Rozstali się zaledwie rok temu. Była narzeczona Rafała Brozowskiego urodziła! Pochwaliła się pierwszym zdjęciem dziecka

Rafał Brzozowski i Anna Tarnowska

Rafał Brzozowski i Anna Tarnowska

Anna Tarnowska, która jeszcze na początku zeszłego roku była narzeczoną Rafała Brzozowskiego, doczekała się dziecka z nowym partnerem. Pochwaliła się pierwszym zdjęciem maleństwa.

Rafał Brzozowski zdobył popularność dzięki swojemu udziałowi w programie The Voice of Poland. Pojawił się na castingach do pierwszej edycji i udało mu się dojść do finału. Talent show nie wygrał, ale na stałe znalazł miejsce w show-biznesie. Związał się z TVP i pojawia się jako prowadzący w chętnie oglądanych programach. Jest gospodarzem uwielbianego od lat teleturnieju, Jaka to melodia?

Od swojego scenicznego debiutu udało mu się wydać także pięć studyjnych albumów. W zeszłym roku reprezentował także Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji z utworem The Ride. Jednak nie może się pochwalić sukcesem. Ne udało mu się zakwalifikować do finału wokalnych zmagań. Niezbyt pozytywnie układają się także jego sprawy sercowe.

Była dziewczyna Rafała Brzowskiego została mamą. Anna Tarnowska urodziła

Rafał Brzozowski przez osiem lat spotykał się z piękną modelką Anną Tarnowską. Była ukochana prezentera i wokalisty, od najmłodszych lat z sukcesami brała udział w konkursach piękności. Byli jedną z bardziej tajemniczych par show-biznesu i rzadko pojawiali się razem na salonach. Wiadomo jednak, że jeszcze w 2019 roku snuli poważne ślubne plany.

Umawialiśmy się, że jak będziemy pewne rzeczy ogłaszać, to na pewno powiemy o ślubie. Na razie tak na luzie. Wszystko w swoim czasie. Nic jeszcze nie wiadomo tak naprawdę, ale trzeba być dobrej myśli – mówił Brzozowski w rozmowie z Jastrząb Post.

W kwietniu zeszłego roku tuż przed wylotem Rafała na Eurowizję wydali wspólne oświadczenie o zakończeniu związku. Opublikowali je w social mediach, a później gwiazdor TVP nie wypowiadał się już na ten temat.

Razem z Anią chcielibyśmy poinformować, że po 8 latach nasza wspólna podróż dobiegła końca. Jesteśmy wdzięczni za ten czas, który mogliśmy spędzić u swego boku. Rozstajemy się w przyjaźni, szacunku i trzymamy za siebie kciuki. Pragnę podkreślić, że jest to jedyny, oficjalny komentarz w tej sprawie i żadnych dodatkowych informacji nie będziemy udzielać.

Ania długo nie była sama. Śliczna modelka tuż po rozstaniu z Rafałem związała się ze starszym od siebie Christianem Lavallem. Jest to biznesmen, który inwestuje w branżę turystyczną w Meksyku. Okazuje się, że zakochani bardzo szybko zdecydowali się na powiększenie rodziny. Właśnie pochwalili się narodzinami córeczki. Dziewczynkę rodzice nazwali, Zosia.

Ta mała iskierka rozświetliła nasze życia. To nowe życie, które narodziło się z miłości. Jesteś dla nas prawdziwym cudem. Dowodem na to, że marzenia się spełniają. Byłaś naszym największym marzeniem, największą miłością. Bycie Twoimi rodzicami to dla nas największy zaszczyt. Dziękujemy Ci, Zofio, za wybranie nas.

Z opisu zdjęcia wiadomo także, że rodzina przebywa w Cancun. Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy. Zdjęciem z noworodkiem pochwalił się też kilka dni temu Rafał. Oznajmił fanom, że został szczęśliwym wujkiem małej Delicji, która jest córką jego brata.


Anna Tarnowska urodziła

Anna Tarnowska urodziła

Anna Tarnowska

Anna Tarnowska

Anna Tarnowska

Anna Tarnowska

Komentarze

 • Krys pisze:

  Pewnie gość ma inne dzieci z różnych związków. Taka jedna wielka rodzina i każdy z każdym. No zazdrościć jej czy współczuć?

 • Gość pisze:

  Ja mam podobna opinie , natomiast jest teraz matka . To jej pierwsze dziecko i należą się gratulacje i życzenia aby wszystko było dobrze . Wiec serdeczne gratulacje dla nowej mamy

 • Gość pisze:

  No właśnie dokładnie napisane kim ona jest ! Kolejna co chwile sławy podłapała przy celebrycie wyjechała do Meksyku i dała tam sobie formę zalać . Po co o tym pisać w ogóle . Co obchodzi kogo czyjaś była

 • Gość pisze:

  A kogo obchodzi jakaś Anna Tarnowska kim ona jest

 • Gość pisze:

  Brzozowski ma bardzo kobiecą urodę. Ania wybrała lepszy model.

 • Gość pisze:

  Brzozowski ma bardzo kobiecą urodę właśnie taka ciepła klucha. Ania wybrała lepszy model.

 • Gość pisze:

  aa moze ten brzoza to z tych cieplych

 • Gość pisze:

  Taki live biznes jest biznes któs tu strzela slepakami tyle lat razem a sąsiad armando trafił od razu przypadek polska jest na ostatnim miejscy posiadajaca 1% własnych firm reszta to niemieckie tapczany i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×