Krzysztof Ibisz po raz trzeci został ojcem! Joanna Ibisz urodziła: „Mama i dzidziuś czują się dobrze”

Krzystzof Ibisz

Krzystzof Ibisz

Krzysztof Ibisz po raz trzeci został ojcem. Joanna Ibisz urodziła! Kto poinformował o tym szczęśliwym zdarzeniu? Czy znana jest płeć i imię dziecka?

Krzysztof Ibisz w ubiegłym roku po raz trzeci się ożenił. Jego wybranką jest Joanna Kudzbalska, którą niektórzy mogą kojarzyć z udziału w show TVN Top Model. Prezenter oświadczał się jej aż trzy razy, zanim modelka powiedziała tak. Dzieli ich spora różnica wieku, bo aż 27 lat, ale wszystko wskazuje na to, że są dla siebie stworzeni.

Na samym początku relacji Joanna i Krzysztof trzymali związek w sekrecie. Dopiero po serii artykułów w kolorowej prasie gwiazdor Polsatu przyznał, że nie jest już singlem.

Zobaczyłem Asię, stała przy recepcji i po prostu piorun od razu, strzeliło, błyskawice, piorun sycylijski. Pomyślałem sobie, że marzyłbym o tym, żeby być z tą kobietą i żeby ona była moją żoną. Po prostu poczułem, że to jest to. Poczułem, że to jest ta osoba – mówił o żonie w programie Izabeli Janachowskiej Krzysztof.

Kilka miesięcy temu szczęśliwy Ibisz ogłosił na Instagramie, że zostaną rodzicami.

Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy – napisał szczęśliwy dziennikarz.

Właśnie pojawiły się informacje, że maluszek jest już na świecie. Starsi synowie prezentera Maksymilian, którego ma z Anną Zejdler oraz Vincent, którego mamą jest Anna Nowak-Ibisz, doczekali się rodzeństwa.

Joanna Ibisz urodziła

Krzysztof i Joanna Ibiszowie właśnie zostali rodzicami. Informacje pojawiły się na jednym z portali. Jak donosi Pomponik, dziecko pary przyszło na świat kilka dni przed terminem, ale bez żadnych komplikacji:

Krzysztof i Joanna są bardzo szczęśliwi. Wszystko poszło zgodnie z planem – zdrowe maleństwo przyszło na świat zaledwie kilka dni przed terminem. Mama i dzidziuś czują się dobrze – twierdzi informator serwisu.

Pozostaje czekać na potwierdzenie i pierwsze zdjęcia maluszka, a szczęśliwym rodzicom życzymy wszystkiego dobrego.


Ciężarna sesja Joanny Ibisz

Ciężarna sesja Joanny Ibisz

Ciężarna sesja Joanny Ibisz

Ciężarna sesja Joanny Ibisz

Ciężarna sesja Joanny Ibisz

Ciężarna sesja Joanny Ibisz

Komentarze

 • Wera pisze:

  Nie powiedzą co za płeć, choć podejrzewam, że to trzeci syn. Zdjęć z porodowki również nie ma. Coś nie tak. Ich sprawa.

  • Gość123 pisze:

   Piszą o wszystkim pokazują wszystko źle, chcą zachować dla siebie i przeżyć ten piękny moment we troje też źle… Może za jakiś czas coś wstawią, spokojnie.
   Dodam tylko, że p. Asia z klasą i naturalna, ale zdjęcia okropne, zupełnie mi do niej nie pasują. Chyba, że miało być z pazurem i trochę szarpnąć grzeczny wizerunek. Lepiej zostawić to dla siebie w albumie. Jakoś tak wulgarnie wyszło. Ale rzecz gustu.

 • Lusia pisze:

  Bedzie i czwarta i piąta, urodzą dziecko i ich opuści. Znam ten rodzaj facetów, mam znajomego….są tacy se kobieta po urodzeniu już go nie pociąga…

 • Gośćdanusia pisze:

  Bardzo nieapetyczna ta sesja

 • Gość pisze:

  Sorry ale faktycznie zdjęcia nie za ciekawe

 • Gogość pisze:

  Jakiś podejrzany ten brzuchol, mój był inny

 • GośćDana pisze:

  Dla dwóch synów nie miał czasu ateraz będzie trzecie dziecko. On nie umie być ojcem. Nie chcę być złym prorokiem ale obawiam się, że trzecie dziecko też będzie wychowywac się bez ojca.

 • Gość pisze:

  Paskudne zdjęcia brrr

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×