Wirtualna Polska

Co to były za śluby! Te gwiazdy pobrały się w 2020. Nie tylko Wojciechowska, Gessler i Przetakiewicz

Co to były za śluby! Te gwiazdy pobrały się w 2020. Nie tylko Wojciechowska, Gessler i Przetakiewicz

Śluby gwiazd

Śluby gwiazd w 2020 roku. Kto zalegalizował swój związek? Oto 10 najogólniejszych ceremonii ostatnich miesięcy.

Wirtualna Polska

W marcu 2020 roku wybuchła pandemia koronawirusa. To trudna sytuacja nie zatrzymała jednak gwiazd przed tym, by zalegalizować swoje związki. W ciągu minionych dwunastu miesięcy byliśmy świadkami wielu ślubów, w których trakcie panny młode zachwycały swoimi kreacjami. O których było najgłośniej? Zerknijcie na nasze zestawienie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub, o czym dopiero po fakcie poinformowali swoich fanów. Podzielili się zdjęciem, na którym eksponują obrączki. Chociaż para nie opowiadała o ceremonii, do kolorowej prasy przedostawały się szczegóły. Poinformowano, że ceremonia i wesele odbyły się w klimatycznym miejscu pod Warszawą. Wybrali teren, gdzie znajdowała się cementownia i stadnina koni, aktualnie znajduje się tam nietuzinkowy dom weselny.

Panna młoda sięgnęła po oryginalną kreację, którą specjalnie na tę okazję, zaprojektowała dla niej Viola Piekut. Gdy w sieci pojawiły się zdjęcia z sesji, fani oszaleli z zachwytu.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub w październiku. Para zaprosiła gości weselnych do Grecji, gdzie urządzili przyjęcie. Nie zabrakło pięknych dekoracji. Cały ołtarz został przyozdobiony kwiatami. Panna młoda sięgnęła po piękne kreacje. W dniu wesela wystąpiła w białej sukni od Valentino, która posiadała nadrukowane wzory na całej długości. Rękawy zostały przyozdobione żółtymi dodatkami.

Projektantka przebrała się i w dniu ślubu miała na sobie też długą kreacją wiązaną na szyi. Cała ozdobiona była licznymi frędzlami i miała odkryte plecy. Kolejną kreację pokazała na Instagramie. Zaprezentowała biały kombinezon od La Manii z długą peleryną, na której wyhaftowano napis Just married.

Lara Gessler i Piotr Szeląg

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Lara Gessler i Piotr Szeląg w tym roku zostali rodzicami. Powitali na świecie córkę, Nenę. Chociaż zakochani kilka miesięcy temu z ogromnym dystansem podchodzili do sformalizowania swojego związku, postanowili się pobrać. Na Instagramie córki Magdy Gessler pojawiły się zdjęcia z sesji.

Panna młoda miała na sobie długą do ziemi kreację z rozcięciem na nogę, która świetnie podkreśla ciążowy brzuszek. Piotr z kolei zrezygnował z garnituru, decydując się na jasny golf i kremowe spodnie.

Wirtualna Polska

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska

Michał Wiśniewski o tym, że poślubił Polę, wygadał się przez przypadek. W jednym z wywiadów nazwał swoją ukochaną „żoną”. Gdy te informacje ujrzały światło dzienne, media zaczęły serwować szczegóły. Podawano, że małżonkom towarzyszyła jedynie najbliższa rodzina, a wesele odbywało się w ogrodzie. Dopiero po kilku tygodniach piosenkarz wypowiedział się na ten temat. Powiedział jedynie, że „ceremonia była przepełniona miłością”. Dodał też, że nie ukrywa żony, ona po prostu sama nie chce się pokazywać w mediach.

