Maja Hyży urodziła! Mamy pierwsze zdjęcie maleńkiej córeczki. Jakie imię otrzymała?

Maja Hyży urodziła

Maja Hyży urodziła

Maja Hyży ponownie została mamą. Gwiazda powitała na świecie swoje czwarte dziecko. Szczęśliwa nowina obiegła media, a dumna mama pochwaliła się pierwszym zdjęciem. 

Maja Hyży stała się popularna za sprawą udziału w 3. edycji programu X Factor. To tam szerszej widowni zaprezentowała swój talent wokalny. Zainteresowanie wzbudziła również tym, że w tej samej edycji pojawił się jej ówczesny mąż – Grzegorz Hyży. Mężczyzna zajął drugie miejsce, natomiast Maja czwarte. Jeszcze w programie spekulowano na temat problemów w ich relacji. Niedługo po zakończeniu nagrań para zdecydowała się na rozwód. Dotąd jednak pozostają w stałym kontakcie ze względu na bliźniaki, których są rodzicami.

Grzegorz wkrótce później związał się z Agnieszką, z którą wziął ślub. Po sześciu latach małżeństwo powitali na świecie synka. Maja nieco dłużej musiała czekać na nową miłość, która w końcu zapukała do jej drzwi. Gwiazda jest w związku z Konradem Kozakiem. Mężczyzna nie jest związany z show-biznesem. Wystąpił jednak w teledysku do świątecznej piosenki Lulajże. Zakochani doczekali się córki Antoniny, która urodziła się w lipcu 2020 roku.

Maja Hyży w trzeciej ciąży

Maja Hyży potwierdziła ciążę, dopiero gdy była w trzecim miesiącu. Pierwsze spekulacje na temat jej błogosławionego stanu pojawiły się w grudniu 2021, gdy występowała podczas świątecznego koncertu w TVP. Gwiazda wielokrotnie głaskała swój brzuch, co nie uszło uwadze widzów. Wkrótce później nasz informator potwierdził, że artystka jest w trzeciej ciąży:

Tak to prawda. Maja jest w ciąży. To już czwarty miesiąc.

32-latka oficjalnie swoją ciążę potwierdziła podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką, na którym wystąpiła. Maja zdradziła nam, jak się czuje:

Jak widać! – powiedziała szeroko uśmiechnięta wokalistka – Chociaż ciut gorzej, niż z Tosiulką, ale myślę, że to przejdzie szybciutko.

Gwiazda zaledwie po kilkunastu tygodniach przeczuwała, jakiej płci może być jej kolejna pociecha:

Ja myślę, że to będzie chłopak. Natomiast Konrad twierdzi odwrotnie.

Artystka wyznała, że nie planowała wcześniej tego, w jaki sposób poinformuje fanów o kolejnej ciąży:

To nie było planowane, wyszło to na totalnym spontanie. Ale myślę, że dobrze wyszło. Jest wesoły dzień, nowy rok przed nami, nowe rzeczy i nowe baby!

Jakiś czas później Maja Hyży zdradziła w Pytaniu na śniadanie, że urodzi dziewczynkę. 

Maja Hyży urodziła czwarte dziecko

Maja Hyży, jej partner oraz dzieci, z niecierpliwością wyczekiwali narodzin kolejnej pociechy. W końcu nadszedł ten moment. Jej córeczka jest już na świecie. Dziewczynka tak jak zapowiadała jej mama, otrzymała imię Zosia. Świeżo upieczona mama postanowiła podzielić się w sieci pierwszym zdjęciem z córeczką.

Cześć jestem Zosia i mam się wspaniale – napisała.

https://www.instagram.com/p/CftKAVsKreN/?utm_source=ig_web_copy_link

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo gratulacji od znajomych z show-biznesu i fanów.


Maja Hyży z córką Zosią

Maja Hyży z córką Zosią

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży z rodziną

Maja Hyży z rodziną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×