NewsyDawno niewidziana Marta Kaczyńska na nowych zdjęciach. Sporo się zmieniła?

Dawno niewidziana Marta Kaczyńska na nowych zdjęciach. Sporo się zmieniła?

Marta Kaczyńska na nowych zdjęciach (fot. KAPiF)
Marta Kaczyńska na nowych zdjęciach (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
13.02.2024 17:20, aktualizacja: 13.02.2024 17:39

Marta Kaczyńska, córka Lecha Kaczyńskiego, ostatnio znacznie rzadziej pojawia się w przestrzeni publicznej. Fotoreporterom udało ją się ostatnio zauważyć podczas odsłonięcia tablicy pamiątkowej tragicznie zmarłego w 2010 prezydenta. Jak mocno się zmieniła?

Swojego czasu Marta Kaczyńska, córka tragicznie zmarłego Lecha Kaczyńskiego, znacznie częściej pojawiała się na ściankach i bywała w przestrzeni publicznej. Od kilku lat jednak widuje się ją znacznie rzadziej. Po tym, gdy zaczęła powoli osuwać się w cień, znacznie rzadziej zaczęto również wspominać o niej w nagłówkach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marta Kaczyńska na nowych zdjęciach

Co obecnie porabia Kaczyńska? Jest całkiem aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim profilach co jakiś czas udostępnia treści o tematyce prawicowej, a także urywki z rozmaitych wycieczek. Mieszka razem z drugim mężem, Piotrem Zielińskim i wychowuje trzy córki. Na życie zarabia dzięki swojej gdyńskiej kancelarii adwokackiej.

Ostatnio udało się ją jednak zauważyć fotoreporterom. Przyjechała ona specjalnie na odsłonięcie tablicy pamiątkowej poświęconej Lechowi Kaczyńskiemu w Gdańsku. Na zdjęciach wyraźnie zobaczyć można, że mocno się zmieniła od czasów swojej największej popularności.

Jak myślicie, duża metamorfoza?

Marta Kaczyńska na nowych zdjęciach (fot. East News)
Marta Kaczyńska na nowych zdjęciach (fot. East News)© East News
Marta Kaczyńska na nowych zdjęciach (fot. East News)
Marta Kaczyńska na nowych zdjęciach (fot. East News)© East News
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także