Szukaj

Meghan Markle i książę Harry rozpoczęli wojnę z paparazzi. Mają dość zdjęć z ukrycia

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Książę Harry i Meghan Markle wypowiadają wojnę mediom. Chcą walczyć z paparazzi, którzy robią im zdjęcia z ukrycia. Kiedy podjęli taką decyzję?

Meghan Markle i książę Harry zrezygnowali z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Wydali oświadczenie, w którym podkreślili, że będą sami finansować swoje wydatki, a także podzielą czas między Wielką Brytanię, a Stany Zjednoczone.

Chociaż wiele osób obstawiało, że małżonkowie zamieszkają w rodzinnym państwie byłej aktorki, oni wybrali Kanadę. Na oku mają już luksusową posiadłość, do której chcieliby się wprowadzić.

Księżna liczyła na większą anonimowość, której jednak nie udało się jej zachować. Jej obecność na wyspie Vancouver nie przeszła bez echa. Zainteresowali się nią paparazzi, którzy ostatnio czaili się na nią ukryci w krzakach, gdy postanowiła wybrać się na spacer, podczas którego nie wyglądała jak księżna. Zdjęcia błyskawicznie obiegły media na całym świecie.

Meghan Markle i książę Harry wypowiadają wojnę paparazzi. W jaki sposób?

Nie spodobało się to małżonkom, którzy postanowili rozprawić się z ciekawskimi fotoreporterami. Zastrzegli, że nie wyrażają zgody na robienie im zdjęć. Każdy kto złamie ten zakaz, będzie musiał się mierzyć z konsekwencjami prawnymi – książęta ostrzegają, że będą wchodzić na drogę prawną, może więc posypać się wiele pozwów.

Czara goryczy miała się przelać w momencie, w którym paparazzi próbowali sfotografować Meghan i Harry’ego w ich obecnym domu. Używali do tego obiektywów dalekiego zasięgu. Dodatkowo regularnie czatowali w pobliżu posiadłości, czekając na jakąkolwiek sensację z ich strony.

Meghan Markle w czarnej sukience

Meghan Markle w czarnej sukience. Jak wygląda żona Harry’ego w czerni?

To nie pierwszy raz, gdy małżonkowie straszą dziennikarzy pozwami. Kilka miesięcy wcześniej książęca para pozwał m.in. Mail on Sunday, który opublikował jeden z prywatnych listów księżnej. W odpowiedzi, na światło dzienne wypłynęło kilka niewygodnych faktów z życia małżonków.

Zobacz także: Zadali Camilli niewygodne pytanie o Meghan i Harry’ego. Czy będzie za nimi tęsknić? Jej reakcja mówi wszystko [WIDEO]


Meghan Markle w brązowej stylizacji

Meghan Markle w brązowej stylizacji

Meghan Markle w czarnej sukience

Meghan Markle w czarnej sukience

Meghan Markle w Londynie

Meghan Markle w Londynie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×