Margaret nagrała piosenkę z ukochanym. Ma bardzo mocny wydźwięk [WIDEO]

Margaret

Margaret i KaCeZet nagrali piosenkę

Margaret i jej chłopak KaCeZet nagrali razem swoją pierwszą piosenkę. Fani od dawna czekali na ich kolaborację i nie ukrywają podekscytowania w social mediach. O czym jest nowa piosenka wokalistki i jej partnera? Odnieśli się do tragicznych wydarzeń z 13 stycznia. Posłuchajcie sami.

Fani długo czekali na tę chwilę. Margaret i KaCeZet z którym spotyka się od kilku miesięcy nareszcie postanowili nagrać wspólnie piosenkę, której zwiastunem gwiazda pochwaliła się na Instagramie. Fani długo prosili parę o stworzenie czegoś wspólnie, nic więc dziwnego, że informację o kawałku przyjęli z takim entuzjazmem. Ten zamienił się w nostalgię i smutek po przesłuchaniu utworu. Dlaczego?

Chodziło o tekst:

Dziwny jest świat. Tak dużo zła. Świat bez empatii i tolerancji bo nieustannie miłości nam brak. Przykry ten świat. Zło wokół nas. Mamy nadzieję na lepsze jutro – słyszymy w piosence

Nie da się ukryć, że pierwszym, co nasuwa się na myśl, są tragiczne wydarzenia z 13 stycznia. Podczas finału WOŚP 2019 w Gdańsku, na scenie doszło do brutalnego zabójstwa. Stefan W. z zimną krwią zasztyletował Pawła Adamowicza, który zmarł kilkanaście godzin później w wyniku odniesionych ran. Całą Polskę ogarnęło przerażenie, a później ogromna żałoba. Artyści zaczęli głośno piętnować nienawiść, wielu zdecydowało się podjąć kroki związane z różnorakimi projektami społecznymi, a KaCeZet i jego ukochana nagrali piosenkę.

Przemawia do was?

View this post on Instagram

#Margaret w nowym utworze! #Kacezet #Gverilla

A post shared by JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl) on

Margaret ma chrapkę na Eurowizję 2019, ale jako reprezentantka Szwecji. Genialny komentarz CLEO [WIDEO]

Margaret jeszcze nie wystąpiła na Eurowizji 2019, a już jest faworytką! Tylko patrzeć jak wygra eliminacje w Szwecji!

Gorący trend! Gwiazdy pokochały najszlachetniejszy odcień zieleni. Paulina Sykut, Alicja Bachleda-Curuś, Anna Mucha na szmaragdowo


Margaret - Sylwester 2018 TVP 2, Zakopane

Margaret - Sylwester 2018 TVP 2, Zakopane

Margaret – Miss Polski 2018

Margaret – Miss Polski 2018

Margaret- koncert kolęd

Margaret- koncert kolęd "Wśród nocnej ciszy" w Gdańsku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×