Maja Hyży pokazała partnera i dzieci w świątecznym klipie „Lulajże”! Już nie ukrywa twarzy swoich bliskich [WIDEO]

Maja Hyży – świąteczna piosenka Lulajże

Maja Hyży – świąteczna piosenka Lulajże

Maja Hyży nagrała świąteczną piosenkę Lulajże. W teledysku pokazała dzieci oraz partnera, Konrada. Rodzinny obrazek wywołuje pozytywne emocje. Zobaczcie sami.

Maja Hyży dała się poznać szerszej publiczności w muzycznym talent show X-Factor, w którym wyśpiewała sobie 4. miejsce. W programie występowała razem ze swoim ówczesnym mężem – Grzegorzem Hyżym. Para doczekała się bliźniaków – Aleksandra i Wiktora. Niestety ich małżeństwo rozpadło się zaraz po programie. Każde z nich rozpoczęło nowy rozdział w swoim życiu. Muzyk ożenił się z Agnieszką Hyży, która kilka dni temu urodziła mu trzeciego syna.

Maja Hyży swoje możliwości wokalne zaprezentowała również w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym zajęła 4. miejsce. W lutym 2018 roku z piosenką Błysk/Skin zakwalifikowała się do finału krajowych eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. W głosowaniu jurorów oraz widzów zajęła 7. miejsce. Obecnie skupia sporą część uwagi na swojej rodzinie.

Maja Hyży o macierzyństwie

Trzy lata temu odnalazła szczęście u boku Konrada, który nie jest związany z show-biznesem. Piosenkarka długo starała się trzymać wybranka z dala od blasku fleszy. W zeszłym roku para doczekała się dzidziusia. Maja po raz trzeci została mamą. Gwiazda stara się jednak chronić swojej prywatności, dlatego przez długi czas trzymała w tajemnicy fakt, że jest w ciąży. Dopiero gdy jej brzuch był już sporych rozmiarów, podzieliła się radosną nowiną.

Gwiazda po pewnym czasie podzieliła się zdjęciem nowo narodzonej córeczki. Przy okazji zdradziła, że ma na imię Antonina. Hyży w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że kładzie duży nacisk na dyscyplinę:

W domu zdecydowanie jest dyscyplina. Jest sporo zakazów. Na pewno obowiązki są na pierwszym miejscu. Jeżeli lekcje są odrobione, lektura przeczytana, dzieci nauczone, pokój posprzątany, pies wyszedł na spacer to wtedy można zagrać, czy się pobawić. Albo wyjść na spacer z kolegami. Natomiast jeżeli to wszystko nie jest zrobione to niestety. Obowiązki są u nas na pierwszym miejscu.

Maja Hyży – świąteczna piosenka Lulajże

Piosenkarka przy tylu codziennych obowiązkach znalazła jednak czas na zaspokojenie głodu swoich fanów. Właśnie opublikowała świąteczny utwór pt. Lulajże, który jest pierwszą produkcją zrealizowaną pod okiem nowego menadżera – byłego współpracownika Edyty Górniak – Marcina Wieczorka:

Przebieram już nogami, bo ciekawa jestem czy Wam się spodoba. To będzie ciepły utwór, z pięknym tekstem. Będzie romantycznie i do pobujania. Mam nadzieję, że przy tej świątecznej kołysance, Wasze dzieci będą smacznie zasypiać – zapowiadała nowość muzyczną.

Teledysk został nagrany w świątecznej scenerii w Zakopanem. Maja Hyży pokazała w nim zarówno swojego partnera, bliźniaków, jak i nowo narodzoną córeczkę.

Zapraszamy do obejrzenia tego wzruszającego obrazka.


Maja Hyży z rodziną

Maja Hyży z rodziną

Maja Hyży z rodziną

Maja Hyży z rodziną

Maja Hyży z rodziną

Maja Hyży z rodziną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×