Szukaj

Ewa Farna pokazała fragment domu, ale to jej smukła sylwetka kradnie całą uwagę. Gwiazda niknie w oczach

Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna jest bardzo aktywna w social mediach. Gwiazda ostatnio dodaje sporo zdjęć, na których możemy zobaczyć nie tylko jak mieszka, ale też jak bardzo zeszczuplała. Zachwyca odmienioną figurą.

Ewa Farna to prawdziwy wulkan energii. Jako nastolatka wkroczyła na muzyczną scenę i zrobiła międzynarodową karierę. Jej przeboje kochają zarówno Polacy, jak i Czesi. Podczas swoich występów porywa całą publiczność. Nawet po narodzinach syna nie zamierzała robić sobie długiego urlopu macierzyńskiego. Już 6 tygodni po porodzie dała pierwszy koncert. O fanach nie zapomniała także w pierwszych tygodniach pandemii. Ruszyła w mini trasę koncertową, a jej popisy można było oglądać z balkonów.

Czas izolacji Ewa spędziła z rodziną. Ostatnie miesiące należały do jej męża i małego synka. Artystka w końcu mogła nieco zwolnic i nacieszyć się ich obecnością. Żeby nie stracić kontaktu z fanami, cały czas była aktywna na Instagramie. Jej obserwatorzy mogli liczyć na sporo fotografii z domowego zacisza.

Ewa Farna pokazuje dom i nową sylwetkę

Ewa w trakcie kwarantanny zaskoczyła nową sylwetką. Gdy prawie wszystkie gwiazdy narzekały na dodatkowe kilogramy i brak ruchu, to artystka z dnia na dzień wyglądała coraz piękniej i zaczęła się chwalić nawet mięśniami brzucha. Wzięła się także za mały remont. Postanowiła zagospodarować jeden z pokoi na poddaszu, który wcześniej nie był przez nią używany.

W pomieszczeniu pojawiły się nowe meble, kolorowa sofa oraz ozdobne stoliki kawowe (zobacz zdjęcia). Uwagę zwracała także stylowa komoda i piękne zielone rośliny. Dzisiaj na jej profilu pojawiło się kolejne zdjęcie, na którym możemy podziwiać jak mieszka.

W pokoju, którego wystrój możemy podglądać za jej plecami, postawiła na nowoczesny styl. W tle widzimy loftowy regał oraz ciemną komodę na metalowych nogach. Całe wnętrze ociepla piękny, drewniany parkiet oraz puszysty, szary dywan. Gwiazda zdecydowała się też położyć na podłodze piękną, plecioną matę. W pomieszczeniu nie zabrakło też małego stolika, w sam raz na filiżankę kawy.

To już rok od początku pandemii. Podsumuj go w zdaniu, 4 słowami – rzuciła Farna wyzwanie swoim fanom.

Wzrok przyciąga nie tylko piękne wnętrze, ale także odmieniona Ewa. Widać, że gwiazda dosłownie znika w oczach i cały czas traci kolejne kilogramy. Ma na sobie obcisły golf oraz spodnie z wysokim stanem, które idealnie podkreślają jej smukłą talię. Trzeba przyznać, że wygląda pięknie.


Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna pokazała brzuch

Ewa Farna pokazała brzuch

Ewa Farna sporo schudła

Ewa Farna sporo schudła

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×