Ewa Farna urodziła! Gwiazda pokazała pierwsze zdjęcie syna i zdradziła jego imię!

Ewa Farna urodziła syna

Ewa Farna urodziła syna

Ewa Farna urodziła syna! Gwiazda przekazała na Instagramie wspaniałą wiadomość, do której dołączyła pierwsze zdjęcie z dzieckiem. Jakie imię wybrała dla dziecka?

Syn Ewy Farnej jest już na świecie! Gwiazda w czwartkowe popołudnie przekazała wspaniałą wiadomość o narodzinach jej pierwszego dziecka. 25-latka nie chciała, żeby dziennikarze przesadnie interesowali się jej życiem prywatnym i wolała pochwalić się dzieckiem już po porodzie. Chłopiec przyszedł na świat kilka dni temu w czeskim szpitalu.

Pierwsze zdjęcie z potomkiem dumna mama pokazała na Instagramie. Do fotografii dołączyła uroczy opis, w którym zdradziła, że chłopiec otrzymał imię Artuś:

Artuś. Parę dni temu stałam sie mama.
Poproszę o respektowanie naszej prywatności i spokoju, który teraz potrzebuje każda mama. Jesteśmy zdrowi i szczęśliwi – napisała Ewa.

Pod wpisem szczęśliwej piosenkarki pojawiło się mnóstwo serdecznych słów od fanów i przyjaciół z show-biznesu, m.in. od Michała Szpaka, Krzysztofa Ibisza i Marty Bijan – uczestniczki ostatniej edycji X-Factora. Gratulacje płyną z całej Polski i z Czech. Szczególną uwagę internautów przykuły bujne włosy na głowie noworodka:

  • Jaki cudny, kudłaty! Zdrowia i spokoju dla Was, i jak najdłużej przespanych nocy
  • Włosy po tatusiu. Zdrówka Ewka
  • Gratuluje! Ilość włosów to pewnie nie przypadek 😉 niech się chowa w zdrowiu, spokoju i szczęśliwie.
  • GRATULACJE! Pani Ewo, życzę wiele sił, cierpliwości i wytrwałości. Malutki ma burzę włosów zupełnie jak mój synek dziś ma już 5 miesięcy i wciąż robi furorę na dzielni

Artystka informację o ciąży utrzymała w tajemnicy aż do lutego, gdy do internetu trafił teledysk do jej czeskiego singla Ta o nas. W klipie możemy zobaczyć sporo scen z udziałem jej męża Martina Chobota. Nie zabrakło ujęć ze ślubu i wesela pary, jednak największą niespodziankę Farna zostawiła na sam koniec – w ostatnich sekundach zaprezentowała swój piękny brzuszek. Od tego momentu publika razem z nią wyczekiwała narodzin syna.

Swój powrót na scenę Ewa zapowiedziała na jesień 2019. Najbliższe tygodnie gwiazda planuje spędzić w domowym zaciszu, gdzie będzie mogła nacieszyć się swoim małym księciem.

Gratulujemy i witamy na świecie!

Zobacz: Ewa Farna kupiła imponującą willę za 3 miliony złotych! Ale luksus! Czeski tabloid dotarł do zdjęć wnętrz!

Zobacz: To jakaś bzdura! Ewa Farna oficjalnie zdementowała największą plotkę na temat swojej ciąży [WIDEO]

Zobacz: Ciężarna Ewa Farna topless na wakacjach! Jej zdjęcie z tropików rozpaliło wyobraźnię fanów


Ewa Farna urodziła syna Artusia

Ewa Farna urodziła syna Artusia

Ewa Farna pokazała duży ciążowy brzuch

Ewa Farna pokazała duży ciążowy brzuch

Ewa Farna na ostatnim koncercie przed porodem

Ewa Farna na ostatnim koncercie przed porodem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×