Wirtualna Polska

Najgłośniejsze śluby gwiazd w 2021 roku. Przypominamy przepiękne zdjęcia. Te pary powiedziały sobie „tak”

Najgłośniejsze śluby gwiazd w 2021 roku. Przypominamy przepiękne zdjęcia. Te pary powiedziały sobie „tak”

Śluby gwiazd w 2021 roku

Śluby gwiazd w 2021 roku. Kto zdecydował się zalegalizować swój związek? Oto najgłośniejsze ceremonie ostatnich miesięcy.

Wirtualna Polska

W ubiegłym roku wiele znanych osób zdecydowało się zalegalizować swój związek (przeczytacie o tym tutaj). Nie brakowało też par, które przełożyły to wydarzenie na inny termin z uwagi na pandemię koronawirusa. W 2021 roku sytuacja nieco się ustabilizowała, szczególnie w okresie letnim, z tego też względu odbyło się wiele głośnych imprez, podczas których przedstawiciele show-biznesu powiedzieli sobie tak. Byliśmy świadkami wielu ślubów, podczas których panny młode zachwycały swoimi kreacjami, a panowie młodzi robili co w swojej mocy, by ukryć wzruszenie. O których było najgłośniej? Sprawdźcie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Beata Tadla

"<yoastmark

Beata Tadla długo szukała szczęścia, jednakże gdy los postawił na jej drodze tajemniczego Michała, bez chwili zawahania przyjęła pierścionek zaręczynowy. Przez kilka kolejnych miesięcy para przygotowywała się do ślubu, o którym poinformowali po fakcie za pośrednictwem Instagrama.

Panna młoda postawiła na zjawiskową, białą kreację z głębokim dekoltem. Delikatnie pofalowane włosy spływały jej na ramiona. Internauci nie szczędzili pod jej adresem komplementów.

Ariana Grande i Dalton Gomez

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

"<yoastmark

Ariana GrandeDalton Gomez długo ukrywali, że są parą. Dopiero po pięciu miesiącach związku wokalistka poinformowała, że jej serce jest zajęte. Wybrankiem gwiazdy okazał się Dalton Gomez. Para pod koniec 2020 roku zaręczyła się, a kilka miesięcy później sformalizowała swój związek. O wszystkim poinformował jej przedstawiciel, który na łamach portalu Just Jared opublikował oficjalne oświadczenie. Nieco więcej szczegółów z kameralnej ceremonii zdradził portal TMZ, według którego zakochani wzięli ślub w domu Ariany w Montecito w Kalifornii.

W sieci nie brakuje zdjęć, które pojawiły się dopiero po wydarzeniu. Mogliśmy na nich zobaczyć, że Grande postawiła na klasykę. Miała długą, białą suknię na ramiączkach o kroju księżniczki. Jej głowę zdobił średniej długości welon.

Ivs Alter

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Ivs Alter wyszła za mąż

Ivs Alter wyszła za mąż

Iwona Kompala, znana jako Ivs Alter wyszła za mąż za Patryka Piaseckiego, z którym tworzyła zgraną parę już od kilku lat. Ceremonia odbyła się w Sanktuarium Matki Bożej w Świętej Lipce. Na liście gości pojawili się m.in. Aleksandra Gintrowska, Kamila Plak oraz Kacper Ziemiński.

Wirtualna Polska

Kreacja panny młodej już od progu kościoła przyciągała wzrok wszystkich zgromadzonych. Kompala postawiła na suknię o kroju księżniczki, którą ozdabiało kilkaset kryształków Swarovskiego. W dłoni trzymała bukiet z białych róż i konwalii.

Gwen Stefani

"<yoastmark

Gwen Stefani od pięciu lat tworzy szczęśliwy związkiem z Blakem Sheltonem. Para ma za sobą kilka poważnych kłótni, które skutkowały rozstaniem. Mimo to udało im się pokonać wszelkie przeciwności losu i na początku lipca stanęli na ślubnym kobiercu. Ceremonię zorganizowali na ranczu w Oklahomie należącym do pana młodego. Na posesji ustawiono niewielką kapliczkę, gdzie powiedzieli sobie tak. Radosną nowinę przekazała dumna żona.