Margaret i KaCeZet

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Margaret i Piotr Kozieradzki, znany lepiej jako KaCeZet, pobrali się w styczniu. Właśnie wtedy media obiegły zdjęcia zrobione w Peru. Podczas ceremonii nowożeńcy zostali pobłogosławieni przez szamanów. Panna młoda sięgnęła po bardzo oryginalną kreację, która śmiało mogłaby startować w konkursie najoryginalniejszych kreacji ślubnych. Tak wyjątkowego projektu nie miała nawet Mandaryna, gdy wychodziła za Michała Wiśniewskiego.

Zosia Ślotała i Kamil Haidar

Wirtualna Polska

Zosia Ślotała i Kamil Haidar zaręczyli się na początku sierpnia 2019 roku, po czterech latach bycia razem. We wrześniu zalegalizowali swój związek. Wypowiedzieli „tak” w Łazienkach Królewskich, po czym zaprosili gości na przyjęcie weselne do luksusowej restauracji Belvedere. Liczba gości została ograniczona do 20 osób. Młodej parze towarzyszyła najbliższa rodzina, a także przyjaciele.

Panna młoda zrezygnowała ze standardowej sukni. Wybrała biały kombinezon marki Just Paul z efektownym trenem, do którego dobrała stylowy turban. Całość prezentowała się świetnie.

Marcin Bosak i Maria Dębska

W sierpniu na ślubnym kobiercu stanęli Marcin Bosak i Maria Dębska. Pobrali się w Kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Wśród zaproszonych gości nie brakowało znanych osób. Pojawili się m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Artur Żmijewski, czy Mirosław Zbrojewicz.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Chociaż sami zainteresowani nie poinformowali o uroczystości, na wydarzeniu byli obecni fotoreporterzy. Dzięki ich zdjęciom wiadomo, że panna młoda sięgnęła po piękną kreację. Podobną na swój ślub wybrała Anna Lewandowska.

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli

Justyna Kowalczyk zakochała się ze wzajemnością w Kacprze Tekielim, pochodzącym z Gdańska polskim wspinaczu. Para we wrześniu postanowiła zalegalizować swój związek, o czym gwiazda sportu poinformowała na Facebooku. Dodała zdjęcie, na którym pozuje w czerwonej sukience z bukietem słoneczników. Internauci ruszyli z gratulacjami.

Wirtualna Polska

Jacek Kurski i Joanna Kurska

Jacek Kurski długo starał się o to, by poprowadzić ukochaną Joannę do ołtarza. Musiał unieważnić pierwszy ślub kościelny, by spełnić to marzenie.

Ostatecznie się to udało i zakochani w lipcu wypowiedzieli sakramentalne „tak”. Przysięgę złożyli jedynie w gronie najbliższych osób. Wśród nich nie zabrakło prezesa Kaczyńskiego. Panna młoda sięgnęła po długą, rozkloszowaną suknię, do której dobrała szal. Zdjęcia z uroczystości błyskawicznie obiegły media.

Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi

W 2020 roku nie zabrakło też ślubu w rodzinie królewskiej. Księżniczka Beatrice planowała stanąć przed ołtarzem pod koniec maja. Chciała zorganizować uroczystość, która miała przebić wesele Kate czy Meghan Markle. Zakochani mieli się pobrać w kaplicy królewskiej, potem chcieli zaprosić gości na wesele, które miałoby się odbyć w ogrodach Pałacu Buckingham.

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała te plany. Beatrice poślubiła swojego narzeczonego Edoardo Mapelli Mozzi w lipcu. Uroczystość odbyła się w Zamku Windsor, co potwierdził Pałac Buckingham.

W 2020 roku na ślubnym kobiercu stanęli także: Mikołaj Magnuski (syn Hanny Śleszyńskiej), Kate Ryan, Krzysztof Bosak, Ilona Felicjańska i Paul Montana, Sobota, Debby Ryan, Monika Bociek, Rajja bint Husajn, Daria Zhalina, Piotr Machalica, Patrycja Strzałkowska, Maciej Manowski.

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×