Szukaj

TYLKO U NAS! Zosia Ślotała wzięła ślub! Znamy szczegóły bardzo prywatnej ceremonii

Zosia Ślotała wzięła ślub

Zosia Ślotała wzięła ślub

Zosia Ślotała i Kamil Haidar wzięli ślub. Para pobrała się w tajemnicy w Łazienkach Królewskich. Jastrząb Post dotarł do szczegółów ceremonii.

Zosia Ślotała i Kamil Haidar już po ślubie! Para pobrała się wczoraj, a ceremonia odbyła się w bajkowym klimacie. Jak udało się nam dowiedzieć, zakochani powiedzieli sobie tak w Łazienkach Królewskich. Przyjęcie dla gości odbyło się w luksusowej restauracji Belvedere. Autorem menu był szef kreatywny, Łukasz Guziński.

Ślub Zosi Ślotały i Kamila Haidara. Kombinezon zamiast sukni

Ślotała zrezygnowała z tradycyjnej sukni ślubnej. Stylistka gwiazd wybrała biały kombinezon marki Just Paul z efektownym trenem, do którego dobrała stylowy turban oraz kolczyki Mokobelle. Całość prezentowała się zjawiskowo.

Z naszych informacji wynika, że na weselu pojawiło się tylko 20 gości. Wydarzenie miało charakter kameralny. Ślotale i Haidarowi w dniu ślubu towarzyszyli przyjaciele i najbliższa rodzina.

Pojawiła się Agnieszka Woźniak-Starak. W końcu Belvedere należy do jej teściowej, a Zosia bardzo ją wspierała po śmierci Piotra. Nie zabrakło również Emila Haidara – brata Kamila – zdradza nasz informator.

Już w październiku 2019 gwiazda zdradziła nam swoje plany dotyczące wielkości imprezy:

To będzie bardzo prywatna ceremonia, absolutnie nie chcę angażować w to mediów. Jak już się wydarzy, to podzielimy się wesołą nowiną, ale to jest taki czas, gdzie chcemy spędzić z naszymi przyjaciółmi, żeby każdy czuł się komfortowo – wyznała w rozmowie z naszą reporterką.

Nowożeńcom gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

Zosia Ślotała i Kamil Haidar – historia miłości

Zosia Ślotała i Kamil Haidar zaręczyli się na początku sierpnia 2019, po 4 latach bycia razem. Okoliczności, w jakich się poznali, do dzisiaj owiane są tajemnicą. Para rzadko komentuje swoją relację. W zasadzie na próżno szukać jakichkolwiek wywiadów, w których oboje opowiadaliby o łączącym ich uczuciu. Jedynym dowodem ich miłości są regularnie publikowane zdjęcia, na których główną rolę odgrywają ich dzieci – córka Rania i syn Leo.


Zosia Ślotała wzięła ślub

Zosia Ślotała wzięła ślub

Zosia Ślotała wzięła ślub

Zosia Ślotała wzięła ślub

Ślubne dekoracje w restauracji Belvedere (zdjęcia pokazowe)

Ślubne dekoracje w restauracji Belvedere (zdjęcia pokazowe)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×