Szukaj

Niepublikowane zdjęcie z wesela księcia Harry’ego i Meghan Markle trafiło do sieci! Bardziej romantycznie być nie mogło!

Meghan Markle książę Harry

Meghan Markle książę Harry

Meghan Markle i książę Harry pokazali świąteczną kartkę

Meghan Markle i książę Harry na pierwszym opublikowanym zdjęciu z wesela. Jak wyglądało? Z jakiej okazji zostało wypuszczone do sieci?

Zdjęcie z wesela Meghan i Harry’ego

Meghan Markleksiążę Harry pobrali się 19 maja 2018 roku, a wiosną 2019 roku powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Do sieci trafiło wiele zdjęć z królewskiego ślubu, a ceremonia była transmitowana niemal na całym świecie. Niestety, fotografowie nie mieli wstępu na królewskie wesele – tylko ze skąpych relacji gwiazd wiemy, co działo się za zamkniętymi drzwiami tego wyjątkowego dnia. Po raz pierwszy od czasu, gdy powiedzieli sakramentalne „tak”, książę i księżna Sussex zdecydowali się pokazać fotografię ze swojego wesela.

Zdjęcie zostało opublikowane na Instagramie należącym do Kensington Palace z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Niepublikowane zdjęcie z wesela pary zostało wykorzystane jako tradycyjna kartka świąteczna od rodziny królewskiej:

Książę i księżna Sussex są zachwyceni mogąc podzielić się nowym zdjęciem ze swojego przyjęcia ślubnego, które obyło się 19 maja we Frogmore House. Fotografię wykonał Chris Allerton i została ona wykorzystana do tegorocznej bożonarodzeniowej świątecznej kartki

Trzeba przyznać, że widok jest przepiękny. Ja wam się podoba?

Meghan Markle w ciąży zaszalała na after party po celebryckiej gali! Pozowała na ściance wśród i bawiła się w towarzystwie gwiazd! Wyciekł film

Ciężarna Meghan Markle kompletnie zaskoczyła Claire Waight Keller! Nie miała pojęcia, że to ona wręczy jej nagrodę!

Meghan Markle z historycznym sukcesem! Zostawiła księżną Kate daleko w tyle!


Meghan Markle i książę Harry na zdjęciu z wesela

Meghan Markle i książę Harry na zdjęciu z wesela

Pierwszy pocałunek Meghan Markle i księcia Harry'ego po ślubie

Pierwszy pocałunek Meghan Markle i księcia Harry'ego po ślubie

Meghan Markle i książę Harry po ślubie

Meghan Markle i książę Harry po ślubie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×