Szukaj

“Nigdy nie zdradziłem Diany”. Książę Karol wyparł się romansu z Camillą. Szokujące słowa [WIDEO]

Książę Karol o zdradzaniu Diany

Książę Karol wypiera się zdradzania księżnej Diany

Gdy księżna Diana zginęła w wyniku wypadku we francuskim tunelu w Paryżu, na całym świecie najpierw zapanował smutek, a później wściekłość. Choć od tamtej pory minęło już 21 lat, wciąż odzywają się głosy, które o nieszczęście Diany obwiniają jej, wówczas już byłego, męża. Książę Karol bez wątpienia przyczynił się do serii niefortunnych zdarzeń w życiu swojej partnerki, ale nigdy nie chciał się do nich oficjalnie przyznać.

Po śmierci Księżniczki Ludu, wyemitowano film dokumentalny Prince Charles: His Children, the Paparazzi & Marriage to Diana, w którym zarzuca mu się niewierność wobec księżnej. Książę Karol, choć wszyscy wiedzieli, co dzieje się między nim i księżną Camillą, otwarcie zaprzeczył, że kiedykolwiek zdradzał Dianę:

To celowa krytyka, prawda? Bardzo uparta. Cóż… Problem polega na tym, jak mówiłem wcześniej, że to wszystko bardzo personalne sprawy i trudno o nich mówić przed wszystkimi. Ale mogę powiedzieć tyle: było wiele spekulacji, którymi karmiono kolejne spekulacje, a one stawały się coraz większe i większe. Mogę tylko powiedzieć, że nie ma prawdy w tym, w tej spekulacji, pani Parker-Bowles jest moją dobrą przyjaciółką, mam wielu innych przyjaciół, bardzo wielu. Uważam, że są wspaniali i byli moimi przyjaciółmi od dawna. Nadal nimi będą – wyjawił w odpowiedzi na obrazoburczy dokument.

Nie trzeba chyba dodawać, że nikt mu nie uwierzył. Po śmierci Diany rodzina królewska znalazła się na skraju upadku, w Wielkiej Brytanii wrzało i mało brakowało, a monarchia runęłaby z długo utrzymywanego stołka. Ostatecznie wszystko rozeszło się po kościach, ale niesmak wobec zachowania księcia Karola i nienawiść do księżnej Camilli pozostały.

Uderzające słowa księżnej Diany w ostatnim liście przed śmiercią. Ujawniono jego treść

Księżna Diana bezceremonialnie łamała szczególnie jedną zasadę protokołu! Widać to na każdym zdjęciu

Nie jest dobrze. Rajskie życie Meghan Markle zmienia się w piekło i zaczyna przypominać historię Diany

Przepełnione żalem listy księżnej Diany do księcia Filipa trafiły na czołówki tabloidów. Co jej odpowiedział?


Camilla czy Diana? Którą księżną wolisz?

×