Szukaj

Thomas Markle skompromitował Meghan! Upublicznił jej intymne zdjęcie w bikini z byłym mężem! Ośmieszył też Harry’ego!

Meghan Markle ojciec Thomas ośmieszył córkę

Meghan Markle ojciec Thomas ośmieszył córkę

Ślubne zdjęcie Meghan Markle z byłym mężem

Meghan Markle w bikini z byłym mężem w podróży poślubnej na Jamajce. Thomas Markle ujawnił stare, intymne zdjęcie księżnej Sussexu, które jest bliźniaczo podobne do świątecznego portretu, na którym pozuje z księciem Harrym. Ojciec Meghan ośmieszył córkę.

Thomas Markle pokazał kompromitujące zdjęcie córki

Nie od dziś wiadomo, że Meghan Markle nie ma najlepszej relacji ze swoim ojcem. Z pewnością nie poprawi jej fakt, że mężczyzna jest naczelnym komentatorem jej życia na łamach tabloidów w USA i Wielkiej Brytanii.

Thomas Markle chętnie opowiada o braku zainteresowania ze strony córki, zerowej reakcji na wysyłane wiadomości, a nawet lekceważenie wszelkiej prośby o pomoc w walce z chorobą. Relacji ojca z córką nie poprawi najnowsze zachowanie mężczyzny, który upublicznił w mediach kolejny wstydliwy sekret Meghan sprzed lat.

Daily Mail ujawnił zdjęcie z czasów pierwszego małżeństwa księżnej Sussexu, jakie otrzymał od troskliwego tatusia. Jest ono bliźniaczo podobne do tego, które z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia opublikował Pałac Kensington.

 

Na pierwszym zdjęciu widzimy odwróconą Meghan w bikini, z drinkiem stojącym obok na plaży, w towarzystwie swojego pierwszego małżonka podczas podróży poślubnej na Jamajce. Fotografia z wesela z Harrym przedstawia z kolei księżną stojącą tyłem, wpatrującą się w imponujące fajerwerki. Zdjęcie z wesela tak bardzo ujęło młodą parę, że postanowiła rozesłać je swoim przyjaciołom, rodzinie i fanom jako prezent na Gwiazdkę:

Książę i księżna Sussex są zachwyceni mogąc podzielić się nowym zdjęciem ze swojego przyjęcia ślubnego, które obyło się 19 maja we Frogmore House. Fotografię wykonał Chris Allerton i została ona wykorzystana do tegorocznej bożonarodzeniowej świątecznej kartki

Stare zdjęcie Meghan w bikini u boku jej eks partnera wywołało burzę. Królewscy obserwatorzy pokusili się nawet o ciekawą tezę:

Prawdopodobnie mogliby zamienić miejscami Trevora i Harry’ego  i nigdy byśmy się o tym nie dowiedzieli. Pozwólcie nam stworzyć podobną datę dla Harry’ego i Meghan. Datę ich nadchodzącego rozwodu po dwóch latach, tak jak było w przypadku Meghan i Trevora. Zdjęcie zostało udostępnione dzięki Thomasowi Markle – czytamy na stronie antyfanów Meghan.

Porównajcie oba zdjęcia. Zauważacie podobieństwo?

Meghan Markle w ciąży zaszalała na after party po celebryckiej gali! Pozowała na ściance wśród i bawiła się w towarzystwie gwiazd! Wyciekł film

Cały świat zaniemówił! Meghan Markle z wielkim brzuchem ciążowym największą niespodzianką na gali Fashion Awards 2018! Skradła całe show!

Kiedy on tak wyrósł?! Książę Louis zmienił się w ślicznego dżentelmena! Nie poznacie go na najnowszym zdjęciu!


Meghan Markle z byłym mężem w podróży poślubnej na Jamajce

Meghan Markle z byłym mężem w podróży poślubnej na Jamajce

Meghan Markle i książę Harry na zdjęciu z wesela

Meghan Markle i książę Harry na zdjęciu z wesela

Thomas Markle – ojciec Meghan

Thomas Markle – ojciec Meghan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×