Paulinę Smaszcz po medialnych aferach czekają przykre konsekwencje. Żadne słowo nie przeszło bezkarnie. „To strzał w kolano”

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz wdała się w kilka głośnych medialnych afer. Ma sporo do powiedzenia nie tylko na temat byłego męża, ale też innych celebrytów. Eksperci nie mają dla niej dobrych wieści.

Paulina Smaszcz wdała się ostatnio w kilka bardzo głośnych medialnych afer. Najpierw ujawniła związek Kasi Cichopek z Maciejem Kurzajewskim, co zrobiła za pomocą bardzo przykrego komentarza. Tym samym rozpętała sporą burzę wokół swojej osoby. Następnie udzieliła kilku wywiadów, w których nie oszczędziła byłego męża. Maciejowi Kurzajewskiemu oberwało się za nowy związek i sporo innych wydarzeń z przeszłości.

Kilka niemiłych słów z jej ust usłyszała na swój temat także Izabela Janachowska. W rozmowie z Anną Zejdler Paulina uderzyła nie tylko w byłą tancerkę i jej rodzinę, ale także Iwonę Pavlović.

Co to są za ekspertki? Iwona Pavlović, która rozbiła rodzinę mężczyzny z trojgiem dzieci i troje dzieci zostało po rozwodzie? Sama nie ma dzieci i radzi mi, matce? Iza Janachowska, która wychodzi za mąż za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia, a on opuszcza żonę, która jest w średnim wieku? – powiedziała Paulina w rozmowie z Anną Zejdler.

Wokół byłej żony dziennikarza zrobiło się spore medialne zamieszanie. Fani byli mocno podzieleni. Jedni ją wspierali, inni natomiast sugerowali, że powinna nieco odpuścić. Internautka napisała nawet, że powinna przeprosić i być może obeszłoby się bez dalszych konsekwencji. Paulina jednak nerwowo zareagowała na te słowa.

Chyba one mnie, bo pierwsze mnie obraziły, a ja nie dam sobie dmuchać w kaszę – odpowiedziała.

Paulina Smaszcz poniesie srogie konsekwencje swojego zachowania

Paulina Smaszcz jest nieugięta i stanowczo broni swoich racji. Okazuje się, że taka postawa może sprawić, że będzie miała spore problemy. Na temat tego, co robi była żona dziennikarza, wypowiedziały się ekspertki od PR. Portal Wirtualne Media uzyskał w tej sprawie komentarz Dagmary Tarki, ekspertki ds. PR-u i influencer marketingu. Zauważyła pewne sprzeczności w jej słowach.

Pani Smaszcz nie pozostawiła owych wypowiedzi bez komentarza, krytykując prywatne życia obu pań. Wyznała też, że jej rodzina bardzo przeżywa zaistniałą sytuację i powstałą wokół niej medialną burzę, ale przy tym mocno ją wspiera – powiedziała.

Przewiduje ona także, że już niebawem zainteresowanie aferami z udziałem Pauliny Smaszcz osłabnie.

Sytuacja trwa już od kilku tygodni, a znając tempo i cykl życia newsów w mediach, zdaje się, że wypowiedzi pani Smaszcz za chwile stracą tak wzmożone zainteresowanie, jakiego dotychczas byliśmy świadkami. Odbiorcy chłoną publiczne przepychanki i skandale, ale są też już przyzwyczajeni do dynamiki ich występowania, która jest stosunkowo intensywna. Konsumują media w trybie instant, stąd potrzebne są co chwilę nowe nagłówki i opisy kolejnych sytuacji z następnymi medialnym bohaterami. Dlatego uważam, że za chwilę zainteresowanie wypowiedziami pani Smaszcz, zmaleje, co jest naturalnym cyklem życia tego typu zdarzeń – dodała.

Portal Wirtualne Media uzyskał także komentarz Barbary Krysztofczyk, CEO agencji Krystal Point, byłej szefowej PR m.in. Szymona Hołowni i Anny Lewandowskiej. Ta nie była już tak łagodna w swojej ocenie i wszelkie działania Pauliny określiła jako „desperację”.

Jeśli na takiej sławie zależy pani Smaszcz, no to znaczy, że wszystko jest OK. Obawiam się jednak, że w tym przypadku to nie jest strategia zaplanowana. Jej sposób komunikacji jest jak dziki koń, który urwał się z lejców i biega gdzieś po polach medialnego absurdu wywijając niezgrabnie kopytami we wszystkich możliwych kierunkach. Z boku wygląda to po prostu desperacko – oceniła.

Okazuje się, że pójście w zaparte może rzutować na jej pracy.

W biznesie takie aroganckie, nieprzewidywalne i niekontrolowane postępowanie jest dyskwalifikujące. (…) Jej zachowanie stoi w całkowitej sprzeczności z jakimikolwiek zasadami, jakich uczy się na szkoleniach z komunikacji czy budowania wizerunku. (…) To raczej strzał w kolano – podsumowała ekspertka w rozmowie z portalem Wirtualne Media.

