Ewa Farna pokazała brzuszek i ogłosiła drugą ciążę! Gratulacjom nie ma końca. To nie koniec dobrych nowin

Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna zapowiedziała nową płytę oraz przekazała, że jest w ciąży. Zewsząd płyną gratulacje. Jak udało jej się to tak długo ukryć?

Ewa Farna zadebiutowała na scenie jak nastolatka i szybko podbiła serca polskich fanów. Jest jedną z niewielu gwiazd, które tworzą w dwóch językach. Od lat bowiem dzieli swoje życie zawodowe między Polskę a Czechy, gdzie mieszka i gdzie się wychowywała. Wokalistka zyskała ogromną popularność po obydwu stronach granicy.

Mimo że gwiazda jest bardzo skryta, a w wywiadach najchętniej opowiada o działalności scenicznej, zdarza jej się czasami uchylić rąbka tajemnicy. W czasie pandemii, gdy zmuszona była odwołać wszystkie koncerty, stała się bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie tam pokazała fragment swojego domu położonego na obrzeżach Pragi, w którym wraz z mężem i synkiem uwiła przytulne gniazdko.

Ewa Farna jest w drugiej ciąży

Farna w trakcie kwarantanny postanowiła nieco zadbać o swój wygląd i zaskoczyła swoich obserwatorów nową sylwetką. Podczas gdy spora część jej koleżanek po fachu narzekała na brak otwartych siłowni oraz nadprogramowe kilogramy, ona z dnia na dzień zaczęła wyglądać coraz piękniej. Chętnie opowiadała o swojej przemianie na Instagramie, a nawet zdarzyło jej się pochwalić mięśniami brzucha. W tym czasie wraz z mężem zabrała się również za remont jednego z pokoi na poddaszu, którego wcześniej nie używali.

Farna zdradziła, że pomieszczenie ma spełniać funkcję biura, jak i studio nagrań, nie mniej jednak nie można wykluczać, że lada chwila zmieni ono swoje przeznaczenie. W środowe popołudnie artystka ogłosiła, że niedługo ukaże się jej nowa płyta. To jednak niejedyna radosna nowina. Zarówno fotografia, jak i opis zamieszczony pod wpisem świadczą o tym, że Ewa spodziewa się drugiego dziecka.

Jak obiecałam- tu tracklista i tył płyty UMAMI.
Jedno “dziecko” w postaci płyty lada moment a drugie nie wiem jeszcze jak będzie brzmiało, ale na bank będzie sprawa mocno sercowa.

Internauci pospieszyli z gratulacjami. Kilkoro z nich zaczęło dopytywać o więcej szczegółów. Jedna z internautek wprost zapytała, czy Ewa spodziewa się bliźniąt. Jej odpowiedź rozwiała wszelkie wątpliwości.

Żeby było jasne, jedno dziecko i jedna płyta.

My również składamy Ewie i jej mężowi serdeczne gratulacje.


Ewa Farna jest w ciąży

Ewa Farna jest w ciąży

Ewa Farna jest w ciąży

Ewa Farna jest w ciąży

Ewa Farna jest w ciąży

Ewa Farna jest w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×