Wirtualna Polska

Paulina Smaszcz znów odpaliła się w sprawie byłego męża. Tym razem napisała nawet o nagrobkach

Paulina Smaszcz znów odpaliła się w sprawie byłego męża. Tym razem napisała nawet o nagrobkach

Paulina Smaszcz (fot. KAPIF)

Paulina Smaszcz po raz kolejny uderzyła w Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. W jej nowym wpisie gęsto od zarzutów pod adresem pary. 

Wirtualna Polska

Paulina Smaszcz poślubiła Macieja Kurzajewskiego w 1996 roku. Para doczekała się razem dwóch synów: Franciszka Juliana. W 2020 roku sąd udzielił małżonkom rozwodu. Już po tym zaczęli sobie układać życie na nowo. W ub.r. Maciej oficjalnie potwierdził związek z Kasią Cichopek.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Paulina Smaszcz komentuje związek byłego męża

Od tego czasu zarówno Kurzajewski, jak i jego nowa wybranka, byli wielokrotnie krytykowani przez Smaszcz. Najostrzejszy atak przypuściła, gdy Maciej zabrał Kasię do Grecji – w miejsce, do którego wcześniej jeździł z Pauliną. Była żona dziennikarza napisała na Instagramie:

Żadna rozumna kobieta nie zabierze nowego kochanka, czy konkubenta w miejsce, w którym ona lub on mają wspomnienia z poprzedniego związku, gdzie wszyscy znają jego byłą żonę, gdzie dorastały jego dzieci. Znam takie związki, które od początku nie kłamią jak najęte, nie milczą, bo tyle syfu nagrabili, że tylko pozostaje milczenie, by szambo nie wylało, tylko otwarcie i dzielnie nie oszukując nikogo, weszli w związek z pełnymi konsekwencjami, a nie jak obślizgłe szczury umoczone w ścieku oszustw, kłamstw i manipulacji.

W konsekwencji Paulina Smaszcz otrzymała pozew od Katarzyny Cichopek, która chce dochodzić swoich praw w sądzie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Nowe zarzuty Pauliny Smaszcz

Dziennikarka na jakiś czas przestała komentować związek byłego męża i Cichopek. Plotkowano nawet o tym, że po prostu boi się o przegraną w sądzie. Podobno Smaszcz chciała nawet udać się na mediację, ale Katarzyna odmówiła, bo chce, by to sąd zajął się jej sprawą w odpowiedni sposób. Dziennikarka wrzuciła ostatnio do sieci nowy wpis.

Ze specjalną dedykacją. Wiecie dla kogo? “Wzywam cię, wzywam cię do rozmowy szczerej! Do rozmowy tak odważnej, że aż boli. Są sprawy, o których nawet myśleć wstyd. Nie bójmy się o nich mówić. Zanim nienawiść spali nas i każda swą zaciśnie pięść. Popatrz! Wyciągam swoją dłoń. Oto mój pojednania gest. Może to ostatnia z naszych wszystkich szans. Przyjmij moją wyciągniętą dłoń i nie cofnij swej! Wystarczy tylko zrobić jeden krok!” Wystarczy. Zespół TSA.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Choć nazwisko Katarzyny Cichopek nie zostało wymienione, fani Pauliny Smaszcz doskonale wiedzieli, komu zadedykowane były te słowa. Zaczęli komentować post, gratulując Paulinie Siły i życząc jej powodzenia. Jedna z osób zauważyła, że ci, do których skierowany jest post Smaszcz, milczą. Ta odpisała niemal od razu.

Milczenie jest dlatego, żeby zarabiać kasę, bo kontrakciki, evenciki, programiki mogą stracić. Napychanie kieszeni jest ważniejsze niż rodzina. Pieniędzy do grobu nie zabiorą, ale na nagrobkach można napisać: wstyd, hańba, zdrada, kłamstwa, manipulacje, okradanie i opuszczanie w chorobie, brak wdzięczności, brak klasy, wypuszczanie i płacenie mediom za informacje na własny temat, a zaszczuwanie na byłych małżonków. Kasa to nie wszystko. Klasy, sumienia, przebaczenia, wybaczenia i czystego serca nie da się kupić – przekazała gwiazda.

Wirtualna Polska

Dodała też, że „na prawdę i sprawiedliwość zawsze jest energia i czas”. Czy wyjdzie jej to na dobre?

Paulina Smaszcz z apelem do kobiet (fot. Instagram)

Paulina Smaszcz z apelem do kobiet (fot. Instagram)

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Premiera sztuki O ma?o co... w Scenie Relax

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 10.02.2023 PREMIERA SZTUKI PT. O MALO CO... W SCENIE RELAX N/Z: KATARZYNA CICHOPEK MACIEJ KURZAJEWSKI

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×