NewsyTo prawdziwy skandal w Białym Domu! Melania Trump nie jest Pierwszą Damą!

To prawdziwy skandal w Białym Domu! Melania Trump nie jest Pierwszą Damą!

To prawdziwy skandal w Białym Domu! Melania Trump nie jest Pierwszą Damą!
Kuba Górski

10.10.2017 21:45, aktual.: 10.10.2017 22:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od zwycięstwa Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich, jego piękna żona Melania stała się dla wielu kobiet prawdziwą ikoną. Cudownie reprezentuje Amerykę na arenie światowej, angażuje się w akcje charytatywne i niesie swoją postawą bardzo dużo dobrego dla świata.

Niestety w USA zagrzmiało, gdy wywiadu dla telewizji ABC udzieliła była żona Prezydenta Stanów Zjednoczonych, Ivana Trump. Bardzo odważnie stwierdziła, że tak naprawdę to ona jest Pierwszą Damą, gdyż to z nią Donald Trump stanął po raz pierwszy w swoim życiu na ślubnym kobiercu.

Mam bezpośredni numer do Białego Domu, ale nie chcę tam dzwonić, bo jest tam Melania. Nie chcę powodować zazdrości czy czegoś takiego, bo tak naprawdę to ja jestem pierwszą żoną Trumpa, tak. Jestem pierwszą damą, ok? - wyznała Ivana podczas rozmowy w telewizji.

Po słowach pierwszej żony Donalda, bardzo szybko zostało wydane oświadczenie rzeczniczki prasowej Melanii Trump w związku z wywołanym skandalem:

Pani Trump uczyniła Biały Dom domem dla Barrona i prezydenta. Uwielbia mieszkać w Waszyngtonie i rola pierwszej damy jest dla niej zaszczytem. Planuje używać swojego tytułu i pozycji do pomocy dzieciom, a nie sprzedaży książek. W oświadczeniu byłej żony Trumpa nie ma żadnej treści. Jest ono niestety wyłącznie poszukiwaniem uwagi i potrzebą rozgłosu - powiedziała Rzeczniczka Melanii Trump.

Miejmy nadzieję, że sprawa nie nabierze poważniejszego charakteru, a Ivana Trump nie zdecyduje się wykorzystać numeru do Białego Domu tylko po to, by zagłuszać spokój pary prezydenckiej i ich syna Barrona.

Melania Trump w ogrodzie
Melania Trump w ogrodzie
Ivana Trump o Donaldzie Trumpie
Ivana Trump o Donaldzie Trumpie
  • Ivana Trump i Donald Trump
  • Ivana Trump o Donaldzie Trumpie
  • Ivana Trump w Saint Tropez
  • Melania Trump w ogrodzie
  • Melania Trump i Donald w Teksasie
  • Donald i Melania Trump
  • Melania Trump na wiecu w Ohio
  • Ivana Trump
[1/8] Ivana Trump i Donald Trump
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także