Biała kreacja Gwen została wykonana z tiulu, który wykończono obcisłym gorsetem. Projekt ten stworzyła Vera Wang, której nie zabrakło pomysłowości. Po odpięciu długiego tiulu panna młoda zaprezentowała się zgromadzonym w krótkiej mini i gorsecie. Na stopach miała białe kowbojki na szpilce ze złotym wykończeniem, które nie tylko dopełniały jej stylizacji, ale i doskonale wpisywały się w styl country.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Emma Bunton

"<yoastmark

Emma Bunton od 1998 roku jest w związku z Jadem Jonesem. Para doczekała się dwóch synów: Taty i Beau. Zakochani długo zwlekali z decyzją o ślubie, choć media donosiły o ich zaręczynach około 20 razy. Informację o ślubie przekazała Bunton, która zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z ceremonii. Tego dnia wyglądała bardzo dziewczęco. Miała na sobie biała sukienkę z trenem, transparentne rękawiczki i wianek na głowie.

Wirtualna Polska

Kitty Spencer i Michael Lewis

"<yoastmark

Kitty Spencer w tym roku zdecydowała się zorganizować zjawiskową ceremonię ślubną. Jej mężem został 62-letni milioner Michael Lewis. Para powiedziała sobie sakramentalne tak w Rzymie.

Panna młoda przygotowała na ten dzień aż pięć kreacji. Pierwsza z nich, biała i koronkowa, była projektu Dolce&Gabbana. Po złożeniu przysięgi Kitty włożyła suknię w kwiaty, która dodatkowo była wysadzana kryształami. Tren był malowany ręcznie, dzięki czemu prezentował się wyjątkowo okazale. Trzecia była w kolorze niebieskim i przylegała do ciała. Przed północą Spencer pojawiła się na przyjęciu w złotej mini, która odsłoniła jej długie nogi.

Antek Królikowski i Joanna Opozda

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna OpozdaAntek Królikowski przed tym, jak stanęli na ślubnym kobiercu, przeszli poważny kryzys. Po krótkim rozstaniu wrócili jednak do siebie i zdecydowali się sformalizować swój związek. Ceremonia odbyła się 7 sierpnia w parafii św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Państwo młodzi powiedzieli sobie sakramentalne tak w obecności przyjaciół i rodziny. Wesele zorganizowali w pałac w Zdunowie. Na liście gości pojawiło się około 200 osób.

Opozda w pięknej sukni ślubnej wyglądała, jak prawdziwa księżniczka. Gorsetowa góra miała głęboki dekolt i była bogato zdobiona kamyczkami. Dół kreacji wykonany był z jedwabnego tiulu z długim trenerem. Jej głowę zdobił biały welon.

Wirtualna Polska

Małgorzata Halber

"<yoastmark

Małgorzata Halber jest dziennikarką, która długo ukrywała fakt, że przygotowuje się do ślubu. O wszystkim poinformowała w poście zamieszczonym na Faceboou. Informację tą opublikowała w czasie, gdy była już w podróży poślubnej. Nie zdecydowała się na upublicznienie fotografii w ślubnej stylizacji.

Krzysztof Ibisz

"<yoastmark

Krzysztof Ibisz już od dłuższego czasu tworzył szczęśliwy związek z młodszą o 27 lat modelką, Joanną Kudzbalską. Zakochani długo ukrywali przed mediami, że są zaręczeni, a prezenter nie był zadowolony, gdy informacja ta przedostała się do prasy. Nie zwlekał jednak z obwieszczeniem światu, że został mężem. Krótko po tym, jak odbyła się ceremonia, zamieścił na Instagramie fotorelację z wydarzenia. Jego żona na tę okazję włożyła skromną białą sukienkę z długimi rękawami. Stylizację dopełniła opaską na włosach i eleganckimi, bogato zdobionymi kolczykami.

Agnieszka Mrozińska i Alex Caprice

"<yoastmark

Agnieszka MrozińskaAlex Caprice wyprawili prawdziwie bajkowe przyjęcie, na którym nie brakowało gwiazd. Ceremonia została zorganizowana na terenie Zamku Ogrodzieniec. Panna młoda wraz z druhnami przyleciała na miejsce wydarzenia helikopterem. W tym szczególnym dniu mogła liczyć na wsparcie Barbary Kurdej-SzatanKamili KamińskiejMai Hyży i bliskiej przyjaciółki.

