Anna Dec urodziła! Znamy płeć maluszka. Jest też pierwsze zdjęcie

Anna Dec urodziła

Anna Dec urodziła

Anna Dec urodziła. Pogodynka TVN pochwaliła się w sieci szczęśliwą nowiną i opublikowała pierwsze zdjęcie maleństwa. Syn czy córka? Gratulacjom nie ma końca. 

Gwiazda TVN przekazała właśnie radosne wieści. Kilka miesięcy temu podzieliła się nowiną o ciąży, a podczas odmiennego stanu chętnie pojawiała się na branżowych imprezach i prezentowała krągłości. Jej ciążowych zdjęć nie zabrakło także na Instagramie. Nie szczędziła fanom szczegółów i chętnie opowiadała o tym, jak przygotowuje się na narodziny maluszka. Anna Dec, która od lat jest pogodynką udzieliła także wywiadu reporterce Jastrząb Post, której opowiedziała o imieniu, jakie wybrała dla synka.

Miałam przeczucia, bo przyśniło mi się imię. Nie chcę jeszcze zdradzać imienia. To były pierwsze tygodnie ciąży i mówię do męża: chyba będzie syn i zapytałam, co myśli o tym imieniu. Później przez cały tydzień spotykałam mężczyzn o takim imieniu, też w filmach. Wcześniej tak naprawdę nie miałam z tym imieniem do czynienia, poza opowieściami babci. To będzie imię bardziej tradycyjne, oryginalne.

Anna Dec urodziła! Pogodynka TVN pochwaliła się pierwszym zdjęciem dziecka

Anna Dec jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych pogodynek w Polsce, a jej życie prywatne zdecydowanie interesuje widzów. W marcu przekazała na Instagramie, że ponownie zostanie mamą – pogodynka ma też starszą córeczkę Zuzię. Ucieszyło to jej obserwatorów, ponieważ miała już za sobą jedną straconą ciążę. Tym razem wszystko zakończyło się bardzo szczęśliwie, a synek gwiazdy jest już na świecie, o czym poinformowała w nowym wpisie w social mediach.

Maluszek przyszedł na świat kilka dni temu, ale dopiero teraz jego mama postanowiła podzielić się tym faktem z fanami. Opublikowała w sieci zdjęcie jego maleńkich stópek, ale jak na razie nie zdecydowała się wyjawić imienia, jakie wybrała dla chłopca.

Od kilku dni wreszcie czujemy ulgę, spokój i nieskończoną wdzięczność. A Miłość, która się wraz z tym pomnożyła, dała zupełnie nową siłę – napisała.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo gratulacji nie tylko od fanów, ale też przyjaciół z branży, którzy nie szczędzą ciepłych słów. My również gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom.


Anna Dec urodziła syna

Anna Dec urodziła syna

Anna Dec. Premiera filmu Elvis

Anna Dec. Premiera filmu Elvis

Anna Dec - finał Influencer's Top 2022

Anna Dec - finał Influencer's Top 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×