Krzysztof Ibisz zostanie ojcem! Z tej okazji pokazał zdjęcie z ciężarną żoną. Joanna ma już spory brzuszek

Krzysztof Ibisz będzie ojcem

Krzysztof Ibisz będzie ojcem

Krzysztof Ibisz zostanie ojcem! Joanna Kudzbalska jest w ciąży. Radosnymi nowinami podzielił się dziennikarz na swoim Instagramie. Co opublikował?

Krzysztof Ibisz karierę w dziennikarstwie rozpoczynał kilkadziesiąt lat temu. Najpierw związany był z Telewizją Polską. Przez chwilę pracował w TVN, z którego odszedł do Polsatu, gdzie obecnie prowadzi najpopularniejsze programy i jest uważany za jedną z największych gwiazd stacji. Widzowie mogą go oglądać między innymi w roli gospodarza Tańca z Gwiazdami. Na przestrzeni lat zdobył ogromną popularność i wzbudza zainteresowanie fanów. Ciekawi ich nie tylko jego kariera, ale też jego życie prywatne.

Ibisz kilkukrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Pierwszą żoną dziennikarza była Anna Zajdler, a drugą Anna Nowak-Ibisz. Z każdą z partnerek doczekał się syna. W zeszłym roku dziennikarz wziął kolejny ślub. Jak się niedawno okazało, nie tak łatwo było mu zdobyć serce Joanny Kudzbalskiej. Oświadczał się jej aż trzy razy, zanim powiedziała tak.  Małżonków dzieli 27 lat. Zakochani na samym początku stronili od blasku fleszy, a gwiazdor długo trzymał związek z ukochaną w sekrecie. Dopiero po serii artykułów w kolorowej prasie przyznał, że jest szczęśliwy u boku uczestniczki programu Top Model.

Zobaczyłem Asię, stała przy recepcji i po prostu piorun od razu, strzeliło, błyskawice, piorun sycylijski. Pomyślałem sobie, że marzyłbym o tym, żeby być z tą kobietą i żeby ona była moją żoną. Po prostu poczułem, że to jest to. Poczułem, że to jest ta osoba – mówił o żonie w programie Izabeli Janachowskiej Krzysztof.

Czytaj więcej: Kim jest trzecia żona Ibisza?

Teraz małżonków czeka nowy etap. Zostaną rodzicami.

Krzysztof Ibisz po raz trzeci zostanie ojcem

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska wkrótce zostaną rodzicami. Radosne wieści przekazał szczęśliwy dziennikarz na swoim profilu na Instagramie. Pokazał zdjęcie z żoną, na którym czule obejmuje spory już brzuszek. To będzie jego trzecie dziecko. Przypomnijmy, że ma już dwóch snów z poprzednich związków.

Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy – napisał szczęśliwy dziennikarz.

Pod postem i pięknym zdjęciem nie brakuje gratulacji: Małgorzata Rozenek, Joanna Koroniewska, Paulina Sykut, Kasia Cichopek, Katarzyna Zielińska, to tylko niektóre z gwiazd, które wyraziły radość z powodu szczęścia Krzysztofa Ibisza i jego żony. Przyłączamy się do wszystkich ciepłych słów.


Krzysztof Ibisz będzie ojcem. Joanna Kudzbalska jest w ciąży

Krzysztof Ibisz będzie ojcem. Joanna Kudzbalska jest w ciąży

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska | fot. Instagram.com/krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska | fot. Instagram.com/krzysztof_ibisz_official

Komentarze

 • ania pisze:

  Smutne to tak ogólnie. Tak naprawde żona jest jedna a wszystko co następuje to układanka…. Wobec każdej pani był zachwyt , podziw, wspólne dziecko i .. brak odpowiedzialności. Rana w dziecku zawsze pozostanie i w żonie i w kolejnej pani. Pan Krzysztof mocno skupia sie na wyglądzie, na podkreślaniu swoich umiejętności a to jest akurat najmniej ważne!!!! Każde dziecko potrzebuje ojca oby ta sytuacja nie była na próbe i na chwile……Jest sporo do przemyślenia !!!!!!!! A maluszek niech szczęśliwie przyjdzie na świat

 • samuel pisze:

  Stary dziad czepia się młodej dziewczyny. To jest zboczenie, Ukryta pedofilia. Obrzydlistwo. Żenada. Moja siostra ma 29 lat, jest prawnikiem ale tak starego dziada nigdy by nie wzięła za męża. Na pewno jest z dziesieć razy ładniejsza od tej dziewczyny, pożal się Boże żony emeryta Ibisza. Co trzeba miec w glowie zeby na męza wybrać niemal trzy dekady starszego faceta. No chyba tylko samo siano.

 • Stefan pisze:

  krzysiu gdzie ty masz oczy misiaku, lepeij poszukaj mnie, ja ci zajrze w kakaowe oczko

 • Gość Irmina pisze:

  No to Krzyś wie co robi Młoda żona w dodatku lekarz , dziecko Może spokojnie się starzeć Opieka fachowa zapewniona

 • Gość pisze:

  Super para.

 • Alexandra pisze:

  A kim panie są, aby to oceniać, przepraszam? Nie rozumiem, ile w ludziach braku szacunku i zawiści i zazdrości. Aż patrzeć na to nie można. Miłego wieczoru.

 • Minia pisze:

  Taka ona jest nie ładna, że szkoda Krzysia, ptzystojniaka. Krzysiu, myślałam ze masz lepszy gust.,.,

 • Frytka pisze:

  Szkoda mi tej pani pewnie zostawi ja z dzieckiem jak poprzednie żony taki typ się nie zmieni nigdy nie rozumiem młodych kobiet co lecą na rozwodników na same elimenty będzie pracował

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×