Karol Linetty został ojcem! Piłkarz pokazał zdjęcie partnerki z porodówki. Zdradził płeć i imię dziecka

Karol Linetty ojcem

Karol Linetty ojcem

Karol Linetty został ojcem po raz drugi. Dumny piłkarz pochwalił się zdjęciem dziecka. Zdradził jego płeć i imię. Ma syna, czy kolejną córkę?

Karol Linetty to polski piłkarz, który obecnie gra na pozycji pomocnika we włoskim klubie Torino FC. Jest też związany z reprezentacją Polski. Na swoim konice ma udział w największych sportowych imprezach. W barwach drużyny narodowej pojawił się podczas: Mistrzostw Świata 2018, Mistrzostw Europy 2016 i Mistrzostw Europy 2020. Karierę rozpoczynał w Lechu Poznań, ale szybko pokazał, że dzięki swoim umiejętnością może trafić do zagranicznych klubów.

Piłkarz, pomimo ciągłych treningów założył już rodzinę. Jego partnerką jest śliczna blondynka – Wioletta Kanafa, z którą spotyka się od 2014 roku. Poznali się, gdy był jeszcze zawodnikiem Lecha Poznań. Zakochani spotkali się gdy piłkarz leczył kontuzję w klinice rehabilitacyjnej.

Spotkaliśmy się w windzie i zaproponował mi wodę aloesową. Nie chciałam, więc przekazał mi ją przez pielęgniarkę, zostawiając na etykiecie numer telefonu. Spotkaliśmy się kilka dni później i tak to trwa do dzisiaj – opowiadała Kanafa w „Przeglądzie Sportowym”.

Karol Linetty został ojcem po raz drugi. Pokazał zdjęcie dziecka

Dla fanów sportu a przede wszystkim Karola i jego ukochanej dzisiejszy dzień jest bardzo szczęśliwy. Piłkarz w 2019 poinformował o tym, że po raz pierwszy został ojcem. Wówczas w sierpniu przyszła na świat jego córeczka Sofia. Teraz zakochani doczekali się drugiego dziecka. Zawodnik reprezentacji Polski właśnie pochwalił się uroczym kadrem prosto ze szpitala.

Karol opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym możemy zobaczyć Wiolettę, która trzyma w ramionach nowo narodzoną córeczkę. Zdradził też, że wybrali dla niej imię Ines.

Nasza Rodzinka właśnie się powiększyła.
Witamy na świecie Ines.
@w.kanafa Kocham Cię

Uśmiechnięta mina jego partnerki zdradza więcej niż jakiekolwiek słowa. Wielkie szczęście zakochanych podzielają również fani, którzy natychmiast ruszyli z komentarzami.

  • Gratulacje.
  • Cudowna wiadomość.
  • Witamy na świecie.
  • Wspaniała nowina. Zdrowia.

My również przyłączamy się do wszystkich ciepłych słów i gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom.


Karol Linetty został ojcem po raz drugi, córka Ines

Karol Linetty został ojcem po raz drugi, córka Ines

Córka Karola Linetty

Córka Karola Linetty

Karol Linetty na lotnisku – powrót z Mundialu 2018 w Rosji

Karol Linetty na lotnisku – powrót z Mundialu 2018 w Rosji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×