Szukaj

Margaret straciła głowę dla ukochanego! Wytatuowała sobie jego adres na Instagramie

Margaret Kacezet piosenka

Margaret Kacezet piosenka

Margaret i jej chłopak zrobili tatuaże na dowód miłości

Zawodowe sukcesy Margaret są nie do podważenia. Młoda wokalistka weszła na rynek szturmem, podbiła serca fanów, zdobyła kilka nagród, nagrała kilka klipów. Wzięła udział w paru dużych kampaniach reklamowych, brała też udział w preselekcjach do Eurowizji – w Polsce i w Szwecji. Jest rozpoznawana i lubiana, a na Instagramie przybywa jej obserwujących w zastraszającym tempie. I tylko w życiu prywatnym nie było z czego się cieszyć.

Niedawno wyszło na jaw, że sercowa sytuacja wokalistki uległa zmianie. Przez lata łączono ją z różnymi nazwiskami, ale żaden mężczyzna długo nie zagrzał u jej boku miejsca – dopiero teraz zakochała się, nie sposób ukryć, z wzajemnością. Jej wybrankiem został raper KaCeZet, z którym związek wyszedł na jaw po tym jak do sieci trafiło ich wspólne zdjęcie.

Teraz para nie próbuje się już kryć. Jakiś czas temu na Instagramie chłopaka artystki pojawiły się dwa klipy, w których śpiewa skomponowaną specjalnie dla niej – i o niej – piosenkę. Ich relacja wyszła chyba jednak poza ramy słodkich serenad pod oknem, śniadań do łóżka i kwiatów, bo właśnie pochwalili się… tatuażami. Nie wiadomo, czy są one trwałe czy nie, ale na InstaStory KaCeZeta pojawiło się zdjęcie, na którym widać dwa napisy:

#megi i @kacezet

Myślicie, że chcieli udowodnić sobie uczucia?

Cukierkowa Agnieszka Chylińska w dziewczęcej sukience brylowała w „Mam Talent”! Pokazała wszystkie nowe tatuaże oraz zgrabne nogi!

Roznegliżowana Margaret błysnęła biustem na odważnym ujęciu! „Jak się zrobi zdjęcie lekko prowokujące…”

Michał Szpak w mocnych słowach o sukcesie Margaret na MTV EMA 2018! Ma jej czego zazdrościć!


Margaret i KaCeZet zrobili sobie tatuaże

Margaret i KaCeZet zrobili sobie tatuaże

Margaret pokazała biust

Margaret pokazała biust

Margaret i Kacezet są parą

Margaret i Kacezet są parą

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×