NewsySkiba boleśnie uderzył w Rutkowskiego: "Mistrz autolansu". Sporo mu zarzucił

Skiba boleśnie uderzył w Rutkowskiego: "Mistrz autolansu". Sporo mu zarzucił

Krzysztof Skiba uderzył w Krzysztofa Rutkowskiego
Krzysztof Skiba uderzył w Krzysztofa Rutkowskiego
Źródło zdjęć: © Instagram

01.05.2024 09:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Skiba zamieścił wpis, w którym zaczepił m.in. detektywa Krzysztofa Rutkowskiego. Ani przez chwilę nie gryzł się w język. Rozpoczął od przeszłości oponenta, kończąc na jego problemach sądowych.

Krzysztof Rutkowski od dekad obecny jest w polskiej przestrzeni medialnej. Detektyw w ostatnim czasie jest opisywany głównie za sprawą luksusów, jakimi się otacza. 64-latek uwielbia kreacje topowych marek i złotą biżuterię. Często eksperymentuje z wizerunkiem, co jest później szeroko komentowane w mediach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Skiba napisał o "potworach medialnych"

1 maja Krzysztof Skiba opublikował w sieci mocny wpis. "Skandal wokół Dagmarki (...), jakim od kilku dni żyje Polska, nie był pierwszą tak żenującą kampanią promocyjną osoby, która okazała się potworem. W pogoni za oglądalnością i czytelnikami, poważne gazety oraz duże stacje telewizyjne nie po raz pierwszy oddały swoją siłę przekazu, by zrobić sławy z osób, które okazały się delegatami z piekła" – rozpoczął muzyk, przedstawiając swój "Ranking Polskich Potworów Medialnych".

Krzysztof Skiba uderzył w Krzysztofa Rutkowskiego

Członek zespołu Big Cyc umieścił w rankingu m.in. matkę Madzi z Sosnowca i Andrzeja Samsona, ale również... detektywa Rutkowskiego. Skiba na wstępie wypomniał mu przeszłość w Zmotoryzowanych Obwodach Milicji Obywatelskiej (ZOMO).

Wiele jego sukcesów jest naciąganych, a niektóre pokazywane w serialu łapanki na złodziei, to okrutne ustawki. Tak na serio do detektyw z telewizji potrafi złapać tylko katar. Rutkowski to mistrz autolansu, który tam wtrącił się w śmieszność. Na przykład, gdy wybuchła wojna w Iraku i szukano Saddama Husajna, zorganizował konferencję prasową, na której ze strzelbą i ochroniarzami oświadczył, że rusza pomóc Ameryce w schwytaniu dyktatora – rozpisał się rockandrollowiec.

Na koniec Skiba przypomniał jeszcze o problemach Rutkowskiego z wymiarem sprawiedliwości. Myślicie, że imiennik Skiby zdecyduje się na odpowiedź?

Krzysztof Skiba uderzył w Krzysztofa Rutkowskiego
Krzysztof Skiba uderzył w Krzysztofa Rutkowskiego© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także