Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Edyta Górniak z Allanem Krupą doprowadzili paparazzi do szału. Przed studiem „Dzień Dobry TVN” przyćmili wszystkie gwiazdy!
Edyta Górniak z Allanem Krupą doprowadzili paparazzi do szału. Przed studiem „Dzień Dobry TVN” przyćmili wszystkie gwiazdy!

Edyta Górniak z Allanem Krupą doprowadzili paparazzi do szału. Przed studiem...

Edyta Górniak z Allanem Krupą doprowadzili paparazzi do...

Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie wyglądała tak niepokojąco szczupło
Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie wyglądała tak niepokojąco szczupło

Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie wyglądała tak niepokojąco...

Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie...

Magda Mołek wróciła do „Dzień Dobry TVN” kompletnie odmieniona! Jej nowa fryura to hit wśród światowych gwiazd
Magda Mołek wróciła do „Dzień Dobry TVN” kompletnie odmieniona! Jej nowa fryura to hit wśród światowych gwiazd

Magda Mołek wróciła do „Dzień Dobry TVN” kompletnie odmieniona! Jej nowa...

Magda Mołek wróciła do „Dzień Dobry TVN” kompletnie...

Dziś niedziela, 21.10.2018

Melania Trump ma serdecznie dość swojej roli w Białym Domu! Zabrała głos pierwszy raz po operacji nerek. Donald Trump będzie wściekły!
Melania Trump nie chce być już Pierwszą Damą?

Melania Trump odpoczywa od oczu świata po poważnej operacji nerek – niestety, prezydentura Donalda Trumpa wcale nie pomaga jej w relaksowaniu się i zapomnieniu o stresie, który jest teraz bardzo niewskazany. Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych trafiła pod nóż 14 maja, co było dość niespodziewane, a teraz ze wszystkich sił stara się dojść do siebie. Jak wyjawia amerykańska prasa, długa przerwa od oficjalnych wystąpień związana jest również z problemami w małżeństwie, z którymi zmaga się od czasu skandalu ze Stormy Daniels.

Melania wzięła sobie trochę wolnego by zreperować swoje zdrowie i mieć czas na umocnienie jej małżeństwa kolejny raz. Ma za sobą niesamowicie stresujące miesiące i potrzebuje przerwy od blasku fleszy, żeby naładować baterie i mieć energii na zapas. Donald jest z kolei pod ogromną presją, co nie wpływa dobrze na jego nastrój, a to sprawia, że atmosfera jest strasznie napięta.

Melania Trump ma nadzieję, że Donald Trump przegra wybory?

W Białym Domu zrobiło się tak gęsto od emocji, półsłówek i niedomówień, że Melania zaczęła sobie życzyć… porażki męża podczas kolejnych wyborów!

Melania naprawdę doszła już do punktu, w którym marzy, żeby prezydentura Donalda dobiegła końca. Chciałaby wrócić do ich normalnego życia, choć świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że nigdy nie będzie już dokładnie takie samo – wyjawia informator Hollywood Life

Melanię przyjęto do szpitala Walter Reed w Bethesdzie w stanie Maryland 14 maja. Pierwsza Dama miała problemy z nerkami i niezbędna była operacja, która, według lekarzy, okazała się być prawdziwym sukcesem. Trump czuje się dobrze i powoli wraca do zdrowia. Jej operacja była pierwszą, którą przeprowadzono na Pierwszej Damie USA od czasów Nancy Reagan, która w 1987 roku miała mastektomię.

Myślicie, że jej życzenie się spełni?

Melania Trump trafiła do szpitala! Konieczna była operacja!

WOW. Stormy Daniels POZWAŁA prezydenta Stanów Zjednoczonych! Melania Trump jest na skraju załamania nerwowego! „Paraliżuje ją strach”

Melania Trump skopiowała projekt Michelle Obamy! Wykorzystała jej pomysły i podpisała się swoim nazwiskiemMelania Trump czy Agata Duda? Która pierwsza dama jest piękniejsza?

Komentarzy: 1


Gość | 14 lipca 2018, 17:52

Co to za porownanie, Agata duda do melani, smiechu warte


Dodaj komentarz
×