Miss Polski Olga Buława jest w ciąży! W dniu 30. urodzin pokazała zdjęcie z pięknie zaokrąglonym brzuszkiem

Olga Buława jest w ciąży

Olga Buława jest w ciąży

Olga Buława jest w ciąży. Miss Polski 2018 w dniu 30. urodzin opublikowała zdjęcie, na którym pokazała wyraźnie zaokrąglony brzuszek.

Olga Buława w 2018 roku zdobyła tytuł Miss Polski. Na początku nie była zdecydowana, by wziąć udział w konkursie, jednak za namową koleżanki wysłała zgłoszenie. Do finału dostała się z tytułem II Wicemiss Ziemii Zachodniopomorskiej. Rok później reprezentowała ojczyznę podczas konkursu Miss Universe, gdzie zdobyła tytuł Miss Congeniality Universe. Piękność ukończyła studia prawnicze. W 2019 roku w mediach zrobiło się o niej głośno, ponieważ spotykała się z młodszym o cztery lata Maciejem Musiałem.

Buława zawsze podkreślała, że uwielbia podróże. Przez kilka ostatnich lat była stewardessą dla Linii Lotniczych LOT. Na początku praca w tym zawodzie była dla niej olbrzymim wyzwaniem, ponieważ bała się latać samolotami. Mimo to wykazała się ogromną odwagą i przełamała swój lęk. Fani mogli podglądać czym zajmuje się na pokładzie w programie No to lecę emitowanym na antenie Travel Channel.

Miss Polski 2018 właśnie pochwaliła się radosną nowiną. Lada moment powita na świecie swoje pierwsze dziecko.

Olga Buława jest w ciąży

Stewardessa niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, dlatego też w prasie można ze świecą szukać informacji o jej obecnym partnerze. W 2019 roku spotykała się z aktorem, Maciejem Musiałem, jednak nie chciała opowiadać publicznie o tym, co ich łączyło.

Ja nie komentuję swojego życia prywatnego, taką mam zasadę. Ale mogę powiedzieć, że jestem bardzo szczęśliwą osobą, niezależnie od tego, co pisze prasa – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Na chwilę obecną Miss nie zdradziła, z kim się spotyka, a w social mediach nie publikuje zdjęć z obecnym partnerem.

Olga Buława świętuje dzisiaj swoje 30. urodziny i z tej okazji przygotowała dla swoich fanów niespodziankę. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w czarnym body. Na pierwszym planie znalazł się zaokrąglony brzuszek, który przewiązała białą kokardą. Miss obejmuje go z czułością, a na jej twarzy maluje się szczęście.

Najpiękniejszy prezent na trzydzieste urodziny.

W komentarzach płyną gratulacje z całej Polski.

  • Ania Jaromin: Gratulacje kochana!
  • Najpiękniejszy. Gratulacje!
  • OMG! Gratuluję! Jestem taka szczęśliwa!
  • O ja, ale czad!!! Gratulacje!!! Wszystkiego NAJlepszego Olga.
  • Pięknie wyglądasz!

Przyłączamy się do tych pięknych słów.


Olga Buława jest w ciąży

Olga Buława jest w ciąży

Olga Buława jest w ciąży

Olga Buława jest w ciąży

Olga Buława jest w ciąży

Olga Buława jest w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×