Okrutne słowa. Marta Kaczyńska została obrażona zaraz po ślubie!

Marta Kaczyńska uśmiercona

Internauci uśmiercili Martę Kaczyńską

Marta Kaczyńska w sobotę wyszła za mąż. Córka zmarłej tragicznie pary prezydenckiej poślubiła swojego kolejnego ukochanego, z którym oczekują narodzin ich dziecka. Na wydarzeniu bawili się tylko najbliżsi pary, z Jarosławem Kaczyńskim na czele. Okazuje się, że internauci nie zostawili w spokoju Kaczyńskiej nawet w tak szczególnym dla niej dniu. W internecie zaczęły pojawiać się okrutne wpisy dotyczące śmierci panny młodej.

Przypomnijmy, że Marta w przeszłości wzięła już ślub kościelny, jednak został on unieważniony przez Watykan. Jej pierwszym mężem był Piotr Smuniewski, z którym ma córkę Ewę. Po rozstaniu z mężczyzną Marta związała się z prawnikiem Marcinem Dubienieckim. Para wzięła ślub cywilny. Marcin jest ojcem jej drugiej córki – Martyny.

Skomplikowana przeszłość sprawiła, że Marta stała się obiektem kpin złośliwych internautów. Na Twitterze zaroiło się od brutalnych wpisów, w których hejterzy nie oszczędzili Kaczyńskiej:

  • PILNE! Rok 2060. Na Wawelu została pochowana Marta Kaczyńska. Obok niej, pochowani zostali wszyscy jej nieżyjący mężowie. Pozostali wzięli udział w tej smutnej ceremonii – napisał hejter. 
  • Trzeba było dobudować cztery piętra krypt, a i tak niektórzy mężowie są pochowani w pionie. Ale i tak było warto dla chwały Niepokalanej Martyi – dodał kolejny.

Wśród komentarzy znalazło się też kilka broniących. Część internautów uważa, że nikt nie powinien wtrącać się w życie prywatne Marty.

Marta Kaczyńska wyszła za mąż! Jej suknia ślubna podkreśliła ciążowy brzuszek!

Odważnie! Marta Kaczyńska nawet z ogromnym ciążowym brzuszkiem nie rezygnuje z ryzykownego sportu! Pokazała zdjęcie

Marta Kaczyńska z ogromnym ciążowym brzuchem na Festiwalu Dwa Teatry w Sopocie! Nie ukryła go nawet pod luźną sukienką!

Marta Kaczyńska po raz pierwszy pokazała twarz swojej córeczki! Ale ślicznotka!


Ślub Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego

Ślub Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego

Ślub Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego

Ślub Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego

Ślub Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego

Ślub Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×