Lara Gessler urodziła! Znamy płeć i imię jej drugiego dziecka. Jest też pierwsze zdjęcie!

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler urodziła. Córka znanej restauratorki i Piotr Szeląg powitali na świecie drugie dziecko. Znamy płeć i imię nowego członka rodziny.

Lara Gessler to córka Magdy i siostra Tadeusza Müllera. Nie da się ukryć, że to dzięki znanej mamie zrobiło się o niej głośno. Podobnie jak ona zajmuje się kulinariami. 33-latka współprowadzi cukiernię Słodki słony. Wiele razy pojawiała się też w programach telewizyjnych i napisała własną książkę z przepisami i inspiracjami.

Jej partnerem życiowym jest Piotr Szeląg. Para pobrała się, gdy Lara była na finiszu pierwszej ciąży. Ich pierworodna, Nena, przyszła na świat w październiku 2020 roku. Dziewczynka rozkochała w sobie rodziców i babcię. Członkowie rodziny nie mogli się jej przestać nachwalić i często dodawali jej fotki w social mediach.

Pod sam koniec marca 2022 roku Lara znów podzieliła się dobrą nowiną. Influencerka wstawiła na Instagrama filmik, na którym pokazała zaokrąglony brzuszek. Na wideo pojawili się też jej ukochani: Piotr oraz Nena. Materiał opatrzyła pięknym opisem:

+1 Dzięki Tobie jest wszystko, co dla mnie ważne i piękne. Sto lat.

Pod filmem zaroiło się od gratulacji ze strony znanych Polaków.

Teraz znów w sieci pojawią się kolejne gratulacje. Lara już urodziła! Znamy imię i płeć dziecka.

Lara Gessler urodziła

Córka Magdy Gessler przekazała właśnie dobre wieści. Na świecie pojawiło się jej drugie dziecko. Synek otrzymał imię Bernard, czym od razu pochwalili się dumni rodzice. Dodali też pierwsze zdjęcie zrobione tuż po porodzie.

Jest Bernard Gessler – Szeląg – napisała świeżo upieczona mama.

Rodzicom małego Bernarda serdecznie gratulujemy.

Lara Gessler i Piotr Szeląg – historia związku

Piotr nie jest pierwszym mężem Lary. Ma ona na koncie rozwód z Pawłem Ruczem. Początkowo rodzice Neny nie zamierzali stawać na ślubnym kobiercu. Piotr w jednym z wywiadów wyznał, że są zwolennikami tzw. rzymskiego małżeństwa. Co miał na myśli?

Dla Rzymian małżeństwo było relacją faktyczną. Na zaczynało się od ślubu, tylko od faktycznej chęci pozostawania razem jako mąż i żona. (…) Ja jestem zwolennikiem tego, żeby ludzie robili to, co chcą i co czują możliwie w każdym momencie, jeśli kochają – wytłumaczył.

Partnerzy zmienili zdanie, gdy Lara była w ciąży. W październiku 2020 roku wzięli ślub w tajemnicy przed mediami. Z uwagi na koronawirusa, ceremonia była bardzo skromna i zarezerwowana tylko dla najbliższych. Dlatego też małżonkowie w ubiegłym roku zdecydowali się na… drugi ślub. Tym razem uroczystość odbyła się w luksusowym hotelu, a młodą parę wsparła plejada znamienitych gości. O tym, dlaczego zdecydowali się na taki krok, Lara opowiedziała w programie Izabeli Janachowskiej.

Może ze względu na to, że już byłam wcześniej żoną i chciałam, żeby wszystko tak było klarownie odcięte. Cieszę się, że zdążyliśmy. To było totalnie szalone, ale wiedzieliśmy, że to nie jest ten właściwy ślub. To był ślub dla rządu polskiego, a nie za bardzo dla nas. Jako świadków wzięliśmy ludzi, których zawsze mamy przy sobie – to była moja menedżerka, a świadkiem Piotra był jego partner z kancelarii.Udało się jeszcze wziąć mojego brata, który porobił nam jakieś zdjęcia. Było to zabawne, szalone, wzruszające, ale wiedzieliśmy, że jeszcze będzie taki ślub, jaki nam się marzy. Wiedziałam, że chcę, żeby to była trzydniowa impreza – wyjaśniła.

Larze, Piotrowi i ich pociechom życzymy wszystkiego najlepszego!


Lara Gessler urodziła syna

Lara Gessler urodziła syna

Lara Gessler w drugiej ciąży

Lara Gessler w drugiej ciąży

Lara Gessler w drugiej ciąży

Lara Gessler w drugiej ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×