NewsyTe gwiazdy urodziły w 2022 roku. Posypała się lawina oryginalnych imion. Przypominamy, kto w ostatnich miesiącach został mamą lub tatą

Te gwiazdy urodziły w 2022 roku. Posypała się lawina oryginalnych imion. Przypominamy, kto w ostatnich miesiącach został mamą lub tatą

Gwiazdy, które urodziły w 2022 roku
Gwiazdy, które urodziły w 2022 roku

31.12.2022 03:25, aktual.: 31.12.2022 03:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wraz z końcem roku przyszedł czas na podsumowania w show-biznesie. Działo się wiele. Nie sposób nie odnotować narodzin dzieci gwiazd. Część sław nie daje zapomnieć o swoich potomkach – raz na jakiś czas prezentuje ich zdjęcia w social mediach. Jeszcze inni rodzice dbają o prywatność potomków i nie chwalą się nimi w sieci. Przedstawiamy pełną listę osób, które zostały rodzicami w tym roku. Komu przyszło się cieszyć macierzyństwem? Jakie imiona otrzymały dzieci?

Mała Ania z Warsaw Shore – syn Natan

Pierwszą gwiazdą, która urodziła w tym roku, była Mała Ania, czyli Anna Aleksandrzak – uczestniczka Warsaw Shore. Jej syn, Natan, przyszedł na świat 1 stycznia, o godz. 00:35. O jego narodzinach jako pierwszy poinformował dumny ojciec, zawodnik MMA Artur Sowiński, mąż Ani. Mama krótko po tym komentowała, że po narodzinach syna „ma już wszystko”.

Szymon Hołownia – córka Elżbieta Wanda

Polityk Szymon Hołownia od lat jest mężem Uli. Do 2022 roku wychowywali córkę Marię. 13 stycznia ich rodzina się powiększyła. Drugiej córce nadali imiona Elżbieta Wanda. Dumny tata zapozował z nią na porodówce. Zewsząd napłynęły gratulacje – zarówno ze strony gwiazd, jak i ludzi polityki.

Karolina Czarnecka – córka Józefina

Karolina Czarnecka to piosenkarka, aktorka i performerka. Sławę przyniosło jej wykonanie hitu Hera, koka, hasz, LSD. Gdy na długo zniknęła z mediów społecznościowych, tylko niewiele osób wiedziało o jej ciąży. Powróciła 28 stycznia, triumfalnie, informując o narodzinach córki, Józefiny. Przy tej okazji poprosiła fanów o to, aby przysyłali rodzinie „ciepło, zdrowie i szczęście”.

Joanna Opozda i Antek Królikowski – syn Vincent

Joanna Opozda i Antek Królikowski zawarli związek małżeński 7 sierpnia 2021 roku. Wówczas spekulowano, że Asia jest ciężarna. Para aktorów z potwierdzeniem informacji długo się wstrzymywała, tłumacząc to później problemami zdrowotnymi przyszłej mamy. 22 stycznia lutego poinformowała o tym, że jej syn, Vincent, jest na świecie. Niestety wkrótce media obiegła straszna informacja. Jak się okazało, rodzice chłopca rozstali się jeszcze przed jego narodzinami. Dziś to na matce spotyka główny ciężar wychowania dziecka. Skonfliktowany z nią Antek zapewnia, że chciałby naprzemiennie opiekować się synem. Medialny konflikt za jakiś czas rozstrzygnie sąd.

Wojciech Błach – syn Norbert

Norbert, czyli syn Wojciecha Błacha i jego młodszej o blisko dwie dekady żony, Agnieszki, urodził się 20 lutego. Jest to trzeci syn aktora. Ma on też syna Jeremiego, będącego dzieckiem Agnieszki i Bruna, będącego synem Kamilli Baar.

Ewa Farna – córka Ella

Ewa Farna i jej mąż, Czech Martin Chobot, o tym, że spodziewają się drugiego dziecka, poinformowali 10 listopada 2021 roku. Ich pierwsza córka, Ella, dołączyła do rodziny 6 marca. Dobrą nowinę przekazała mama wokalistki, Karin. Przypomnijmy, że Ewa i Martin mają też syna. Mały Artur przyszedł na świat w czerwcu 2019 roku. Zdolna mama nawet na czas połogu nie zdecydowała się ograniczyć kariery. Wciąż wydawała nowe hity i promowała koncertami premierowy album.