Mrozińska postawiła na suknię o kroju księżniczki z okrytymi ramionami. Stylizację dopełniła błyszczącą opaską. Tuż przed pierwszym tańcem przebrała się w kreację sięgającą kolan z gorsetem zdobionym koronką. Dół został uszyty z brokatowego materiału, który pięknie mienił się w świetle lamp.

Edward Miszczak i Anna Cieślak

Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Edward MiszczakAnna Cieślak długo ukrywali, że przygotowują się do ślubu. Choć w mediach regularnie pojawiały się informacje na ten temat, sami zainteresowani nie komentowali tych doniesień. Uroczysta ceremonia odbyła się w Kolegiacie św. Anny w Krakowie. Na czas ceremonii drzwi zostały zamknięte na klucz, a terenu wokół pilnowali ochroniarze. Na liście gości pojawiło się mnóstwo znanych nazwisk.

Anna postawiła na prostą suknię ślubną z atłasu, która była w stylu Audrey Hepburn. Kreacja miała taliowanie w pasie, dzięki czemu podkreślała figurę panny młodej. Projekt ten stworzyła dla niej Natalia Jaroszewska.

Małgorzata Opczowska

"<yoastmark

Małgorzata Opczowska niechętnie opowiadała o swoim życiu prywatnym, dlatego też długo ukrywała przed światem, że jest w związku z dziennikarzem Jackiem Łęskim. Po oświadczynach opublikowała na Instagramie zdjęcie, które potwierdziło medialne doniesienia. Równie długo nie mówiła o tym, że planuje z partnerem ślub. Jako pierwszy o wszystkim poinformował Super Express. Uroczystość odbyła się w Jastarni. Świadkami wydarzenia byli członkowie obu rodzin oraz przyjaciele. Panna młoda została poprowadzona do ołtarza przez jej 7-letniego syna, Maksa.

Opczowska tego dnia wyglądał zjawiskowo. Włożyła biało-różową suknię z atelier Tom Sebastien, która miała odważne rozcięcie na nodze. Jej głowę zdobił wianek, który dodał jej dziewczęcego uroku.

Ewa Pacuła

"<yoastmark

Ewa Pacuła po nieudanym małżeństwie z Przemysławem Saletą znalazła szczęście u boku innego mężczyzny. Para doczekała się dwóch córek: Zuzanny i Poli. Była modelka niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, dlatego też długo ukrywała, że przygotowuje się do ślubu. Dopiero po ceremonii zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, które zostało wykonane po opuszczeniu kościoła. Nieco później zdradziła, że na liście gości znalazło się 75 osób, a wydarzenie odbyło się w Serocku. Przyznała także, że zaprezentowała się zgromadzonym w trzech kreacjach, jednak jak dotąd pokazała tylko jedną.

Pacuła wybrała na tę okazję przylegającą do ciała suknię z głębokim dekoltem, która sięgała do ziemi. Kreację dopełnił długi welon oraz wyrazisty makijaż panny młodej.

Olga Buława

"<yoastmark

Olga Buława w 2020 roku miała wiele powodów do radości. Najpierw ogłosiła, że spodziewa się dziecka, a kilka miesięcy później poinformowała, że wyszła za mąż. Jej wybrankiem okazał się Igor Pilewicz, menadżer gwiazd. Ceremonia odbyła się 27 sierpnia tego roku.

Miss Polski 2018 tego dnia włożyła białą, zwiewną suknię ślubną, która podkreślała jej wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Stylizację dopełniła opaską na głowie, kolczykami i bukietem białych róż.

Karolina Małysz

"<yoastmark

Karolina Małysz długo ukrywała, że przygotowuje się do ślubu, jednak jej mama była nieco bardziej otwarta w tej kwestii. Zdarzało jej się ujawniać szczegóły z ich życia prywatnego. Podczas jednego z wywiadów przyznała, że wybranek córki, Kamil Czyż bardzo przypadł im do gustu. Przyszła panna młoda również zdobyła się na chwilę szczerości i przyznała, że w trakcie ceremonii nie zabraknie tańców, góralskich śpiewów i potraw.