Wygląda na to, że zachowanie Pauliny Smaszcz nie jest dobrze oceniane wśród specjalistów z branży.


Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz krytycznie o sytuacji w Polsce

Paulina Smaszcz krytycznie o sytuacji w Polsce

Paulina Smaszcz krytycznie o sytuacji w Polsce

Paulina Smaszcz krytycznie o sytuacji w Polsce

Komentarze

 • GośćAdela pisze:

  P paulino proszę ich zostawić w spokoju to dla pani lepsze niech żyją swoim szczęściem a pani będzie zdrowsza

  • Gośćf pisze:

   A moze poprostu słabo się brzykałaś i kużaj znalazł leprza zbiornik

  • Gość pisze:

   Każdy ma prawo przejść swój smutek i żal jak chce. Jedni milczą inni wykrzykują swój ból. Taki jest sposób Smaszcz i ma to tego prawo. Jak ktoś ją poucza dostaje rykoszetem, bo zwykle robią to Ci których sumienie jest czarne jak smoła. Weźmy taka Przetakiewicz. Uczy kobiety jak robić biznes, a sama doszła do pieniędzy wyłącznie przez łóżko i układy. Też mi autorytet. Chyba tylko dla celebrytek z Warsaw Shore 😜

  • Ela pisze:

   Pani Paulino powiedziała PANI prawdę raz i wystarczy….ci hipokryci nie są warci Pani zdrowia, szkoda sił na takich podłych ludzi..
   Karma ich dopadnie..
   Niech Pani postawi krzyżyk na tych pożal się Boże Cichopkach , zaklamanym mężu….

  • Tadeusz pisze:

   Brawo słuszna uwaga stres , zazdrość zjada byłą żonę Pana kurzajewskiego – człowieka z klasą .może należałoby skorzystać z kozerki psychologa – zapędziła się Pani beż opamietania – to jest grzecznie mówić brzydkie – wredne i nie na miejscu

  • gość pisze:

   Do gościa. Każdy ma prawy przeżywać…ok ale nie po trzech latach od rozwodu o który sama wystapila

  • Gość siostra pisze:

   Zgadzam sie z P. Adelą po co Pani nerwy ,dalej czas pokaże czas!! jaki to jest związek. Pani Paulino ma to juz Pani za sobą proszę patrzeć w przyszlość nie ogladać sie za siebie- życzę P. szczęścia i pozytywnego myślenia

  • Gość pisze:

   Koń by się uśmiał z tych Waszych komentarzy, wielcy doradcy od siedmiu boleści… Piszecie komentarze, których ona nie orzyczyta xD macie w ogóle mózgi…? I to co ona robi jest wstrętne, tutaj nie ma żadnego usprawiedliwienia na jej prostackie zachowanie… Jednakże miło, że można się pośmiać z Waszych komentarzy, które idą w eter…

  • Gość pisze:

   Dla mnie kobieta zachowuje się jak pieniaczka, czy ma problem ze znalezieniem odpowiedniego partnera . Obawiam się,że po tych pyskówkach ma małe szanse.

  • Gość.naomi pisze:

   Dla mnie kobieta zachowuje się jak pieniaczka, czy ma problem ze znalezieniem odpowiedniego partnera . Obawiam się,że po tych pyskówkach ma małe szanse. Zachowanie porzuconej jest poniżej poziomu, skandaliczne.

  • Gość pisze:

   Współczuję Paulinie, ale ma rację, ja też bym krzyczała

 • Gość pisze:

  Zgadzam się z tymi wypowiedziami ,pani Paulina jest niebezpieczna już swoje wypowiedzi przestała kontrolować to jest przerażające co się z tą kobietą dzieje.

  • Gość pisze:

   Paulina odpuść nie masz o kogo walczyć.Nie walczy się.o kogos kto.nas nie kocha. Miej Klasę. Wiem jak się czuje zdradzona kobieta. Tez byłam zdradzana..w dodatku bylamw ciąży z drugim dzieckiem..Maz mnie.zdradzal zle traktował.. kazal.mi babe po zawodówce w drzwiach puszczać pierwsza..Ona ciągle się mnie czepiała.itd.Pakowalam mu walizki wywalałam na korytarz..wyrzucałam go z domu.Bral małe dziecko niby na spacer..aż poszłam też na spacer zobaczyłam.ich razem..maz z naszym dzieckiem.kochanka jego piegowata baska miała 2 dzieci..co za widok..uciekla na moj widok…pojechałam na 3 tygodnie do sanatorium..został maz z 2 dwójka małych dzieci .Moja mama tam zaglądała..nie miał czasu na AMORY. Za jakiś czas chciał sobie żyły podciąć by wrócić do nas..bo go wyrzucałam z domu..zostawił kochanke ..nadrobial co stracil,stal się dobrym.czlowiekiem..nie było go stać na utrzymanie 2swoich dzieci i 2 dzieci kochanki..dlatego wrocil.Zmarl na zwał.29 lat temu.Nie warto Paulino walczyć o kogoś kto jest w amoku nowej dupy. Patrz co dalej. Kradziona miłość bywa krótka. Kończy się nienawiścią. Prędzej czy później padnie będą ziajac do siebie nienawiścią .Mówi się ze życie płata figle..Żyj swoim życiem nie trać zdrowia dla głupich ludzi.

