Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli DRUGI ślub! Piękna suknia, luksusowy hotel i plejada gwiazd

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli drugi ślub. Para zorganizowała ceremonię w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Kto towarzyszył im w tym szczególnym dniu? Jak wyglądała panna młoda? Zdjęcia.

Lara GesslerPiotr Szeląg ponad rok temu ogłosili, że zostaną rodzicami, o czym poinformowali dopiero w momencie, gdy przyszła mama miała już widocznie zaokrąglony brzuszek. Regularnie dzielili się smaczkami ze swojego życia prywatnego, czego dowodem może być fakt, że jeszcze przed porodem zdradzili, że spodziewają się córeczki. Zanim jednak przyszła na świat, zdecydowali się zalegalizować związek. Wcześniej w rozmowie z Jastrząb Post Lara jednak przekonywała, że w jej ocenie ślub nie jest niezbędnym elementem do tego, by wieść szczęśliwe życie u boku ukochanej osoby.

Umówmy się, jak ludzie ze sobą żyją, to jest to raczej tło, a nie sens sam w sobie. To jest miły symbol. Nie zmienia życia codziennego. To nie są te czasy, że nagle rodziny się organizują i szykują wesele, bo wcześniej się ze sobą nie zamieszka. To jest kosmetyczna zmiana – wyznała.

O tym, że zostali małżeństwem, poinformowali dopiero po ceremonii. Wówczas to na profilu Gessler ukazała się fotografia, na której pozowała w białej satynowej sukni z bukietem jesiennych kwiatów w dłoni.

Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli drugi ślub

Wszystko wskazuje jednak na to, że para z biegiem czasu zmieniła swoje podejście do tej kwestii. Dokładnie kilka tygodni po tym, jak świętowali pierwszą rocznicę ślubu, postanowili po raz kolejny powiedzieć sobie tak. Tym razem jednak w nieco innych okolicznościach.

Zakochani zorganizowali przyjęcie w hotelu Nosalowy Park położonym w Zakopanem. To właśnie w tym mieście zostali po raz pierwszy sfotografowani razem i od tamtego momentu regularnie wracają w góry. Warto przypomnieć, że to właśnie tam wybrali się z Neną w pierwszą wspólną podróż.

Na uwagę zasługują nie tylko przepiękne wnętrza hotelu, które możecie zobaczyć w naszej galerii, ale i malowniczy krajobraz, który rozpościera się z okien. Lara i Piotr mieli niebywałe szczęście, ponieważ wszystko wokół usłane było śniegiem, który dodatkowo wprowadzał romantyczną atmosferę.

Relacją z wydarzenia, jako pierwszy pochwalił się Tadeusz Muller. Brat panny młodej udostępnił na Instastory zdjęcia, na którym widzimy Larę ubraną w długą, białą satynową suknię ślubną, sięgającą do kostek. Na głowie ma czepiec, z wyhaftowanymi kwiatami, do którego doczepiony jest welon. Tuż obok niej stoi Piotr, który włożył jasną marynarkę z czarnymi akcentami oraz eleganckie spodnie. Włosy zaczesał do tyłu.

Przyglądając się fotografiom, można wywnioskować, że ceremonia odbyła się na balkonie lub tarasie. W tle widać ośnieżone drzewa, a wokół małżonków rozstawiono klimatyczne świecie. Na podłodze rozwinięto czerwony dywan. Ceremonię poprowadził przyjaciel pary, Piotr Czaykowski, który na tę okazję włożył pomarańczowo-złoty garnitur.

Oprócz Mullera na liście gości znaleźli się również: Piotr Kupisz, Natalia Klimas, Rafał Michalak, Krzysztof Jankowski Jankes, Kasia Borkowska, Mateusz Gessler, Edyta Gessler i Jagoda Downar, którzy już na kilka godzin przed uroczystością zaczęli publikować piękne kadry z Zakopanego.

Para zorganizowała dla biesiadników wystawne przyjęcie. Na stołach pokrytych białymi obrusami w wysokich szklanych świecznikach zapłonęły świece ozdobione wieńcami wykonanymi z konwalii. Po kolacji kelnerzy uraczyli gości aromatycznymi drinkami.

Zdjęcia ze ślubu znajdziecie w naszej galerii.


Lara Gessler, Piotr Szeląg - drugi ślub

Lara Gessler, Piotr Szeląg - drugi ślub

Lara Gessler i Tadeusz Muller - drugi ślub Lary Gessler i Piotra Szeląga

Lara Gessler i Tadeusz Muller - drugi ślub Lary Gessler i Piotra Szeląga

Piotr Czaykowski, Lucas Lucaprio - drugi ślub Lary Gessler i Piotra Szeląga

Piotr Czaykowski, Lucas Lucaprio - drugi ślub Lary Gessler i Piotra Szeląga

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×