Wesele Karoliny i Kamila odbyło się 4 września w domu weselnym Romeo i Julia w Szczyrku. Zakochani podjechali pod salę weselną Mercedesem Benz klasy X. Na pace ustawiono motor crossowy, który podkreślał pasję pana młodego. Krótko po tym, jak zakochani powiedzieli sobie sakramentalne tak, goście zaczęli udostępniać w mediach społecznościowych ich pierwsze wspólne zdjęcia.

Córka Adama Małysza postawiła na bardzo odważną, a przy tym piękną kreację. Włożyła długą, białą suknię ślubną na ramiączkach. Góra była bogato zdobiona koronką, natomiast tiulowy dół ozdabiały pojedyncze aplikacje. Po przybyciu na salę weselną Karolina włożyła nieco skromniejszą białą sukienkę, w której również wyglądała olśniewająco.

James Middleton

"<yoastmark

James Middleton jest młodszym bratem księżnej Kate. Mężczyzna wraz ze swoją narzeczoną Alizee Thevenet planował ślub już w ubiegłym roku, jednakże ich plany pokrzyżował wybuch pandemii koronawirusa. Ostatecznie zakochani powiedzieli sobie tak 12 września 2021 roku we Francji, w wiosce Bormes-les-Mimosas.

Alizee w dniu wydarzenia miała na sobie suknię ślubną teściowej, Carole Middleton, którą ta miała na sobie dokładnie 41 lat temu. Kreacja, którą pożyczyła była biała, sięgała ziemi i miała dekolt w stylu bardot. Zdobiły ją haftowane detale, które z daleka przyciągały wzrok. Stylizację dopełniła białym welonem.

Paris Hilton

Paris Hilton

Paris Hilton

Informacja o ślubie Paris HiltonCartera Reuma wzbudziła ogromne zainteresowanie, ponieważ zakochani zorganizowali trwające kilka dni przyjęcie, podczas którego na gości czekała moc atrakcji. Zakochani powiedzieli sobie tak 11 listopada w posiadłości jej zmarłego dziadka Barrona w Bel-Air w Kalifornii. Zakochani postanowili udokumentować swoje przygotowania w reality show.

Paris, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, zaprezentowała się zgromadzonym w kilku stylizacjach ślubnych, a każda z nich przejdzie do historii. W dniu ceremonii postawiła na klasykę. Wybrała długą, białą suknię z półgolfem i długim rękawem, która była bogato zdobiona koronką. Całości dopełniał długi na kilka metrów welon z wyszytymi kwiatami. Drugie przyjęcie odbyło się w wesołym miasteczku, więc panna młoda postawiła na iście karnawałową kreację. Miała na sobie różową, krótką sukienkę oraz welon. Nalożyła też stylowe okulary w kształcie serduszek oraz buty na wysokim obcasie. Ostatniego dnia wyglądała bardzo elegancko. Tym razem postawiła na kreację o kroju syrenki, która obszyta była srebrnymi gwiazdami. Gdzieniegdzie prześwitywała, dzięki czemu mogliśmy podziwiać jej nogi w całej okazałości. Głęboki dekolt podkreślił krągły biust.

W 2021 roku ślub wzięli również: Ola Gintrowska, Anna Zuch, Maria Anunciata, Marcin Kwaśny, Jakub Tolak, Olga Kaczyńska, Marcin Gortat, Sylwia Peretti, Roksana Adamek, Pamela Anderson, Paweł Fajdek, Meadow Walker, Jennifer Gates, księżniczka Marie Astrid, Sidney Polak, Hanna Konarowska, Julia Królikowska, Bartosz Kołecki, Mateusz Bieniuk, Klementyna Wohl, Dawid Narożny, Ant McPartlin, Solar, Anna Aleksandrzak, Adam Siewierski, Sara Szewczyk, Krzysztof z programu Rolnik szuka żony, Piotr Roznerski (brat Mikołaja Roznerskiego).


Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×