NewsyByła wokalistka Ich Troje szczerze o Lunie na Eurowizji. Nieoczekiwana reakcja Justyny Majkowskiej

Była wokalistka Ich Troje szczerze o Lunie na Eurowizji. Nieoczekiwana reakcja Justyny Majkowskiej

Justyna Majkowska skomentowała wybór Luny na Eurowizję
Justyna Majkowska skomentowała wybór Luny na Eurowizję
Źródło zdjęć: © AKPA

01.05.2024 19:41, aktual.: 02.05.2024 07:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Eurowizja 2024 zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że nadchodzący występ Luny budzi coraz to większe emocje. Na temat jej piosenki i szans wypowiedziała się niedawno była wokalistka Ich Troje, Justyna Majkowska.

Justyna Majkowska przez lata występowała w zespole Ich Troje. Wraz z Michałem Wiśniewskim przyszło jej dwukrotnie stawać na scenie Eurowizji i bez wątpienia ma ona sporo do powiedzenia w kwestii występów w tym jakże specyficznym konkursie. W jednym z niedawnych wywiadów postanowiła zabrać głos w sprawie nadchodzącej Eurowizji 2024 i naszej polskiej reprezentantki. Wbrew opiniom wielu, jest bardzo pozytywnie nastawiona do wykonu Luny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Justyna Majkowska szczerze o szansach Luny. "Stawiałam na nią"

Choć po zwycięstwie Luny w preselekcjach było niezwykle głośno, to wokalistka w ogóle nie przejmowała się szeroko płynącym hejtem. Robiła swoje, przygotowując się do konkursu. Od kilku dni jest już w szwedzkim Malmo, gdzie 7 maja wystąpi na eurowizyjnej scenie. Według Majkowskiej, Aleksandra Wielgomas jest niezwykle charakterystyczną postacią i to właśnie ona zapadła jej najbardziej w pamięć podczas krajowej batalii o bilet na Eurowizję 2024. Według byłej wokalistki Ich Troje, Polka ma szanse na wysokie miejsce, bowiem jest "jakaś".

Luna jest bardzo charakterystyczna i to może uplasować się na wysokim miejscu (...) Już w preselekcjach stawiałam na nią właśnie. Nagrałam nawet krótki materiał video na swoje media społecznościowe, że czuję pod skórą, że Luna zostanie wybrana - powiedziała Majkowska dla radiozet.pl.

Polska bez szans na zajęcie dobrego miejsca na Eurowizji 2024? Bukmacherzy nie mają wątpliwości

Jak co roku, bukmacherzy przyjrzeli się bliżej szansom na ostateczny triumf na Eurowizji 2024. Wśród faworytów wymienia się między innymi Szwajcarię, Chorwację czy Włochy. Polska w ostatnich latach nie radzi sobie najlepiej podczas eurowizyjnych występów i teraz ma być podobnie. Według kursów bukmacherskich Luna może mieć problem z awansem do finału, nie mówiąc już o zajęciu wyższej lokaty.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także