Szukaj

Tak mieszka Ewa Farna. Gwiazda pochwaliła się efektem wielkiego remontu. Wow, jesteśmy pod wrażeniem

Ewa Farna – jak mieszka?

Ewa Farna – jak mieszka?

Ewa Farna pochwaliła się metamorfozą pokoju na poddaszu. Zyskała dodatkową przestrzeń i wspaniałe miejsce do wypoczynku, pracy i spotkań z przyjaciółmi. Zobaczcie.

Ewa Farna nie ukrywa, że bardzo tęskni za koncertami i kontaktem z fanami. Mówi o tym od początku pandemii – nawet w pierwszych tygodniach, wiosną udało jej się koncertować w Czechach między blokami, głównie dla seniorów. Chwyta się każdej okazji, żeby zaśpiewać bezpiecznie, zgodnie z wytycznymi. Robi to z przyjemnością.

Obecnie znowu jest przestój, a gwiazda ma więcej czasu, więc między opieką nad Arturem, pielęgnowaniem związku i projektami muzycznymi, które może realizować w studiu, zajęła się zagospodarowywaniem niewykorzystanych miejsc w swoim domu. Właśnie pochwaliła się na Instagramie, jak zmieniła składzik na niepotrzebne rzeczy w przytulne miejsce.

Jak mieszka Ewa Farna? Zdjęcia z pokoju po remoncie

Farna na czas izolacji zaszyła się w swoim domu. Tam spędza czas z synkiem Arturem i mężem Martinem Chobotem. Jest jednak w stałym kontakcie z fanami, bo bardzo aktywnie prowadzi swoje social media. Dzięki zdjęciom i relacjom na Instagramie wiemy, że mieszka jak prawdziwa gwiazda. Wnętrza robią ogromne wrażenie.

Teraz kiedy jest więcej czasu, pomyślała także, żeby zagospodarować nieużywane dotąd miejsce na poddaszu.

Pomieszczenie powinno mieć kilka funkcji. Idealnie, żeby w ciągu dnia pełniło rolę biura, innym razem przemieniając się w królestwo i miejsce, w którym mogę kręcić filmy. Jednocześnie chciałbym, aby wieczorem wnętrze przekształcało się w pokój gościnny, w którym każdy będzie się czuł komfortowo – wyznała Ewa.

Idealnie udało jej się zrealizować zamierzenia. Ze składziku na niepotrzebne rzeczy powstał przytulny pokój. Jest bardzo funkcjonalny, a przy tym niezwykle gustownie urządzony. Nie brakuje tam nowoczesnych elementów, takich jak typowo kobiecy kącik – toaletka z lustrem i organizerami na kosmetyki zachwyca. Są też pojemne, otwarte regały, a także mieszcząca wszystkie potrzebne rzeczy długo komoda.

Wbudowana szafa, która już wcześniej była we wnętrzu, została delikatnie zmieniona i dostosowana do całości. Jest także miejsce do pracy, które zostało odpowiednio doświetlone, mimo że biurko ustawiono przy oknie. Wielka sofa zachęca, żeby się na niej zrelaksować, a tekstylia, które ocieplają pomieszczenie, nadają mu dodatkowo charakteru.

Odważna, granatowa ściana wygląda bardzo stylowo, a drewniane i złote dodatki są dzięki niej idealnie wyeksponowane. Nie brakuje także roślin.

Wszystko wygląda naprawdę dobrze. Zajrzyjcie do naszej galerii, może się zainspirujecie i także przypomnicie sobie o jakimś zakątku w domu, z którego można wyczarować cudny pokoik?


Ewa Farna - metamorfoza pokoju

Ewa Farna - metamorfoza pokoju

Ewa Farna - metamorfoza pokoju

Ewa Farna - metamorfoza pokoju

Tak mieszka Ewa Farna

Tak mieszka Ewa Farna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×