Szukaj

Wojna! Meghan z Harrym pozwali tabloid i doczekali się mocnej riposty. Wytknięto im niewygodne prawdy

Księżna Meghan i książę Harry nie dawno z sukcesem zakończyli królewska wizytę w Afryce Południowej. Dobre notowania po tej podróży popsuł parze incydent z dziennikarzami, który będzie miał swój finał w sądzie. Do sporu soje trzy grosze dołożył popularny brytyjski dziennikarz Piers Morgan.
Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle od momentu, w którym zostali małżeństwem, stali się ulubioną parą brytyjskich tabloidów. Prasa regularnie im towarzyszy, relacjonując ich służbowe wizyty, oceniając stylizację księżnej. Okazuje się, że w tej lawinie publikacji nie wszystkie przypadły „Sussexom” do gustu, a wręcz rozsierdziły Harry’ego.

Zobacz: Meghan Markle w sieciówce upolowała seksowną mini. Studentom z Afryki aż zrobiło się gorąco

Książę Harry i Meghan Markle pozywają tabloid. Za co?

Kilka miesięcy temu Mail on Sunday opublikował jeden z prywatnych listów księżnej Sussexu. Prawdopodobnie chodzi o ten skierowany do jej ojca. Przypomnijmy, że kiedy ujrzał on światło dziennie, błyskawicznie podchwyciły go media na całym świecie. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Okazuje się, że Harry’emu i Meghan tak to się nie spodobało, że postanowili pozwać wspomniany tabloid. O całej sytuacji, w oficjalnym oświadczeniu, poinformował książę. Podkreślił, że jego żona jest ofiarą tych samych potężnych sił, które przed laty atakowały jego matkę – księżną Dianę, co według wielu doprowadziło do jej tragicznej śmierci. Pozew powstał, żeby uniknąć powtórki z historii.

Piers Morgan komentuje pozew i posunięcia PR-owe Harry’ego i Meghan

Na odzew ze strony mediów nie trzeba było długo czekać. Jako jeden z pierwszych wypowiedział się popularny brytyjski dziennikarz, Piers Morgan, który słynie z krytycznego podejścia do poczynań Sussexów. Co powiedział na temat pozwu?

Dziennikarz nazywa to porażką PR-ową, która zrujnowała całą dobrą pracę, jaką wykonali, by odbudować swój wizerunek. Samą podróż po Afryce uważa za dobre posunięcie. Natomiast wytyka księciu i księżnej, że niepotrzebnie robią z siebie ofiary, mówi:

Sami sprowadzili na siebie większość krytyki. Nie możesz nas pouczać, że liczy się każdy ślad, a następnie wskakiwać w prywatny odrzutowiec. Nie możesz zmuszać ludzi do płacenia 2,4 miliona funtów za remont swojego luksusowego domu, a następnie odmówić im robienia sobie zdjęć z Tobą na Wimbledonie. Nie możesz cieszyć się światową sławą z uwagi na królewski ślub, a później odmówić podzielenia się podstawowym szczegółami lub zdjęciami swojego dziecka, gdy ono już się urodziło. Nie tak działa bycie członkiem rodziny królewskiej – pisze w felietonie dziennikarz.

Morgan zaznacza, że para, gdy już wydawało się, że się podniosła po kryzysie, znów popełniła błąd, tworząc z siebie biednych, przygnębionych, niezrozumiałych i prześladowanych przez prasę ofiar.

Zobacz: Meghan Markle w drugiej ciąży? Na najnowszych zdjęciach widać krągłości. Brytyjczycy oszaleli z zachwytu


Meghan Markle i książę Harry - wizyta w RPA

Meghan Markle i książę Harry - wizyta w RPA

Książę Harry i Meghan Markle w RPA

Książę Harry i Meghan Markle w RPA

Meghan Markle i książę Harry na premierze filmu Król Lew w Londynie

Meghan Markle i książę Harry na premierze filmu Król Lew w Londynie

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×