Gromee – syn Henryk

Ukochana Gromee, Sara Chmiel, 9 marca urodziła syna, Henryka. Tym samym dołączył on do ich wesołej gromadki, w skład której wchodzili już Franciszek oraz Helena. Jak wyznał muzyk, dzieci są dla niego „całym światem”. Gromee dba o prywatność i z tego powodu zdjęcia z dziećmi to u niego rzadkość. Jeśli decyduje się takie wrzucić do sieci, nigdy nie pokazuje ich twarzy.

Anna Czartoryska-Niemczycka – syn Stefan

Anna Czartoryska-Niemczycka, aktorka i żona Michała Niemczyckiego, jest znana z dużej rodziny. Przed 2022 rokiem wychowywała troje dzieci: Ksawerego, Janinę oraz Antoniego. O tym, że jest w kolejnej ciąży, poinformowała, gdy była w zaawansowanej ciąży. Dobrą nowinę przekazała 18 kwietnia. Zapozowała wtedy z synkiem, informując, że otrzymał on imięStefan. W kolejnych miesiącach Anna raz po raz pokazywała ujęcia z chłopcem i jego rodzeństwem.

Karol Linetty – córka Ines

Karol Linetty to piłkarz, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. 19 maja przekazał wieść o narodzinach drugiego dziecka, córki imieniem Ines. Sportowiec i jego partnerka, Wioletta, trzy lata wcześniej fetowali przyjście na światSofii.

Marcin Kwaśny – syn Stefan Ignacy

Aktor Marcin Kwaśny o narodzinach syna, Stefana Ignacego, poinformował 10 czerwca. Matką dziecka jest śpiewaczka operowa, Klaudia, żona gwiazdora. Przyszli małżonkowie poznali się na spotkaniu modlitewnym. Swego czasu Marcin był stałym bohaterem mediów, które opisywały jego spektakularne nawrócenie (wcześniej deklarował się jako niewierzący).

Maja Hyży – córka Zofia

Maja Hyży to kolejna gwiazda, która cieszy się sporą gromadką dzieci. Wokalistka ze związku z Grzegorzem Hyżym ma synów-bliźniaków: Wiktora oraz Alexandra. Aktualnie cieszy się szczęściem u boku Konrada Kozaka. W 2020 roku urodziła się ich pierwsza córka, Antonina. 7 lipca 2022 roku dołączyła do niejZofia. Jako pierwsi informowaliśmy o ciąży piosenkarki krótko po sylwestrze TVP2. Maja po porodzie nie zwolniła tempa: dalej występowała na scenie, dając czadu.

Anna Tarnowska – córka Zofia

Anna Tarnowska, modelka, influencerka i była partnerkaRafała Brzozowskiego, 12 lipca powitała na świecie córkę, Zofię. Jej ojcem jest aktualny partner modelki – Christian Lavalle, biznesmen, prowadzący działalność w Meksyku.

Kasia Sokołowska – syn Iwo Lew

Kasia Sokołowska wzbudziła sporo zainteresowania. Wszystko przez to, że gdy ogłosiła ciążę, miała na karku 49 lata. Jurorka Top Model zapewniała, że mimo tego czuje się świetnie. Jej syn, Iwo Lew, urodził się w lipcu. Tatą malucha jest jej wieloletni partner, biznesmen Artur Kozieja. Ciąża i macierzyństwo Sokołowskiej dało wiele nadziei kobietom, starającym się o dziecko w średnim wieku. Kasia przekonała się o tym za każdym razem, za którym wrzucała do sieci rodzinne zdjęcia. A na brak takich materiałów nie mogliśmy narzekać.

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał – córka Nel

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał weszli do show-biznesu dzięki serialowi 19+. Polacy jeszcze lepiej poznali ich za sprawą formatu Ameryka Express. Para długo starała się o dziecko. W pewnym momencie doszło do tragedii. Aktorka poroniła. Na szczęście tym razem dziecko urodziło się całe i zdrowe. Córka, Nel, pojawiła się 24 lipca, o godz. 05:30.

Ola Żebrowska i Michał Żebrowski – córka

Ola Żebrowska i Michał Żebrowski to jedno z najbardziej dobranych małżeństw polskiego show-biznesu. Nic dziwnego, że stworzyli zgraną rodzinę. Do 2022 roku wychowywali trzech synów: Franciszka, Henryka i Feliksa. W lutym do sieci trafiło zdjęcie pozytywnego testu ciążowego. W kolejnych miesiącach para relacjonowała, jak przebiega ciąża Aleksandry. Ich pierwsza córka urodziła się 30 lipca. Dobrą nowinę przekazał tata-aktor. Rodzice nie zdradzili imienia dziewczynki. Małżonka Michała nie jest kolejną matką-influencerką, pokazującą tylko jasne strony macierzyństwa. W 2020 roku wyznała, że kilkukrotnie poroniła, o czym przeczytacie tutaj.

