NewsyPaulina Smaszcz dostała pracę za granicą. To wspaniała okazja. Już pakuje walizki?

Paulina Smaszcz dostała pracę za granicą. To wspaniała okazja. Już pakuje walizki?

Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz

05.12.2023 15:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O Paulinie Smaszcz ostatnio głośno było raczej w kontekstach wypowiadania się negatywnie o byłym mężu, Macieju Kurzajewskim. Obrywała też jego nowa partnerka, Katarzyna Cichopek.  Para, by uciszyć Smaszcz, wystąpiła do sądu. Kobieta-petarda będzie musiała wytłumaczyć się ze swoich słów na sali sądowej.

Paulina Smaszcz zajmuje się PR-em

Od kiedy odeszła z pracy w telewizji, gdzie była prezenterką, skupiła się na PR. Jako menadżerka ds. PR pracowała dla największych firm polskich i światowych. Choć praca nad wizerunkiem firm i gwiazd idzie jej świetnie, w polskim show-biznesie Paulina Smaszcz często wychodzi na osobę, która wałkuje tematy, które już dawno powinna odpuścić. Temat byłego męża jednak wciąż wraca na tapet. Czy to się wkrótce zmieni?

Zagraniczna szansa Pauliny Smaszcz

Dziennikarka i PR-owiec pochwaliła się, że wyjeżdża do pracy za granicę. Na szczęście Smaszcz nie pakuje walizek na stale i nie opuszcza kraju. Otrzymała bowiem szansę na wystąpienie podczas konferencji w Czechach! Konferencja odbędzie się już siódmego grudnia tego roku. Wystąpią na niej także goście z Niemiec i Czech. Paulina będzie jedyną Polką, która wygłosi swoje przemówienie.

Paulina Smaszcz będzie mówić o asertywności i strategii w świecie pełnym chaosu. Czy uda jej się przekonać innych, że wie, o czym mówi?

Poszlibyście na taką prezentację w wykonaniu kobiety-petardy?

Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz o byciu babcią. Czego nauczy wnuczkę?
Paulina Smaszcz o byciu babcią. Czego nauczy wnuczkę?
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także