Ciężarna Olga Buława wzięła ślub! Miss Polski poślubiła menadżera gwiazd. Obłędna suknia podkreśliła jej brzuszek

Olga Buława wzięła ślub

Olga Buława wzięła ślub

Olga Buława wzięła ślub! Miss Polski wyszła za mąż za Igora Pilewicza – menadżera gwiazd. Nowożeńcy opublikowali zdjęcia z pięknej ślubnej sesji. Co za suknia! Ten widok zapiera dech.

Olga Buława przed laty zdobyła tytuł II Wicemiss Ziemii Zachodniopomorskiej. Mimo że otrzymała wysokie wyróżnienie, nie chciała wiązać swojej przyszłości z konkursami piękności. Dopiero po namowach koleżanki zdecydowała się wysłać swoje zgłoszenie do konkursu Miss Polski 2018 – ostatecznie to właśnie ona została okrzyknięta najpiękniejszą Polką. Rok później reprezentowała ojczyznę podczas Miss Universe, gdzie zdobyła tytuł Miss Congeniality Universe.

Choć Buława może pochwalić się długą listą osiągnięć i bez trudu zrobiłaby karierę w świecie mody, ona postawiła na naukę. Ukończyła studia prawnicze, a chwilę później rozpoczęła pracę, jako stewardessa Linii Lotniczych LOT. Początki nie były łatwe, ponieważ młoda miss bała się latać samolotami. W krótkim czasie jednak zrozumiała, że to, co robi, sprawia jej ogromną przyjemność. Krótko po tym dołączyła do ekipy programu No to lecę, w którym pokazywała, jak wygląda praca na pokładzie samolotu.

Olga Buława wzięła ślub z Igorem Pilewiczem

Ten rok z pewnością Olga uzna za najbardziej przełomowy. Choć niechętnie opowiada o tym, jak wygląda jej życie prywatne, w ostatnim czasie wydarzyło się w nim tyle, że postanowiła się otworzyć przed swoimi fanami.

Miss Polski 2018 za pośrednictwem Instagrama w dniu swoich 30. urodzin ogłosiła, że jest w ciąży. Z tej okazji opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała pięknie zaokrąglony brzuszek.

To jednak nie koniec dobrych wieści. Okazuje się, że Olga Buława wzięła ślub! Radosną nowinę jako pierwszy przekazał jej mąż, Igor Pilewicz, który udostępnił piękne zdjęcia wykonane na molo. Ceremonia odbyła się 27 sierpnia. Swoim szczęściem pochwaliła się również ciężarna panna młoda.

Mężczyzna ubrany w czarny garnitur pozuje na nich z ukochaną. Modelka ma wyraźnie zaokrąglony brzuszek, który dodatkowo podkreśla zwiewna, biała suknia ślubna. Całość dopełniła delikatna opaska na głowie i kolczyki. W dłoni trzymała bukiet białych róż.

Podobne kadry udostępniła na swoim profilu również Miss Polski. Pod postem wciąż przybywa komentarzy z gratulacjami. Internauci są zachwyceni.

  • Gratulacje!
  • Gratulacje dla Was Olguś!
  • Olga przepięknie wyglądasz!
  • Cudownie się na Was patrzy. Szczęścia kochani i dużo miłości. Będziecie wspaniałą rodziną.

My również przyłączamy się do gratulacji.

Kim jest Igor Pilewicz?

Kim jest mąż Olgi Buławy? Igor w przeszłości był managerem Dawida Kwiatkowskiego. O zakończeniu ich współpracy zrobiło się bardzo głośno, ponieważ byli związani ze sobą od początku kariery wokalisty. Jak wyjawili w oficjalnych oświadczeniach, ich współpraca trwała przez 8 lat. Pilewicz stoi także za sukcesem Honoraty Skarbek, z którą swego czasu był związany. Zanim wziął pod swoje skrzydła gwiazdy, pracował jako dj w popularnym warszawskim klubie dla gejów Glam.


Olga Buława wyszła za mąż

Olga Buława wyszła za mąż

Olga Buława wyszła za mąż

Olga Buława wyszła za mąż

Olga Buława wyszła za mąż

Olga Buława wyszła za mąż

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×