Ewa Farna jest w ciąży! Gwiazda pokazała pięknie zaokrąglony brzuszek w bikini! [WIDEO]

Ewa Farna ciąża

Ewa Farna ciąża

Ewa Farna jest w ciąży!

 Ewa Farna jest w ciąży! Wspaniałą nowinę piosenkarka przekazała za pośrednictwem nowej czeskiej piosenki Ta o nas, którą nagrała wspólnie ze swoim mężem. W teledysku pokazała duży zaokrąglony brzuszek.

Ewa Farna we wrześniu 2017 roku wyszła za mąż za gitarzystę ze swojego zespołu, Martina Chobota. Obecnie wokalistka wraz z mężem przebywa na egzotycznych wakacjach, z których regularnie przesłała dla swoich fanów relacje. Tym razem jej przekaz jest wielką niespodzianką. Piękna Ewa z małżonkiem nagrali wspólną piosenkę, za pośrednictwem której  ogłosili światu, że niebawem zostaną rodzicami. Gwiazda pochwaliła się również dużym brzuszkiem ciążowym.

Do swojej piosenki para dołączyła piękny teledysk złożony z ich wspólnych zdjęć prywatnych. Pod koniec klipu widzimy szczęśliwą Ewę Farną z dużym ciążowym brzuchem. Pod postem wokalistka napisała długi list:

Ta piosenka właściwie nigdy nie miała być ”opublikowana“.
Powstała ponad półtora roku temu jako opowieść naszej historii tylko dla uszu i oczu gości na naszym weselu. Byliśmy pewni, że jest za bardzo prywatna by ją przedstawić szerokiej publiczności, ponieważ należymy raczej do osób, którzy cenią i chronią swoja prywatność.

Niektórzy goście weselni przekonywali nas, że moi słuchacze zasługują na to by słyszeć ją właśnie dla tej szczerości i naturalności, którą w sobie niesie. I tak się długo wahaliśmy.
Potem jednak przyszedł następny impuls, który wzmocnił znaczenie tego utworu i sensowną okazję, by ujrzał on światło dzienne.

Dlatego dopełniliśmy niektóre ujęcia do teledysku i teraz jest już też w Waszych rękach.
Piosenkę napisał mój mąż, więc jest tylko po czesku, ale ponieważ nasza miłość jest polsko-czeska, przynajmniej refren jest dwujęzyczny.

Faktycznie Ewa zaskoczyła wszystkich oryginalną formą w jakiej przekazała dobrą nowiną. Nie wiemy jednak, w którym jest miesiącu ciąży i kiedy powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Wnioskując po rozmiarach jej ślicznego brzuszka – poród to kwestia najbliższych dni.

Gratulacje dla rodziców!

Ewa Farna wyleciała na wakacje i przeszła metamorfozę! Jej nowa fryzura była świetną decyzją

Ewa Farna znika w oczach! Jej metamorfoza zachwyciła Internautów!

Sylwia Grzeszczak i Ewa Farna zaszalały na gali Polsatu. Dół zdjęcia najlepszy!


Ewa Farna w ciąży

Ewa Farna w ciąży

Ewa Farna pokazała ciążowy brzuch

Ewa Farna pokazała ciążowy brzuch

Ewa Farna z ciążowym brzuchem w teledysku

Ewa Farna z ciążowym brzuchem w teledysku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×