NewsyCo się dzieje z Margaret? Wypłynęły nowe informacje na temat gwiazdy. Wiemy, nad czym pracuje

Co się dzieje z Margaret? Wypłynęły nowe informacje na temat gwiazdy. Wiemy, nad czym pracuje

Co się dzieje z Margaret?
Co się dzieje z Margaret?
Adam Streb
07.01.2020 18:40, aktualizacja: 07.01.2020 19:08

Margaret była złotym dzieckiem polskiej estrady. Dziewczyna z pięknym uśmiechem o twarzy aniołka, która nagrywała przebojowe piosenki, miała przed sobą świetlaną karierę. Nagle jednak zdecydowała się wycofać z show-biznesu. Jaki był tego powód?

Pierwsza zmiana wizerunku Margaret była widoczna przy okazji wydania albumu Gaja Hornby, który ukazał się w ubiegłym roku. Wokalistka porzuciła styl glamour na rzecz bardziej wygodnych kreacji, ale też zmieniła tematy i muzyczny styl swoich utworów, tak jakby miała dość radiowych "pioseneczek" i traktowania jej jak sezonowej gwiazdeczki.

W nowych piosenkach postanowiła otwarcie opowiedzieć o tym, co ją boli i uwiera. Uważny słuchacz mógł wyczuć, że coś się zmieniło.

Artyści nie mają być mili tylko autentyczniBo na tym to polega, na twórczym przebiegu myśliNie chodzi o to, że zdjęcie, w ogóle, weź spierdalajTylko naprawdę są chwile, kiedy chcę pobyć samaBłyski fleszy, plotki, ściankiNie chcę nikogo zranićAle dziś bronię swych granicDziś nie ma zdjęć, kochani – śpiewała w piosence "Błyski fleszy, plotki, ścianki".

Dlaczego Margaret zerwała międzynarodowy kontrakt?

Po nagraniu albumu Gaja Hornby, wokalistka zerwała międzynarodowy kontrakt. To była bardzo odważna i przełomowa decyzja, gdyż dzięki firmie Warner Music Group, z którą Margaret była związana, dwukrotnie wystąpiła w szwedzkich preselekcjach do konkursu Eurowizji, pojawiała się w tamtejszych popularnych programach telewizyjnych, a jej przeboje były prezentowane w stacjach radiowych w całej Europie.

To była świetna przygoda i mogłabym ją dalej kontynuować, ale chciałam być już odpowiedzialna w 100% za siebie i chciałam iść w taki swój artyzm. Nie Chciałam już podejmować żadnych kompromisów, bo bycie w tym miejscu i posiadanie takiego dużego kontraktu i robienia to na taką skalę, to jest cały szereg kompromisów, które artysta musi podejmować, aby tam być – tłumaczyła Margaret Open FM.

Zaraz potem, na początku grudnia, ku ogromnemu zdziwieniu fanów artystki, w oficjalnym oświadczeniu gwiazda ogłosiła, że dla dobra swojego zdrowia psychicznego zmuszona jest na czas nieokreślony przerwać aktywności w mediach. Zrezygnowała także z jurorowania w The Voice of Poland oraz wydania EP-ki z nowymi piosenkami, którą zapowiadała na początek 2020.

Co się dzieje z Margaret?

Do podjęcia tych wszystkich zaskakujących decyzji podobno namówił Margaret jej narzeczony, Piotr Kozieradzki, funkcjonujący pod pseudonimem KaCeZet.

Według nieoficjalnych informacji magazynu Party, Małgosia razem z narzeczonym planuje otworzyć wytwórnię muzyczną i promować młode talenty. Podobno to rola jurorki w The Voice of Poland utwierdziła piosenkarkę w przekonaniu, że swoją wiedzą powinna dzielić się z innymi.

Margaret i KaCeZet zaręczyli się?
Margaret i KaCeZet zaręczyli się?

Muzyczna wytwórnia to jednak trudny biznes, który wymaga dużego zaangażowania. Podobno artystka zdaje sobie z tego sprawę i właśnie dlatego zdecydowała się chwilowo wycofać, by "naładować baterie" przed tym wielkim wyzwaniem. Kiedy dokładnie wróci? Na razie tego nie wiemy. Pozostaje nam jedynie trzymać kciuki za Małgosię i życzyć jej spełnienia wszystkich planów.

Szept – piosenka Margaret i KaCeZet napisana dla Stanisława Ślęzaka z The Voice of Poland:

Margaret i Kacezet są parą
Margaret i Kacezet są parą
Chłopak Margaret – Kacezet – pokazuje środkowy palec
Chłopak Margaret – Kacezet – pokazuje środkowy palec
Margaret - The Voice of Poland 10
Margaret - The Voice of Poland 10
Margaret i KaCeZet jak Britney Spears i Justin Timberlake
Margaret i KaCeZet jak Britney Spears i Justin Timberlake
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także