Meghan Markle przyłapana na spacerze z synem. Tak ubrana w ogóle nie wygląda jak księżna

Meghan Markle na spacerze

Meghan Markle na spacerze

Meghan Markle przebywa w Kanadzie. W poniedziałek wybrała się na spacer, na który zabrała ośmiomiesięcznego synka. Towarzyszyli im nie tylko ochroniarze, ale także paparazzi, którzy zrobili kilka zdjęć z ukrycia. Jak zaprezentowała się żona Harry'ego?

Meghan Markle i książę Harry zrezygnowali z pełnienia części obowiązków w rodzinie królewskiej. W oświadczeniu, które wystosowali do mediów i swoich fanów podkreślali, że chcą utrzymywać się samodzielne, a także będą dzielić swój czas między Wielką Brytanię, a Stany Zjednoczone.

Decyzję małżonków przyjęła królowa Elżbieta II, która pozbawiła ich tytułów HRH (Jego/Jej Królewska Wysokość). Publicznie zadeklarowała jednak, że rodzina jej wnuka, zawsze będzie pośród grona jej najbliższych osób:

Harry, Meghan i Archie zawsze będą kochanymi członkami mojej rodziny. Zdaję sobie sprawę z wyzwań, jakie napotkali w ciągu ostatnich dwóch lat i popieram ich pragnienie bardziej niezależnego życia. Chcę im podziękować za ich poświęcenie i pracę w kraju i poza nim, i jestem szczególnie dumna z tego, że Meghan tak szybko stała się jedną z nas – pisała w oświadczeniu.

Małżonkowie wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii i przebywają w Kanadzie. Podobno właśnie tam planują zamieszkać. Na oku mają już luksusową posiadłość, do której chcieliby się wprowadzić.

[wp_quiz id=”546″]

Meghan Markle przyłapana na spacerze. Jak wyglądała?

Czy tak rzeczywiście będzie? Z pewnością wkrótce się przekonamy. Pewne jest, że Meghan od momentu, w którym nie musi trzymać się już zasad królewskiego protokołu, rezygnuje z szałowych ubrań. Dowodem są zdjęcia, które niedawno obiegły media. Uwieczniono moment, w którym Markle wraz z synem wybrali się na spacer po parku Horth Hill.

Żona Harry’ego wybrała niezwykle wygodną stylizację. Ubrała się w granatową kurtkę, którą połączyła z ciemnymi legginsami, podkreślającymi jej bardzo zgrabne nogi. Dopasowała do nich zimowe, wiązane buty zachodzące za kostkę, a także jasną czapkę. Włosy zaplotła w warkocz i postawiła na bardzo skromny makijaż.

View this post on Instagram

EXCLUSIVE: Her Royal Happiness! Meghan BEAMS as she takes dogs for a walk with Archie as Prince Harry finally boards a flight to Vancouver to start their new life after his final royal engagement ???????? ????Splash News/ BackGrid

A post shared by Daily Mail (@dailymail) on

Towarzyszyli jej: ośmiomiesięczny syn, Archie, którego nosiła w nosidełku, a także ochroniarze, którzy w trosce o bezpieczeństwo, niemal krok w krok szli za księżną i jej synem.

View this post on Instagram

Narcissist alert.

A post shared by Megxit. Hazard & Migraine???? (@megxit__) on

Kilka godzin później, do Vancouver przyleciał książę Harry. Po wielu dniach mężczyzna zobaczył się ze swoimi bliskimi. Data, którą wybrał, była nieprzypadkowa. W tym samym czasie, w Pałacu Buckingham książę William debiutował w roli gospodarza przyjęcia w Pałacu Buckingham. Harry, nie chcąc odciągać uwagi mediów od brata, usunął się w cień.

Zobacz także: Zadali Camilli niewygodne pytanie o Meghan i Harry’ego. Czy będzie za nimi tęsknić? Jej reakcja mówi wszystko [WIDEO]


Meghan Markle z wizytą w Canada House w Londynie

Meghan Markle z wizytą w Canada House w Londynie

Meghan Markle w brązowej stylizacji

Meghan Markle w brązowej stylizacji

Meghan Markle w czarnej sukience

Meghan Markle w czarnej sukience

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×