  • Celina pisze:

   Trzeba JEJ pomóc a nie hejtowac….hejt może zabić..

  • Waldemar pisze:

   Panią Paulinę należy wspierać a nie niszczyć oskarzeniami..to ONA jest ofiarą zaklamanego męża i jego kochanki…Taki hejt może zabić Człowieka…TYLKO ONA powiedziała Prawdę.

  • Anka pisze:

   Najwięcej złego robią media podkręcając całą sytuację i po kilkadziesiąt razy cytując p Smaszcz. Proponuję nie „promować” już tej pani.

  • Gość pisze:

   Może poszła na układ z mężem przy rozwodzie. Przez 3 lata dotrzymywał umowy a po tym czasie coś tam się wyłamał . Okłamał i jednym słowem grzeczny prezenter z TVP wyrolował Smaszcz .. Wobec powyższego kobieta ujawnia jego gierki . W kraju , gdzie na wszystko pozwala się facetom a kobieta ma cicho siedzieć , taka otwarta walka kobiety z zakłamaniem byłego bulwersuje. Moim zdaniem dobrze robi.
   Brawo pani Smaszcz , precz z cichodajkami 😘😂🤣😂👍

 • Miriam pisze:

  Żądzę przez ż nie Rz. Jak się ktoś sili na tak wysublimowany komentarz to i ortografię powinien znać.!!!

 • ania pisze:

  wypowiedzi Pań,ekspertek od PR mówią wszystko o zachowaniu Smaszcz-ciekawa jestem,co na to „kobieta niewypał”-odpuści wreszcie/żeby jescze nie pogarszać swojej sytuacji/czy dalej będzie „walczyć na z góry przegranej pozycji

 • ania pisze:

  brawo!!!nareszcie ekspertki od PR zabrały głos-świetnie napisały o tym co robi i jak postępuje \'kobieta niewypał”,moje gratulacje za komentarz Pań od PR-profesjonalnie i na temat!!!!!

  • Gość pisze:

   No cóż one kreują wizerunek wymyślony , czyli kłamliwy , by zarabiać. Pani Paulina w związku ze złamaniem umowy zawartej przy rozwodzie i ewidentnym oszukaniu jej synów , stara się teraz medialnie , bo innego kontaktu z byłym nie ma , pokazać ,że miły i grzeczny pan z TVP , takim nie jest..
   W kraju , gdzie kobiety mają być cicho , takie nagłośnienie bulwersuje . Moim zdaniem nareszcie i słusznie. Kobiety nie dajcie się!.. Brawo!👍

 • Gośćkoko pisze:

  Wystarczy popatrzeć na jej gesty i mimikę nie mówiąc już o patosie wypowiedzi żeby stwierdzić ,że u niej pod kopułą coś nie tak.

 • oby nie było za późno! pisze:

  Piszę to z pełną odpowiedzialnością.
  Ta pani powinna zostać objęta nadzorem kuratora rodzinnego, zawodowego, społecznego… Jest niebezpieczna dla otoczenia a szczególnie dla osób „upatrzonych” przez siebie. Pod płaszczem poprawności językowej, wyreżyserowanej elegancji na potrzeby wizerunkowe skrywa agresję i rządzę wykonywania czynności w celu jej zaspokojenia. Przez swoje publiczne wypowiedzi i zamierzoną aktywność szerzy propagandę wyimaginowanej pseudosprawiedliwości poprzez zemstę. Bezwzględnie obojętna na konsekwencje swoich aktywności, włączyła w swoje pole agresji osoby niepełnoletnie, co powinno wzbudzić szczególną uwagę na stan psychiczny tej pani.

  • ania pisze:

   nadaje się do długotrwałego leczenia,najlepiej w ośrodku zamkniętym,bez dostępu do internetu

  • Gość pisze:

   Zachowanie Pauliny to typowe zachowanie zdradzonej kobiety ktora maz zdradzał i nie potrafi sobie z tym poradzić .W sumie biedna nieszczęśliwa kobieta ..Hormony nieszczęścia buzuja.

   ..

  • Gość pisze:

   Do gość: Paulina sama odeszła od Kurzaja. 3 lata po rozwodzie dopiero jak związał się z inną opowiada jak było u nich, po co?

 • Gość pisze:

  Cóż Paulina zeszła do poziomu mamy Kisio-SKORUPY

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×