Szymon Hołownia został ojcem. Zdradził, jakie imię wybrał dla córeczki i pokazał jej pierwsze zdjęcie

Szymon Hołownia

Szymon Hołownia

Szymon Hołownia po raz drugi został ojcem. Właśnie pochwalił się pierwszym zdjęciem z maleństwem. Zdradził jego płeć i imię. Gratulacjom nie ma końca. 

Szymon Hołownia przez lata był jedną z największych gwiazd stacji TVN. W duecie z Marcinem Prokopem prowadził program Mam Talent. Tam wykazał się profesjonalizmem i ogromnym poczuciem humoru. Panowie stworzyli na ekranie wspaniały duet, który podbił serca widzów. Prezenter zaczął też występować w innych popularnych programach. Karierę w show-biznesie porzucił jednak na rzecz polityki.

Szymon Hołownia w minionych wyborach prezydenckich ubiegał się o najwyższy stołek w państwie. Jego kandydatura spotkała się z ciepłym przyjęciem przez Polaków, co poskutkowało tym, że zajął on trzecie miejsce. Jego kolejnym wielkim sukcesem jest rodzina, która właśnie się powiększyła.

Szymon Hołownia został ojcem po raz drugi

Szymon Hołownia w 2016 roku Poślubił Urszulę Brzezińską. Para doczekała się już pierwszej córeczki,  a teraz na świat przyszło ich drugie dziecko, o czym właśnie poinformował dumny tata. Zamieścił w sieci zdjęcie, na którym tuli w ramionach maluszka. Po raz kolejny został ojcem dziewczynki, której razem z żoną postanowili dać na imię Elżbieta.

Dziś o świcie przywitaliśmy z Ulą na świecie naszą cudowną, drugą córeczkę, Elżbietę Wandę. Moje obie Bohaterki odpoczywają i nabierają sił. Z całego serca dziękujemy Wszystkim za wszystkie dobre słowa, jakie kierowaliście do nas w tych dniach i tygodniach, prosimy – trzymajcie kciuki za Elę i za Ulę. No i za Manię, która od dziś jest dumną starszą siostrą – też! 🙂 Potrzebujemy teraz chwili tylko dla nas, to bardzo nasz czas, wiem, że to doskonale rozumiecie, a ja wrócę do Was tak szybko, jak się da. 🙂

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji, do których i my się przyłączamy.


Szymon Hołownia został ojcem po raz drugi

Szymon Hołownia został ojcem po raz drugi

Szymon Hołownia z rodziną na spacerze

Szymon Hołownia z rodziną na spacerze

Urszula Hołownia z córką Marysią

Urszula Hołownia z córką Marysią

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×