NewsyMargaret wzięła ślub! Szamańska ceremonia w Peru, oryginalna suknia ślubna… Mamy ZDJĘCIA

Margaret wzięła ślub! Szamańska ceremonia w Peru, oryginalna suknia ślubna… Mamy ZDJĘCIA

Margaret ślub
Margaret ślub
Karol

28.01.2020 19:20, aktual.: 28.01.2020 23:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Co za sensacja! Margaret wzięła ślub w tajemnicy przed światem mediów, ceremonii udzielił im szaman. Gwiazda, która w grudniu ogłosiła przerwę od występów publicznych, wyszła za mąż. Piosenkarka poślubiła swojego wieloletniego partnera, z którym zaręczyła się tuż przed minionymi wakacjami.

Mężem Margaret został Kacezet, czyli Piotr Kozieradzki – muzyk, kompozytor, autor piosenek na ostatnią, polskojęzyczną płytę gwiazdy.

Ślub Margaret. Zdjęcia z szamańskiej ceremonii w Peru

Informację o pogańskim ślubie Margaret przekazała organizacja Psychonauta Fundation. Podczas ceremonii nowożeńcy zostali pobłogosławieni przez szamanów.

Zaczynamy rok na grubo. Podczas kolejnej edycji Reconecction odbyły się warsztaty wokalne z Kacezetem i Margaret. Poza swoją pracą zawodową i osobistą podczas ceremonii miał także miejsce ślub z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą. Finał w nocy, bez wódeczki, z zupełnie innym napitkiem – czytamy.

https://www.facebook.com/psycho.nauta.peru/photos/a.2839211102997356/2839215639663569/?type=3

Do wpisu, który w tempie błyskawicy obiegł serwisy społecznościowe i media, dołączone zostały zdjęcia z ceremonii.

Suknia ślubna Margaret wygrywa w rankingu najoryginalniejszych kreacji ślubnych w polskim show-biznesie. Tak oryginalnego projektu nie miała nawet Mandaryna, gdy mówiła tak Michałowi Wiśniewskiemu w Laponii.

Margaret i Kacezet zostali małżeństwem, a my im serdecznie gratulujemy, życząc wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Wiadomość o pogańskiej ceremonii zachwyciła wiele gwiazd. Wpis o ślubie Margaret na Instagramie Jastrząb Post polubiły między innymi Julia Wieniawa, Maciej Zień, Tulia Biczak z zespołu TULIA i Agnieszka Głaczkowska.

Kim jest mąż Margaret – Piotr Kozieradzki?

Piotr Kozieradzki urodził się w 1985 roku w Warszawie. Był członkiem zespołów Tabula Rasa i Dreadsquad. W 2011 roku wydał album KaCeZet & Fundamenty. We wrześniu 2018 roku KaCeZet potwierdził swój związek z Margaret na Instagramie, gdzie opublikował ich wspólne romantyczne, czarno-białe zdjęcie. W lutym ukazał się wspólny singiel pary – Błogość.

Margaret długo utrzymywała w tajemnicy swój związek z Kacezetem. W jednym z wywiadów zdradziła naszej reporterce taki oto sekret:

To, co wy media wiecie o moim związku, to jest mało, co wiecie, to nie jest krótki związek, my jesteśmy ze sobą bardzo długo.
  • Ślub Margaret i Kacezeta
  • Ślub Margaret i Kacezeta
  • Margaret i KaCeZet zaręczyli się?
  • Ślub Margaret i Kacezeta. Suknia ślubna gwiazdy
  • Margaret i KaCeZet jak Britney Spears i Justin Timberlake
  • Chłopak Margaret – Kacezet – pokazuje środkowy palec
  • Ślub Margaret i Kacezeta
  • Ślub Margaret i Kacezeta
[1/8] Ślub Margaret i Kacezeta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także