Szukaj

Wszyscy wiedzą, że narzeczona Ibisza była w „Top Model”. Ale co się działo po programie, to dopiero sukces. Ma świat u swoich stóp

Kim jest narzeczona Krzysztofa Ibisza

Kim jest narzeczona Krzysztofa Ibisza

Krzysztof Ibisz jest zaręczony z piękną uczestniczką drugiej edycji Top Model. To wszyscy wiedzą o Joannie Kudzbalskiej, ale ona może się poszczycić imponującymi osiągnięciami poza programem. Co o niej wiemy? 

Krzysztof Ibisz jest zaręczony! Media zelektryzowała dziś nowina z prywatnego życia najpopularniejszego prezentera Polsatu. Tym bardziej że swój związek z piękną uczestniczką drugiej edycji Top Model gwiazdor Polsatu długo trzymał w tajemnicy.

W rozmowie z JastrzabPost Krzysztof i Joanna potwierdzili romantyczną nowinę o zaręczynach. Jak udało nam się ustalić, zakochani spotykają się już od blisko roku! Jednak do ten pory udało im się utrzymywać związek w tajemnicy!

W czwartek 25 lutego dziennikarz świętował swoje 56. urodziny. Internauci niemal od samego rana zasypywali go życzeniami w jego mediach społecznościowych. Tego dnia też poprosił o rękę młodszą o 27 lat finalistkę 2. edycji Top Model Joannę Kudzbalską.

Post, który modelka zamieściła na swoim Instagramie, nie pozostawia wątpliwości, że Krzysztof został przyjęty.

Wygląda na to, że rok 2021 jest początkiem nowej przygody – napisała.

Kim jest piękna narzeczona Krzysztofa Ibisza, Joanna Kudzbalska?

O Krzysztofie Ibiszu wiemy bardzo dużo, jednak wieści o zaręczynach z Joanną sprawiły, że jego fani gorączkowo poszukują informacji na temat narzeczonej ulubieńca. Kim jest Kodzbalska?

Ma 29 lat, a tym samym, jest od narzeczonego o 27 lat młodsza. Od lat związana jest z modelingiem. Swoje pierwsze kroki w zawodzie stawiała, mając zaledwie 13 lat.

Chęć zdobycia większego doświadczenia i sławy zaprowadziły ją do Top Model. Mając 19 lat, Joanna dostała się do show i ostatecznie zajęła w nim wysokie, czwarte miejsce. Wystarczy spojrzeć na jej zdjęcia i już wiadomo, skąd ten sukces. Również to ona z tej edycji programu zrobiła największą karierę w modelingu. Pracowała w Paryżu, Mediolanie i Londynie. A także w Barcelonie.

W czasie trwania show TVN była studentką medycyny. Kariera modelki nie przeszkodziła jej w zostaniu lekarzem. Medycynę studiowała także przez rok w Barcelonie w ramach programu wymiany Erasmus – a do tego w języku katalońskim!!!

W medycynie najbardziej interesuje ją podejście holistyczne. W Stanach Zjednoczonych uczyła się medycyny stylu życia. Ukończyła też specjalistyczne kursy chińskiej medycyny. Jest również członkiem Brytyjskiej Izby Lekarskiej Medycyny Stylu Życia. Trzeba przyznać, że jej wykształcenie imponuje. Jest nie tylko piękna, ale także bardzo inteligentna.

Obecnie Joanna Kudzbalska pracuje jako lekarka w jednym z warszawskich szpitali powiatowych.


Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Joanna Kudzbalska

Joanna Kudzbalska

Dodaj komentarz

 • Maxiu pisze:

  Końska uroda. Ani na co popatrzeć ani się do czego przytulić.

 • Gość pisze:

  Szkoda ciebie Krzysiek nie jest stały w uczuciach ,będzie ślub a za chwile rozwód przecież każdy wie czym on pachnie . W drugiej żonie był tak zakochany że matko i co i rozwód .Weż sobie męża w twoim wieku a nie tatusia ! po co Ci to !!!

 • Gość pisze:

  Za duża różnica wieku .. Druga była żona nie da spokoju … Szkoda dziewczyny

 • Gość pisze:

  Super bwdzie para. Inteligentni ludzie, zycze szczescia. A zazdrosnicy hejtuja ha ha

 • Gość pisze:

  Jakie paluchy ma krzywe i paznokcie nie ciekawe i czym sie chwali ze starego dziada dorwala?

  • Gość pisze:

   No qrwa ale jazda. Frustracja level hard. Ona ma wiecej kasy niz On. Wiec kto kogo dorwal?

 • Gość pisze:

  Czym sie chwalisz glupia dziewucho ze dorwalas starca?

  • Gośćbbb pisze:

   A co komu do tego. Młody czym może jej zaimponować. Krzysiek zadbany wysportowany przystojny o co chodzi
   Widocznie się kochają

 • Gość pisze:

  Szkoda mlodosci zastanow sie dziewczyno tylu mldych fajnych chlopakow a ty wybralas starego faceta z przeszloscia i po co ci ten bagaz?

 • Gość pisze:

  Dziewczyno uciekaj od starego dziada szkoda mlodych lat

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×