Anna Dec – syn Maksymilian

Anna Dec, pogodynka TVN, urodziła w sierpniu. Jej syn, Maksymilian, dołączył do siostry, Zuzi. Co ciekawe, Ania dopiero po kilku dniach wyjawiła, jak chłopiec ma na imię. Jak to zwykle bywa, gwiazda została obsypana gratulacjami przez kolegów i koleżanki z branży. Mama prężnie relacjonuje macierzyństwo w social mediach.

Lara Gessler – syn Bernard

Lara Gessler i jej mąż, Piotr Szeląg, powiększyli rodzinę 12 września. Dołączył do nich Bernard. Chłopiec jest drugim dzieckiem pary. Pierwsza była córeczka imieniemNena. Cała rodzina Gesslerów obdarzyła dziecko uczuciem. Zdjęcia Bernarda co jakiś czas pojawiały się nie tylko na profilach jego rodziców, ale również babci, Magdy Gessler oraz wujka, Tadeusza Mullera. Kilka tygodni po porodzie Lara zadeklarowała, że jej syn nie otrzyma chrztu. Jak wytłumaczyła, nie popiera działań Kościoła katolickiego.

Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz – syn Borys

Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz sformalizowali związek w 2021 roku. O ciąży Asi poinformowali 5 czerwca. Zamieścili zdjęcie, na którym widać było, że małżonka dziennikarza ma już mocno odstający brzuszek. 18 września doczekali się synka, Borysa. Chłopiec przyszedł na świat kilka dni przed terminem, ale obeszło się bez komplikacji. Jest to pierwsze wspólne dziecko Krzysztofa i Joanny. Gwiazdor ma też synów z poprzednich małżeństw: Maksymiliana oraz Vincenta.

Magda Lamparska – córka Mila Magdalena

Magda Lamparska, będąc w zaawansowanej ciąży, dodała w sieci zdjęcie, na którym pokazała swoje krągłości. 20 września przekazała wspaniałą nowinę. Jej córka, Mila Magdalena, dołączyła do reszty rodziny. Jej tatą jest mąż aktorki, Bartek Osumek, z którym ma już syna Tymoteusza, urodzonego w 2017 roku.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke – córka Róża

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke to kolejna gwiazdorska para w naszym zestawieniu. Zarówno ona, jak i on zdobyli sławę dzięki udziałowi w show Taniec z gwiazdami. Świeżo upieczeni rodzice pochwalili się narodzinami dziecka 6 października. Ich córka dostała na imię Róża, czym pochwalili się na Instagramie. Na profilu Hani w tym medium pojawiło się zdjęcie wprost z porodówki.

Basia Pasek – syn

Basia Pasek, była dziennikarka Dzień Dobry TVN, o ciąży poinformowała w sierpniu. Jej syn przyszedł na świat pod koniec listopada. Jego ojcem jest narzeczony ex-gwiazdy TVN – z pochodzenia Grek. Poród miał miejsce w ojczyźnie świeżo upieczonego taty. Barbara była z niego bardzo zadowolona. Zamieściła w sieci komentarz, wymieniając w nim zalety greckiej służby zdrowia.

Lenka Klimentova i Jan Kliment – syn Cristian

Para tancerzy, Lenka Klimentova Jan Kliment, o narodzinach pierwszego dziecka poinformowali 2 grudnia. Chłopiec o imieniu Cristian przyszedł na świat dzień wcześniej. Dumni rodzice od razu pokazali jego twarz.

Lili Antoniak – córka Mia

Influencerka Lili Antoniak, przyjaciółka Sylwii Bomby, dobrą nowinę przekazała na początku grudnia. Jej córka, Mia, dołączyła do siostry, Aleny.

Które gwiazdy jeszcze zostały rodzicami w 2022 roku?

  • Chris Ducci (córka Pola).
  • Innes Mannei.
  • Marta Turska (córka Florentyna).
  • Paulina Chapko (syn).
  • Justyna Kosela (córka).
  • Sylwester Wilk (córka Łucja Wiktoria).
Zobacz także