NewsyMeghan Markle i książę Harry mają poważny kryzys. Wszystko jest już na ostrzu noża

Meghan Markle i książę Harry mają poważny kryzys. Wszystko jest już na ostrzu noża

Meghan, Harry i Oprah
Meghan, Harry i Oprah
Elwira Szczepańska
02.04.2022 08:00

Nadszedł czas kryzysu u Sussexów, którzy bardzo się od siebie oddalili. Dla pary, która przeprowadziła się do USA, aby uciec od ograniczeń królewskiego życia i zacząć żyć na własną rękę, zaczął się trudny moment.  Co donosi zagraniczna prasa?

Meghan Markle i książę Harry mają kryzys

Książę i księżna Sussex z pewnością wydają się spędzać dużo czasu osobno. Odkąd wylądowali w Kalifornii, fani widzieli ich razem tylko kilka razy na starannie zaaranżowanych imprezach. Meghan rzadko występuje u boku swojego męża, mimo że urodziła się i wychowała w Los Angeles i mówiono, że jest podekscytowana powrotem do Hollywood. Harry pojawił się już kilka razy w Los Angeles, na rodeo w Teksasie, na finale Super Bowl, a także ma na koncie solowy wypad do Kolorado, aby zagrać w polo.

Źródła mówią Woman's Day, że Sussexowie rzeczywiście spędzają coraz więcej czasu osobno, po tym, jak znaleźli się w Ameryce

Niezupełnie spełniły się ich oczekiwania.

Zamiast wspólnego czasu i życia w spokoju, ciągną się za nimi kontrowersje i sprawy sądowe, w tym najnowsze oszczerstwo skierowane w Harry'ego. W zeszłym tygodniu książę żalił się na historię o nim, że domaga się oficjalnej ochrony jego rodziny, w razie podróży do Wielkiej Brytanii.  Miało go to bardzo zranić.

Każde z nich jest za bardzo skupione na swoich sprawach – mówi źródło. – W przypadku Harry'ego to toczące się sprawy sądowe w Wielkiej Brytanii, a dla Meghan umowy ze Spotify i Netflixem oraz z wychowanie Lili i Archiego. To, czego naprawdę potrzebują, to nieprzerwany czas spędzony razem, bez rozmów o pracy lub procesach sądowych.

Zauważyła ich problemy długoletnia przyjaciółka pary, Oprah Winfrey, która zaoferowała im gościnę na swoim górskim ranczo w Telluride w Kolorado. Kompleks, o wartości ponad 25 milionów dolarów, to raj technologiczny z ogrzewanymi chodnikami, ogrzewanym podjazdem i piwniczką pełna wina.

Oprah może powiedzieć, że są bardzo zestresowani i w zasadzie dała im klucze do swojego domu – mówi źródło. – Uważa, że ​​ucieczka zmieni ich związek na lepsze.

Inny informator dodaje:

Wygląda na to, że czas spędzony na przemyśleniu spraw jest właśnie tym, co zalecił im lekarz. To trochę banalne, ale podróż do Telluride, aby rozwiązać problem, naprawdę brzmi jak sytuacja typu make-or-break dla Meghan i Harry'ego.

Czy rzeczywiście sprawa jest już tak poważna, że chwila wytchnienia w posiadłości Oprah ma zdecydować o przyszłości ich związku?

  • Kryzys u Meghan i Harry'ego
  • Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku
  • Książę Harry i Meghan Markle
  • Meghan i Harry
  • Meghan Markle i książę Harry
  • Meghan i Harry - prezent świąteczny dla Archiego
  • Oprah Winfrey – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle
[1/7] Kryzys u Meghan i Harry'ego
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także