Szukaj

Szykuje się awantura? Siostra Meghan Markle właśnie wylądowała w Londynie! [ZDJĘCIA]

Siostra Meghan Markle Samantha Markle

Siostra Meghan Markle przyleciała do Londynu

Wygląda na to, że przed Meghan Markle kilka ciężkich dni, o ile nie tygodni. Nie wiadomo w końcu na ile i po co jej siostra, Samantha Markle, przyleciała do Londynu. Fakty pozostają jednak faktami: Samanthę przyłapano na lotnisku w towarzystwie mężczyzny, który prawdopodobnie jest jej mężem. Przyrodnia siostra księżnej Sussexu wylądowała na Heathrow 2 października.

Dlaczego stanowi potencjalny problem i zagrożenie? Samantha Markle od początku wyrażała się o rodzinie królewskiej, księciu Harrym i samej Meghan w bardzo obraźliwy sposób.Od lat nie miała kontaktu ze słynną siostrą; królewski ślub okazał się być zapalnikiem dla długo tłumionej niechęci i zazdrości. Łatwo dostrzec to w jadowitych wpisach na Twitterze, które Samantha umieszcza regularnie. Nie obawia się otwartego atakowania nowej rodziny swojej siostry.

W urodziny księcia Harry’ego poważyła się nawet na zaatakowanie go personalnie. Wytknęła mu, że nie jest mężczyzną, powinien dorosnąć, a księżna Diana na pewno nie byłaby z niego dumna za odcinanie teścia, Thomasa Markle, od córki. Jeśli ktoś śledzi tę wymianę uprzejmości doskonale wie, że Thomas Markle sam zapracował na swoje „wygnanie” z życia Meghan, głównie dzięki konszachtom z paparazzi, sprzedawaniem do mediów tajemnic swojej córki i rozpowiadanie o koszmarze, który podobno przeżywa nowa księżna w rodzinie królewskiej.

Cel wizyty Samanthy nie jest na razie znany. Myślicie, że przyleciała zakopać topór wojenny?

Meghan Markle otworzyła usta, a Brytyjczycy zaniemówili! To wręcz niewiarygodne! [WIDEO]

Księżna Camilla zostwiła w tyle Kate i Meghan! Teraz takie miniówki noszą najmodniejsze kobiety! To absolutny hit sezonu!

Księżna Kate i Meghan Markle ciągle popełniają tę samą wpadkę. Czy ktoś im wreszcie powie, że tak nie można?


Samantha Markle przyleciała do Londynu

Samantha Markle przyleciała do Londynu

Samantha Markle przyleciała do Londynu

Samantha Markle przyleciała do Londynu

Samantha Markle przyleciała do Londynu

Samantha Markle przyleciała do Londynu

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×