Paris Hilton ugościła weselników jedzeniem z McDonalds. Nie tylko o tym będą mówić latami. Jej trzecia kreacja też przejdzie do historii

Paris Hilton w czwartek wyszła za mąż i nie zwalnia tempa. Drugiego dnia poprawin na gości czekały kolejne niespodzianki. Jedną z nich z pewnością była trzecia kreacja panny młodej. Jak wyglądała?

Paris Hilton nigdy nie mogła narzekać na brak powodzenia u mężczyzn. Kilkukrotnie się zaręczała, jednak żaden z poprzednich kandydatów na długo nie zajął miejsca w jej sercu. W 2020 roku poznała biznesmena Cartera Reuma, który okazał się być kandydatem idealnym. Mężczyzna dobrze wiedział, że celebrytka ma wysokie wymagania względem swoich partnerów, dlatego też oświadczył się jej na prywatnej wyspie. Dziedziczka hotelowego imperium bez wahania przyjęła pierścionek, a chwilę później podzieliła się radosną nowiną na Instagramie.

Moja wieczność zaczyna się dzisiaj – napisała.

Poniżej możecie obejrzeć, jak wyglądały idealne zaręczyny Paris.

Paris Hilton w trzeciej sukni ślubnej

Zakochani krótko po tym zaczęli przygotowywać się ślubu, o którym aż huczało w mediach. Zagraniczne tabloidy donosiły, że wydarzenie będzie trwało trzy dni, a w tym czasie panna młoda zaprezentuje się gościom w kilku sukniach ślubnych.

Ślub Hilton odbył się w czwartek, jednak ona poinformowała o tym dopiero dzień później. Na Instagramie opublikowała kadr, na którym mogliśmy zobaczyć jej kreację w pełnej okazałości. Celebrytka postawiła na klasykę. Przed ślubnym ołtarzem pojawiła się w długiej, białej kreacji z welonem.

Żona na całe życie – napisała.

Następnego dnia państwo młodzi zorganizowali huczne poprawiny w parku rozrywki mieszczącym się na molo Santa Monica Pier. Goście mieli do dyspozycji wszystkie atrakcje. Zakochani zadbali również o dobrą muzykę — zgromadzeni mieli okazję bawić się na prywatnym koncercie DJ Diplo.

Sobotni wieczór był czasem, w którym wszyscy mogli się wyciszyć. Tym razem Paris i Carter zorganizowali uroczyste przyjęcie, na które wszyscy przybyli ubrani w eleganckie stroje. Od wejścia uwagę przykuwała kreacja Hilton. Panna młoda włożyła długą, półprzezroczystą sukienkę z wyszytymi srebrnymi gwiazdami. Włosy upięła w kok, a z przodu wypuściła pojedyncze pasmo, które podkreśliło jej smukłą twarz. Reum zamienił dres na elegancki czarny garnitur.

Z uwagi na fakt, iż ślubny weekend Paris dobiega końca, goście mieli okazję wysłuchać jej przemowy, a następnie bawili się przy muzyce Macy Gray.

Która stylizacja Paris Hilton spodobała wam się najbardziej?


Kim Kardashian - ślub Paris Hilton

Kim Kardashian - ślub Paris Hilton

Paris Hilton i Carter Reum - ślub

Paris Hilton i Carter Reum - ślub

Paris Hilton - ślub

Paris Hilton - ślub

Komentarze

  • Gość pisze:

    Na tym zdjęciu w różowej sukience halka ułożyła się tak niefortunnie, że wyglada jak za luźno założony ochraniacz na jądra 😅
    Pozostałe dwie sukienki bardzo ładne.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×