Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens już po ślubie w Grecji! Było luksusowo, a suknia to kwintesencja kobiecości

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz jest już po ślubie. Właśnie na jej profilu pojawiły się zdjęcia z tej pięknej ceremonii. Suknia panny młodej robi wrażenie.

Joanna Przetakiewicz to niezwykle zapracowana bizneswoman. Jej dom mody La Mania świetnie prosperuje ubrania, które wychodzą spod jej ręki, cieszą się dużą popularnością wśród klientek. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ projektantka ma znakomite wyczucie stylu. Doskonale układa się także jej życie prywatne. Gwiazda od niemal trzech lat jest związana z Rinke Royensem.

Chociaż jak wspominała w jednym z wywiadów, znajomi ją przed nim ostrzegali, to ona postanowiła posłuchać głosu swojego serca. Okazuje się, że była to jedna z najlepszych decyzji w jej życiu. Zakochani rewelacyjnie się dogadują. W sieci pojawia się mnóstwo ich wspólnych zdjęć, na których pokazują, jak spędzają czas we dwoje.

Ostatnio wszystkich fanów zelektryzowała wiadomość o ślubie tych dwojga. Kilka dni przed ceremonią projektantka twierdziła, że sakramentalne tak zakochani powiedzą sobie za granicą.

Ślub odbędzie się już za kilka tygodni w Grecji, na pewno nie będziemy go nigdzie transmitować na żywo. Chcemy przeżywać ten dzień w prywatnej atmosferze, w zamkniętym gronie, dlatego nie chcemy zdradzać konkretnej daty. Gdy już będzie po wszystkim, na pewno podzielimy się szczegółami.

Zaledwie kilka dni po tej deklaracji w social mediach pojawiło się zdjęcie ceremonii zaślubin w Polsce. Teraz na Instagramie gwiazdy możemy podziwiać kardy z samego ślubu.

Joanna Przetakiewicz dodała zdjęcia ze ślubu

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub. Ten ważny dzień odbył się w Grecji w jednym z luksusowych hoteli. Para zaprosiła tam swoich wszystkich weselnych gości. Nawet pandemia koronawirusa nie pokrzyżowała tych planów. Uroczysta kolacja przedślubna odbyła się w piątek, natomiast sama uroczystość miała miejsce wczoraj, 3 października. Na profilu projektantki właśnie zostały opublikowane zdjęcia z tego ważnego w jej życiu dnia.

Nie zabrakło imponujących dekoracji. Cały ołtarz został przyozdobiony pięknymi kwiatami w niebieskim, kremowym oraz białym kolorze.  Jednak oczy wszystkich skupiły się na sukni ślubnej Joanny. Długa, dopasowana w talii była kwintesencją kobiecości. Biała kreacja posiadała nadrukowane wzory na całej długości. Zakończenie rękawów żółtymi dodatkami sprawiły, że wyglądała niezwykle oryginalnie.

Pan młody natomiast na ten dzień wybrał biały, elegancki garnitur. Natomiast pod spód założył elegancką błękitną koszulę oraz czarny krawat. Świadkowe pary – prawnik Dariusz Mioduski oraz Aldona Wejchert byli także ubrani w kolory przewodnie. Szczęśliwa żona pod postem ze zdjęciami dodała wzruszające słowa:

Pamiętasz szampan i sekrety? Tak zaczęła się nasza historia. Tajemnicą. Namiętnością. Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy, obsypana tysiącem róż i setkami baloników (…). Dziękuję ci za miłość. Za bezmiar czułości. Za wzruszenia. Za twoją troskę.
Jesteś moim mężczyzna, moim przyjacielem, sercem ognia i źródłem światła. Dajesz mi siłę i pozwalasz zostać kruchą. Dajesz mi życie pełnią życia. Dziękuję, że pomagasz mi się spełniać. Dziękuję, jesteś wspaniałym przyjacielem dla moich trzech synów – napisała.

View this post on Instagram

Pamiętasz szampan i sekrety? Tak zaczęła się nasza historia. Tajemnicą. Namiętnością. Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy, obsypana tysiącem róż i setkami baloników. Jak ty umiesz mnie wzruszać! I rozpieszczać. Słowami, które dla mnie składasz z czułością. Codzienną troską albo ćwiczeniem na głos na ulicach Londynu I will never love again – słyszałam z okna ten śpiew – nie wiedziałam, że to ty…a ty ćwiczyłeś, żeby stanąć potem na scenie teatru, zaśpiewać to przy akompaniamencie orkiestry dla jedynego widza, wzruszonego do łez widza – dla mnie. Dziękuję ci za MIŁOŚĆ ♥️ Za bezmiar czułości. Za wzruszenia. Za twoją troskę. Jesteś moim mężczyzna, moim przyjacielem, sercem ognia i źródłem światła. Dajesz mi siłę i pozwalasz zostać kruchą. Dajesz mi życie pełnią życia. Dziękuję, że pomagasz mi się spełniać. Dziękuję, jesteś wspaniałym przyjacielem dla moich trzech synów ♥️♥️♥️ Dziekuje za to, że uwielbiają cię wszyscy moi bliscy, tak łatwo cię uwielbiać. Tak łatwo Cię kochać… ♥️Ślubuję być z tobą w słoneczne i pochmurne dni. Cieszyć się zdrowiem, wspierać w chorobie. ♥️Ślubuję cię kochać nieprzerwanie… ♥️Ślubuję być twoją żoną Być z tobą, przy tobie, dla ciebie, RAZEM. NA ZAWSZE #vows #wedding #lovetoloveyou #justmarried

A post shared by Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz) on

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji płynących z całego świata.

  • Miłości do końca świata dla Was.
  • Miłości, radości i szczęścia bez granic.
  • Piękna suknia. Gratulacje.
  • Czytając to i oglądając Pani story widać, że jest Pani przeszczęśliwa.

My również składamy gratulacje!


Joanna Przetakiewicz ślub

Joanna Przetakiewicz ślub

Joanna Przetakiewicz ślub

Joanna Przetakiewicz ślub

Joanna Przetakiewicz ślub Przetakiewicz ślub

Joanna Przetakiewicz ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×