzeni publicznej ,że przyszla inna zajęła jej miejsce i od tej pory to o jej mężu i Katarzynie będą mówili a ona odejdzie w zapomnienie . To bo kto pamięta PAULINE SMASZ nikt kto zna jej osiągnięcia tylko ona sama. BABIE się wydaje , że jest nie wiadomo jaka figurą ..ale pani Paulino to się tylko pani wydaje

  • Golf ść pisze:

   Paula oszalala bankowo

  • Gość pisze:

   Koło jej głupoty nie można przejść obojętnie nie komentując.Chora arogancka baba z obrzydliwą mimika i zaszambionym móżdżkiem.

 • Juja pisze:

  Pytanie jest takie: co pani chce osiągnąć tą całą akcją? Niestety – ludzie się rozstają, ranią, pełno jest kłamstwa i manipulacji . Tylko niech pani się zastanowi co pani już osiągnęła taką akcją i dokąd to zmierza. Proszę pani – nie można serca zmusić do kochania. Niestety. I doszła pani do takiego momentu , że tylko pani traci . Wiem, to wszystko jest niesprawiedliwe. Wiem , to smutne. Ale proszę pomyśleć dokąd to zmierza, co będzie dla pani dobre zawodowo i uczuciowo .

  • Gość pisze:

   Myślę że już jest na to za późno. Kobieta się kompletnie zaorała i towarzysko, i zawodowo. Jaka firma zawrze umowę z niestabilną, mściwą manipulankę, która pluje jadem na prawo i lewo, atakuje obcych ludzi, ich rodziny, dzieci…
   Zachowuje się jak psychopatka i coraz bardziej sie rozpędza. To się staje niebezpieczne.
   A w przypadku byłego męża, ze kłamie i manipuluje, to jest oczywiste, bo wystarczy poszukać jej starych wypowiedzi, bo zawsze lubiła dużo o sobie i swoim życiu opowiadać. W 2018 chwaliła męża hak pomaga jej w chorobie i jak się nią opiekuje, jednocześnie pod koniec tego śluz roku oznajmiła że sie rozstają, bo już się nie czują razem spełnieni, a „jesteśmy jeszcze młodzi i jazdy z nas może sobie z kim ułożyć życie”. Po czym wystapila o rozwód oznajmiając m, że jest zakochana u spełnioną kobietą i przedstawiła swojego nowego partnera, Ryszarda Krauzego.
   Obecnie opowiada, że mąż jej nigdy, nie pomagał i porzucił.
   Zabawne jest też śledzenie obecnych wpisów, gdzie w pierwszym zdaniu pisze, że mąż ja porzucił, a w ostatnim, że ona odeszła. Albo raz pisze, że szuka wyjątkowe go mężczyzny, bo tylko taki ja interesuje i tylko z takim się zwiąże, żeby na drugi dzień pisać m, że jest szczęśliwie zakochana i ma wspaniałe życie. itp., itd.

  • Mirka pisze:

   Też tak uważam. Bardzo mądre.Pani Paulina powinna przeczytać ze zrozumieniem i przemyśleć swoje działania.Tylko się kobieto ośmieszasz. Kiedyś obróci się to wszystko przeciwko Pani. Rozumiem żal, ale nienawiść nic tu nie da. Nikt nie jest idealny nawet Pani, Pani Paulino. Każdy popełnia błędy, ale porozumienie jest ważniejsze. Lepiej żyć w zgodzie, a nie w nienawiści. Proszę odpuścić, a lepiej się Pani poczuje to przynajmniej będzie długotrwałe. Niestety złość i nienawiść trzeba ciągle podsycać, a pomysłów może zabraknąć.

 • Gość pisze:

  Dlaczego Kapujecie komentarze nieprzychylne Wam?

 • Gość pisze:

  Czacha dymi.

 • Gość pisze:

  Zastanawiam się jak tak bardzo schorowana osoba ma siłę na to wszystko.Nie lepiej skupić się na własnym zdrowiu.Tez uważam że to desperacja ze strony Smaszcz.

 • Gość pisze:

  To p. Smaszcz nieustannie kopie siebie i swoich najbliższych, żadnej refleksji i chęci rozwiązania konfliktu na horyzoncie nie widać. A co do choroby i ciężkiej sytuacji, to trzeba mieć końskie zdrowie i niczym nieograniczoną pewność siebie, żeby tak wojować.

  • Gośćja pisze:

   Co z tą kobietą?? Atakuje wszystkich obraża poniza !! Ona nie jest pepkiem świata za jaki sie uważa. A jak ktos sie odezwie to ta zasłania sie chorobą. Przykro patrzec na te jej wyczyny!

  • Gość pisze:

   Pozdrawiam panią Paulinę i życzę dużo zdrowia.

 • Gość pisze:

  Chora kobieta

 • Gość pisze:

  uważam ŻE W PEŁNI MA PRAWO WYPOWIADAĆ SIE NA TEMAT ZWIĄZANY Z BYŁYM MĘŻEM. co BY SIE STALO GDYBY SYN ODWIEDZIŁ OJCA BEZ ZAPOWIEDZI. PANIĄ KATARZYNĘ W SIECI INTERNETOWEJ MOŻNA OGLĄDAĆ W OPUBLIKOWANEJ NAGO..PRZECIEŻ TO DOROŚLI MĘŻCZYŹNI..

  • Gość pisze:

   AA kogo to obchodzi, niech się z tym zgłosi do innych instytucji. Ta baba jest chora na głowę z nienawiści , jeśli tego nie widzisz to jesteś podobna/y charakterem.

  • Teresa pisze:

   Do póki będą jej wypociny publikować , to nigdy się nie skończy. Znalazła, a raczej odnalazła się w tej niszy plotkarskiej , gdzie zaglądają zwykli śmiertelnicy i nadaje jak „wolny elektron”.Widzi , że im więcej atakuje i bezmyślnie wypisuje najrózniejsze obelgi , tym ma większe zainteresowanie .Nieważne, czy pozytywne , czy też w większości negatywne , ale ma i się tym szczyci.Teraz bierze na wyznacznik swoją ( biedna ) chorobę i chce ludzi wziąć na litość.Jaka biedna ” schorowana kobieta .Tysiące kobiet choruję na choroby neurogiczne związane z kręgosłupem, ale żadna z nich nie uważa to za ciężką nieuleczalna chorobę , ot choroby cywilizacyjne i tyle.Nie wiem czemu to miałoby służyć? Myśli, że w ten sposób weźmie byłego męża na jakąś litość i myśli , że wzbudzi w nim jakieś wyrzuty sumienia , czy jak ?
   Tu nie ma ma jak widać zbyt dużych problemów neurologicznych , a bardziej naprawdę ma bardzo duże problemy psychiatryczne , jak widać tej kobiety psychika jest w” szczękach ” i naprawdę albo zmiana leków , ba nawet zmiana lekarza może przyniosłaby zadawalające rezultaty .Sukcesy jakie odniosła w życiu jak twierdzi , to chyba takie , że nie dala sobie rady ani w życiu prywatnym jak również na ścieżce zawodowej , bo kim tak naprawdę jest i co osiągnęła skoro do tej pory nikt tak naprawdę o niej nie słyszał. DOPIERO teraz wyskoczyła jak przysłowiowy ” Filip z konipii” i zaczęła swój cyrk .

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×